slechts €14,95 Experimenten-doe-boek voor kinderen Ontdek het zelf met NEMO! i Prijsvraag Beantwoord de volgende vraag: Wat is de naam van het laboratorium in het science center NEMO? Zo leren kinderen het DNA van een ui zichtbaar te maken en de werking van de longen na te bootsen met een plastic fles en ballon. Statische elektriciteit, optische illusies, chemische reacties en elektromagneten hebben binnenkort geen geheimen meer. Bestel nu dit leuke experimenten-doe-boek voor 14,95 via www.NEMOboek.nl of via onderstaande bon. Heb jij je ook wel eens afgevraagd of een kiwi ook DNA bevat? Of ben je benieuwd wat meer vitamine C bevat: appelsap of sinaasappelsap? Science center NEMO heeft een laboratorium waar je scheikundeproefjes kunt doen. Wil je het science center wel eens bezoeken? Doe dan mee aan de prijsvraag en maak kans op 2 vrijkaarten voor NEMO t.w.v. 11,50 p.s.In totaal geven we 50 x 2 kaarten weg. Geef je antwoord via onderstaande bon. Inzenden kan t/m 15 november 2007. Uiterlijk 1 december ontvangen de winnaars bericht. De gewonnen kaarten zijn geldig van 8 januari tot en met 25 april 2008. Tip: kijk eens op www.e-nemo.nl. NEMO bewijst al jaren dat wetenschap niet saai hoeft te zijn. Scholen en gezinnen vonden dan ook massaal hun weg naar het grote groenkoperen gebouw bovenop de Amsterdamse IJ-tunnel. Het boek 10x10 experimenten brengt NEMO bij de kinderen thuis. Dit schitterende doe-boek bevat 100 leuke experimenten om zelf te doen, stap voor stap uitgelegd en met eenvoudige materialen uit te voeren. Boeiend, spannend en leerzaam. Ja! Ik bestel het boek en doe mee aan de prijsvraag, mijn antwoord is: Ik bestel het boek, maar doe niet mee aan de prijsvraag Ik bestel het boek niet, maar doe wel mee aan de prijsvraag, mijn antwoord is: Ik betaal per besteld boek 14,95 2,95 verzendkosten. Aantal exemplaren: Stuur de volledig ingevulde bon op naar: Flevobird Trading, o.v.v. NEMO-boek, Postbus 130, 8200 AC Lelystad. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Voor vragen over uw bestelling kunt u contact opnemen met Flevobird Trading, tel. 0320-218805. Voor vragen over deze actie kunt u mailen naar: NEMOboek@wegenerdagbladen.nl. Naamvoorletters DM DV Adres PostcodeWoonplaats Tel.nummer Geboortedatum E-mail Betaalwijze i1111ii1111111j ii Automatisch: Bank-/gironummer: 1IIIIIIII111111III

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 13