Robben heeft nog iets te bewijzen iBusiness Center kpn 34 33 35 Linksbuiten toont bravoure aan vooravond van duel met Slovenië. Alleen Heitinga niet fit in selectie Oranje Directie Feyenoord nu op volle sterkte Pereiro gehuldigd als Tourwinnaar Chabal mag spelen in duel om het brons Eén mobiel contract voor de hele zaak. Makkelijk en zo geregeld! Onthullende biografie legendarische keeper Jan van Beveren Dinsdag 16 oktober 2007 Juniorendriedaagse Axel volgend jaar in de Nations Cup Tip? sport@pzc.nl door Leon ten Voorde KATWIJK - Zijn laatste goede wed strijd op het allerhoogste podium? Dat moet vorig jaar zijn geweest, het eerste duel op het WK tegen Servië. Toen dachten de buiten landse journalisten nog dat ze de nieuwe Johan Cruijff hadden zien wervelen. Niemand die het op dit moment in zijn hoofd haalt die vergelijking nog eens te maken. Arjen Robben heeft namelijk nog steeds iets te bewijzen. Want hoe goed is hij nou werkelijk? En wat kan hij überhaupt nog met dat kwetsbare lichaam van hem? Die laatste vraag is eigenlijk een beledi ging voor een speler die nog maar 23 jaar is en sinds kort bij Real Ma drid, de succesvolste club van de wereld, onder contract staat. Maar wie hem onlangs in de Cham pions League tegen Lazio Roma en afgelopen zaterdag tegen Roeme nië zag worstelen, kan de twijfels niet negeren. Robben, de vleugelflitser van wel eer, is een strompelaar geworden bij wie de magie uit zijn linker voet lijkt te zijn verdwenen. Hulpe loos en hopeloos ogen zijn acties, alsof de roest in zijn benen geslo pen is. Natuurlijk: hij is net her steld van een knieblessure, die hem een half jaar aan de kant heeft gehouden. En het kost nou eenmaal tijd voordat je dan terug bent. Maar dat is geen excuus om zo slap en slecht te spelen als in Rome en Constanta. Het probleem van Robben is ook dat als bij hem niets lukt, hij met een een vervelende speler met van die nare maniertjes wordt. Hij is nog maar 23, maar soms bekruipt je als liefhebber het angstige ge voel dat hij zijn beste jaren al heeft -v - - ■■WÊÊ De acties van Arjen Robben leken ook tegen Roemenië vaak hulpeloos en hopeloos. Morgen wil de linkerspits tegen Slovenië laten zien wat hij nog in zijn mars heeft. „Bij mij kan de vorm er opeens weer zijn", weet Robben. foto Vadim Chirda/AP gehad. Bij Chelsea zullen ze hem toch ook niet voor niets hebben la ten gaan? Aan de andere kant: bij Real zijn ze toch ook niet gek? Hoewel: 35 miljoen is wel erg veel geld voor een speler die veel te vaak moet afzeggen omdat hij er gens iets voelt. Robben, hoe goed is hij nog en hoe goed kan hij nog worden? De nieuwe Johan Cruijff wordt hij niet, maar dat hoeft ook niet. Met iets minder zal de liefheb ber ook best genoegen nemen. „Dat de mensen hoge verwachtin- WJ Bij Arjen Robben lijkt de magie uit zijn linkervoet verdwenen. Zelf is hij verre van onzeker. „Als ik in het juiste ritme zit, ben ik van waarde voor elke ploeg." gen van me hebben is alleen maar goed. Dan weten ze wat je kunt", zegt hij zelf. In de ogen van de dribbelaar is verder ook niets van enige onzekerheid te bespeuren. „Als ik in het juiste ritme zit, ben ik van waarde voor elke ploeg. Za terdag was het in de ogen van veel mensen misschien niet goed, al heb je wel een bal nodig om goed te kunnen spelen", zegt hij, laco niek de schouders ophalend. „Als ik morgen weer speel, zal ik eens laten zien wat ik echt kan. Bij mij kan de vorm er opeens weer zijn." Arjen Robben heeft gesproken. Met bravoure zelfs. Aan hem de taak om die woorden eens om te zetten in daden. Het is zo langza merhand wel een keer tijd. KATWIJK - John Heitinga is nog niet hersteld van de enkelblessure die hem tegen Roemenie ook par ten speelde. De verdediger van Ajax trainde gisteravond ook apart van de groep. De rest van de selec tie is fit. Wesley Sneijder en Robin van Per- sie, die het duel met Roemenië vanwege een schorsing misten, slo ten gisteren in Katwijk weer aan bij het Nederlands elftal. ROTTERDAM - Met de aanstelling- van Eric Gudde (53) als algemeen directeur heeft Feyenoord het di rectieteam op volle sterkte ge bracht. Gudde is nu nog directeur Sport en Recreatie bij de gemeen te Rotterdam. Hij zal per 17 decem ber bij Feyenoord beginnen, waar al een financieel directeur (Onno Jacobs) en commercieel directeur (Chris Woerts) werken. MADRID - De Spaanse wielrenner Oscar Pereiro is gisteren in Madrid alsnog gehuldigd als winnaar van de Ronde van Frankrijk van 2006. Pereiro eindigde in de Tour van vo rig jaar als tweede, maar Floyd Lan- dis werd betrapt op doping. Hij werd schuldig bevonden, maar gaat in hoger beroep. De UCI riep Pereiro echter al uit tot Tourwin naar van 2006. Gisteren ontving hij in Madrid de gele trui. PARIJS - De Franse rugbyer Sébas- tien Chabal mag vrijdag meespe len in het WK-duel om brons te gen Argentinië. Een aanklacht tegen hem wegens een vermeend gevaarlijke tackle is gisteravond afgewezen. Het langharige, bebaarde 'holen- mens' maakte zaterdag in de halve finale tegen Engeland (9-14) een brute overtreding op Simon Shaw. Eén zakelijk mobiel contract voor al uw medewerkers: onze verkopers helpen u bij uw keuze en regelen het voor u. Lekker eenvoudig: één factuur, één contract, groepskorting en nu bovendien tot acht maanden gratis bellen en sms'en! Dus maak het uzelf makkelijk en kom snel langs! Livingstoneweg 11, GOES, (010) 457 05 55- Nu ook op zaterdag open van 9.00 tot 17-00 uur!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 59