Scouting Hulst daagt clubs uit voor spel GRATIS! f Verguisd voorstel van bewoner H. Gericke nu toch overgenomen. Strijd om de titel 'Beste vereniging van Hulst' in Spel zonder Grenzen. MAC Herfst dagen bij SABINA damesmode! Binnenvaartweg op de schop Houd uw blaas in prima conditie: 1200 mg c% Cranberry-extract per dag go£D SUPERAANBIEDING! KI z PZC Dinsdag 16 oktober 2007 25 Aanpak wateroverlast Singel i door Eugène Verstraeten WESTDORpE - De wateroverlast bij hevige regenbuien in de Singel in Westdorpe wordt aangepakt. De gemeente Terneuzen laat dat we ten naar aanleiding van een klacht door bewoner M. van Vooren. De verharding van het voetpad tussen de huisnummers 67 en 69 wordt zodanig aangepast dat dit pad als een afvoergoot gaat dienen. Dit is het laagste punt van de Singel. Met deze maatre gel neemt de gemeente het idee over dat meer dan twee jaar ge leden al geopperd is door bewo ner H. Gericke. Opmerkelijk, want die kreeg toen te horen dat zijn voorstel 'geen wézenlijke bij drage kan leveren aan het oplos sen van het door u geschetste pro bleem'. Hoewel de straat regelmatig blank staat, is er volgens de gemeente verder niets mis met de riolering. „Uit de herberekening van de riole ring van Westdorpe is gebleken dat het riool in de Singel niet te klein van diameter is. Het riool is in 2004 voor het laatst geïnspec teerd en vertoont geen noemens waardige gebreken. Desondanks komt het voor dat er 'water op straat' staat', geeft de gemeente toe. Om problemen in de toe komst te voorkomen, gaat de ge meente de afwatering van een De gemeente Terneuzen pakt de wateroverlast aan die ontstaat bij hevige regenbuien in de Sin gel in Westdorpe. Regelmatig staat daar de straat blank. deel van de verharding van de Sin gel afkoppelen van het hoofd riool. Er wordt dan een rechtstreek se afvoer naar de Molenkreek ge maakt. Naast het geschikt maken van het voetpad tot afvoergoot in noodge vallen gaat de gemeente ter hoog te van de woning van klager Van Vooren ook een aantal straatkol- ken afkoppelen van het hoofdriool en het regenwater via een verza- melleiding afvoeren naar de Mo lenkreek. „In de toekomst kan de riolering nog meer ontlast worden als bij groot onderhoud van de wegverharding van de Singel alle straatkolken afgekoppeld worden", aldus de gemeente. Die belooft meteen dat de genoemde maatre gelen nog dit jaar zullen worden uitgevoerd. Om problemen in huis te voorko men, wordt Van Vooren aangera den om de ontluchting van het riool van de woning te controle ren. Daarnaast biedt de gemeente de mogelijkheid om de afvoer van het terras, dat regelmatig blank staat, en de dakafvoeren aan te slui ten op de afvoerleiding van de kol ken. door Harold de Puysseleijr HULST - Scouting 't jagertje uit Hulst daagt alle verenigingen in Hulst en omstreken uit om op 29 maart 2008 mee te strijden in een 'Spel zonder grenzen'. Tijdens deze dag spelen de deelne mende verenigingen verschillende spellen tegen elkaar om de titel 'Beste vereniging van Hulst'. Scou ting Hulst heeft zelf al de nodige verenigingen uitgenodigd om mee te doen, Maar ook mensen die geen lid zijn van een vereniging krijgen de kans om een team te vormen en mee te doen aan deze wedstrijd. Aanmelden voor deelna me aan het 'Spel zonder grenzen' is mogelijk tot 21 oktober. Een team moet bestaan uit tien perso nen. De minimumleeftijd van de deelnemers is op veertien jaar ge steld. Aanmeldingen zijn welkom via ikgadeuitdagingaan@jagertjehulst. nl. Het evenement is onderdeel van het activiteitenprogramma in het kader van het 75-jarig bestaan van scouting in Hulst. Voor de leden van de vereniging zijn er in verband met dit jubi leumjaar al de nodige andere acti viteiten geweest. Behalve om kook- wedstrijden ging het om een cam pingweekend waarbij leden met hun ouders een heel weekend op 't Jagertje kwamen logeren, en een brunch voor alle leden tijdens de start van het seizoen. Dinsdag 16 t/m zaterdag 20 oktober! Altijd 15% korting op uw MAC broek! Daarnaast maakt u kans op een gratis MAC broek! Kijk voor meer informatie op: www.sabinadamesmode.nl Tot ziens op zaamslag. Plein 49, 0115-432352 TERNEUZEN - De Binnenvaartweg tussen de Nieuwstraat en de kof fieshop Checkpoint in Terneuzen wordt heraangelegd. Er komt een brede middenstrook tussen de rij banen om voetgangers veiliger te laten oversteken. Er komen ook drie zebrapaden. Op de midden berm komen verplaatsbare elemen ten, waarmee de weg snel is om te bouwen tot een breed evenemen tenterrein. foto Wim Kooyman 1 Cran Combi is goed voor de urinewegen Cran Combi is een krachtige Cranberryformule die vrouwen helpt om de blaas schoon te houden. Het bevat immers per dagdosering het extract van 1200 mg van deze zure bessen. Cran Combi kan gebruikt worden als kuur of als onderhoudsproduct om de blaas en urinewegen goed te verzorgen. Het is namelijk bekend, dat Cranberry's een goed milieu in de blaas ondersteu nen. Daardoor wordt de weerstand van dit orgaan verhoogd. Dit helpt uw blaas schoon te houden. Behoud van een goed milieu in de blaas Aan Cran Combi zijn bovendien extra ingrediën ten toegevoegd voor een sterke blaas die tevens goed zijn voor de nierfunctie. Het gaat o.a. om Berendruifblad, Propolis, Mierikswortel, Silicium en zink. Deze bestanddelen hebben een verzorgende invloed op de urinewegen. De tabletten bevatten ook extra vitamine C, omdat deze voedingsstof sa men met Cranberry's een goed milieu in de blaas ondersteunt. Voor het behoud van een schone blaas Bevat een hoge dagdosering van 1200 mg Cranberry-extract Helpt goed als kuurproduct of als onderhoudsmiddel Bevat vitamine C voor extra weerstand Extra toegevoegd: Berendruifblad, Propolis, Mierikswortel, Silicium en Zink Bij aankoop van Cran Combi 60 tabl. 19,95) ontvangt u 30 tabl. Oostburg: Body en Co, Brouwerijstraat 11 Terneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) Axel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 Sluis: Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 Sas van Gent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 PZC ZEEUWS VLAANDEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45