-amilieberichten «- >liWA3iJUj 42^ 24 I Dinsdag 16 oktober 2007 PZC w-. i 4 Hoera, mijn broertje is er! Niels Niels Pieter 13 oktober 2007 Peter, Petra en Iris Willemse-de Graaf Klaproosstraat 27 4461 ZK Goes Wij zijn getrouwd Leo Reijnierse Nathalia Pleune 15 oktober 2007 Ds, van Wouwestraat 16 4353 A| Serooskerke Heden is overleden mijn geliefde broer en onze oom Teun Boogaard We zijn dankbaar dat hij zo'n hoge leeftijd heeft mogen bereiken. Ad Boyenk Boogaard Neven en nichten Vrouwenpolder, 12-10-2007 Je kunt beter met zijn tweeën dan alleen zijn, want -dat is zeker- samen zwoegen loont. Prediker 4:9 In zijn vertrouwde omgeving hebben wij afscheid genomen van Jan van den Braak *15-4-1949 114-10-2007 We zijn dankbaar voor alles wat we samen gedeeld hebben. Betsy van den Braak-Vinjé Bregje en Stephan Joris J.P.P. van den Braak t E.M. van den Braak-Lootens Eddie en Ingrid A. Vinjé M.J. Vinjé-du Bois Suus en Ryan Nieuwstraat 12 4576 AL Koewacht De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 19 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Voor de dienst is van 13.15 -13.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Jan is thuis. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend en beste buurman Jan van de Braak Wij wensen Betsy en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Peter Georgette Bedroefd vernamen wij dat onze vriend en zeilmaatje Jan van den Braak is overleden. We zullen je erg missen, onder andere op onze jaarlijkse zeilvakantie op de Middellandse Zee. Het beeld van jou met je hengels op het achterdek zal ons altijd bijblijven. We zullen je blijven herinneren als een humorvolle, sociale en betrokken vriend en levensgenieter. Wij wensen Betsy en de kinderen veel sterkte met het ver werken van dit verlies. Toon Biesbroeck Jan Hamelink Arnold Huisman John Kop Guy De Mey Jan Lievens Zeilclub Kiwanis Axel Bedroefd vernamen wij het bericht van het overlijden van Jan van den Braak Jan is vele jaren een actief betrokken lid geweest bij onze serviceclub. Hij ging zonder omwegen op zijn doel af. Zoals Jan was er maar één, bijzonder, aanwezig en altijd vol humor. Wij wensen Betsy en de kinderen voor nu en in de nabije toekomst veel sterkte toe. Bestuur en Leden Kiwanis Axel-Zeeuws Vlaanderen Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve, zorg zame schoonzus, tante en oudtante Leintje Coppoolse-de Visser Hengelo: L. de Visser t W. de Visser-Boer Serooskerke: W. de Visser f S. de Visser-fobse Neven en nichten Middelburg, 13 oktober 2007 Tot mijn diepe droefheid heeft de Heere heden op Zijn tijd en wijze van mij weggenomen mijn innig geliefde zuster Debora van Eijzeren Oost en West Souburg Middelburg 13 november 1920 15 oktober 2007 Samen hebben we al die tijd lief en leed mogen delen. De Heere sterke mij in dit grote verlies. Leuntje van Eijzeren Mijn bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Eben-Haëzervoor de liefdevolle verzorging Verzorgingshuis Eben-Haëzer Briandlaan 2 4334 GP Middelburg Correspondentieadres: |oh. van Eijzeren Breeweg 59 4335 AP Middelburg Gelegenheid tot condoleren donderdag 18 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 19 oktober om 15.00 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vooraf zal een korte rouwdienst gehouden worden in voor noemd Verzorgingshuis om 13.45 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Heden ontvingen wij uit Las Vegas (USA) het bericht van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom (Daniël) Daan Davidse geboren 04-11 -1921 Sinds 08-06-1998 weduwnaar van Adriana Davidse-Davidse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen voor de komende tijd veel sterkte toe. Grijpskerke: W. Davidse (in herinnering) J. Davidse-Vreeke Bruinisse: M. Jumelet-Davidse DJ. lumelet (in herinnering) Grijpskerke: G. Davidse P.S. Davidse-Dommisse Rotterdam: J. Davidse B.J. Davidse-Roukema Neven en nichten Grijpskerke, 13 oktober 2007 "God heeft haar thuisgehaald onze lieve schoonzus en tante Leintje Coppoolse-de Visser Middelburg: A.M. Geschiere-Coppoolse Middelburg: J. Coppoolse Kloetinge: L. Coppoolse Middelburg: J. jongepier-Coppoolse Serooskerke: M.J. Coppoolse-Slabbekoorn Serooskerke: C. Coppoolse Serooskerke: K. Coppoolse J. Coppoolse-Louwerse Middelburg: L. Coppoolse DJ.C. Coppoolse-Gebuijs Vrouwenpolder: P. de Visser-Coppoolse A.P. de Visser Neven en nichten 13 oktober 2007 ZV Heden is, tot onze droefheid door de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden weggenomen onze zeer geliefde jongste zuster en schoonzuster Debora van Eijzeren op de leeftijd van 86 jaar. De Heere heilige deze roepstem aan ons aller hart. J.M. van Eijzeren (in herinnering) C. van Eijzeren-Pieterse (in herinnering) P. Bakker (in herinnering) J.S. Bakker-van Eijzeren (in herinnering) W. Griep (in herinnering) S. Griep-van Eijzeren (in herinnering) S. Louwerse (in herinnering) A. Louwerse-van Eijzeren A. Leijnse-van Stee eerder weduwe van W. Griep Middelburg, 15 oktober 2007 Zalig zijn de zachtmoedigen want zij zullen het aardrijk beërven. Mattheus 55 Heden overleed mijn zeer geliefde en lieve zus, onze zeer zorgzame en altijd meelevende tante en oudtante Debora van Eijzeren op de leeftijd van 86 jaar. (Tante) Jet is, ondanks haar broze gezondheid, van on schatbare waarde geweest voor ons gezin in tijden van vreugde en verdriet. Diepe dankbaarheid dragen we daar voor mee in ons hart. MiddelburgPloon Louwerse-van Eijzeren Simon Louwerse (in herinnering) Kloetinge Janneke en Anton Huijser Mark en Monique David ZeistPiëta en Ko de Visser Ruth en Gert Jan Christian en José Ruben MiddelburgJohanna en Jaap Lukasse René en Martine lelie en Nina Marije en achterneven en -nichten Middelburg, 15 oktober 2007 De Heere heeft heden tot onze droefheid uit ons midden weggenomen, na een leven vol zorgen en moeite, onze zeer geliefde, na een leven vol zorgen en moeite onze zeer geliefde en onvergetelijke, altijd meelevende tante en oudtante Debora van Eijzeren tante Jet op de leeftijd van 86 jaar. Neven en nichten Familie Van Eijzeren Neven en nichtenFamilie Bakker Neven en nichten Familie Griep Neven en nichtenFamilie Louwerse Neven en nichten Familie Leijnse Sterke de Heere onze, voor haar altijd zorgzame, oude tantes in dit grote verdriet. Middelburg, I 5 oktober 2007 Altijd.... plannen Koude spareribs Recht door zee Formule 1 Onderweg De groote slock Er zijn Zwart gekleed Zonder jas Even op gang komen Hard werken Bottom Samen lange nachten Cynisch met een glimlach Klein hart Samen En nu nooit meer. Geoffrey Fry We zullen je missen. Sander en Esmee Mario en Eliza Joost en Cindy Cenqiz.en Ivka RobenTabita Joost en Annabelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44