Familieberichten de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 OVERTOOM-GR 28 I Dinsdag 16 oktober 2007 PZC sd t Middelburg 10 oktober 2007 Na een langdurig ziekbed is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Neeltje Pekaar Sjaan Yerseke 23 augustus 1915 kinderen klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken het verzorgend personeel, de vrijwilligers Willy van Visvliet en Theo Kooij en haar huisarts dr. C.J.E.M. Albers. De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Geen zee was voor haar te hoog. Op 10 oktober is overleden mijn beste vriendin Sjaan Pekaar W.v.V. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met droefheid en dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Catharina de Koeijer weduwe van Johannes de Rijke in de leeftijd van 77 jaar. Groede: Henny Roy en Elly, Martijn, Anton Sluiskil: Cees en Yolanda Kenney en Linda Temeuzen, 14 oktober 2007 Correspondentieadres: Visartstraat 56 4541 BB Sluiskil De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 18 oktober om 11.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28 c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. De boom is geveld Een mengeling van pijn en tranen Met af en toe een sprankje hoop Gedreven door je sterke wilskracht Hoewel het einde nader sloop Je gedachtenis zal altijd bij ons blijven Te vroeg ben je bij ons weggegaan We houden van je, en zijn je eeuwig dankbaar Voor alles wat je voor ons hebt gedaan Na een zeer oneerlijke kortstondige strijd is, toch nog plotseling, overleden mijn lieve man, onze papa, schoonpapa en lieve opa c/. f'ri/fJ l/utatye/' f/oofi 1 in de leeftijd van 67 jaar. Tonny Snaaijer-Contant Peter Snaaijer Raijmond Snaaijer en Daphne Weening Quinten, Yoran 4384 HH Vlissingen, 14 oktober 2007 De Meesterstraat 61 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 1 8 oktober van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaats hebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium Weinig woorden hadden we nodig Begrijpen deden we elkaar altijd Geen woorden, maar daden was je motto Daar heb je ook altijd naar geleefd "Ouwe Reus" ik ga je missen Peter Als ik een ster zie stralen Denk ik aan je Met alle verdere mooie en moeilijke momenten Zal ik aan je denken Nooit zal je meer uit m'n gedachten gaan Kon ik nog maar even met je praten Lieve papa ik hou van je en mis je Raijmond Dag mijn grote vriend Nooit zie ik je meer zwaaien vanaf de flat Dag Lieverd Dag lieve opa Joop Quinten Daa vogels Dag"bloemen Dag m'n lieve opa Joop Wat zal ik je missen Yoran Al houd ie nog zoveel van het leven Je hebt het niet in eigen hand Ongevraagd moet je het verlaten En wij staan machteloos aan de kant Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom f/iaatfes' in de leeftijd van 67 jaar. Wim en Elsa Snaaijer John Snaaijer en Marianne Scheepers Neven en nichten 14 oktober 2007 Verdrietig namen we kennis van het toch nog plots overlijden van (oftiej(c/o i fïtatti/en We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Adrie en Marijke Catsman Leon Werner en Arianne Toby en Davy Het mooie zeeuwse land daar heeft hij gewerkt daar heeft hij geleefd daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heen gegaan mijn lieve man, onze vader en opa Kees van Stee echtgenoot van Nellie Boonman in de leeftijd van 76 jaar. Lewedorp: N. van Stee-Boonman Baarland: losé en Co-laap Priester-van Stee Wilco, Niels, Jacco Nisse: Anja en Giljo Bosman-van Stee Wiebe Heinkenszand: Annet en Jan Filius-van Stee Brenda, Anouk Lewedorp: Peter en Lyda van Stee-Vos Jeroen, Sander 14 oktober 2007 Roompotstraat 414456 BD Lewedorp Kees is thuis opgebaard. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 18 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in "De Zandlöóper", Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager Kees van Stee Tot het laatst toe dwong hij respect af. Renesse: Leu Goense-Boonman Kees Goense t Philippine: Nico Boonman t Cathrien Boonman-Knuit Hulst: Piet Boonman Leu Boonman-Vermuë Heinkenszand: Corrie Knuit-Boonman Rinus Knuit Goes: Bert Boonman Chris Gielliet Middelburg: Co Boonman Justine Boonman-Bos Lewedorp: Wim Boonman Nieuwdotp: Lou Boonman Tonnie Boonman-Rijk Bedroefd en verslagen hebben wij afscheid moeten nemen van onze immer positief ingestelde en optimistische broei en oom K(ees) van Stee Wij wensen tante Nellie en de (klein)kinderen alle kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Lewedorp: Familie Acda-van Stee Swifterbant: Familie Vermuë-van Stee Nochthans zal ik bestendig bij U zijn, Gij hebt mijn rechterhand gevat; Psalm 73:25 Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat gelovig vertrouwend op Gods beloften, van ons is heengegaan onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Cornelia van Stee-de Koeijer sinds 6 september 1939 weduwe van Jacobus van Stee in de leeftijd van 98 jaar. Yerseke: Ida Sinke-van Stee Kees Sinke Terneuzen: Piet van Stee Loes van Stee-Perdaan Marknesse: Klazien Hendrikse-van Stee Leen Hendrikse Yerseke: Rinus van Stee Nellie van Stee-de longe Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 15 oktober 2007 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Molenlaan 31 4401 CB Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. Praam- sma, wordt vrijdag 19 oktober om 13.30 uur gehouden in de kerk van de V.E.G., Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Wij zijn de medewerkers in en om Vredelust dankbaar voor de liefdevolle verzorging. De Heer is mijn herder Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Laarhof in Lelystad hebben we definitief afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma Johanna Tannetje Zweemer-Cok Joop 10 januari 1928. Wolphaartsdijk 13 oktober 2007, Lelystad Ad Zweem er Jacques Philip en Xandra Ronald en Marjolijn Lieke, Tim Boeier 02-97 8242 CG Lelystad De crematieplechtigheid zal worden gehouden donderdag 18 oktober om 15.00 uur in de aula van het Yarden crema torium Ölandhorst aan de Oostranddreef 1 in Lelystad. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ontvangst ruimte van Ölandhorst. Joop hield van bloemen. uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Begrafenis- en Crematieverzorgin^ Kantoor en rouw Van Dish

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40