26 I Dinsdag 16 oktober 2007 PZC be Altijd.... Plannen Koude spareribs Recht door zee Formule 1 Onderweg De groote slock Er zijn Zwart gekleed Zonder jas Even op gang komen Hard werken Bottom Samen lange nachten Cynisch met een glimlach Klein hartje Samen En nu nooit meer. Geoffrey Fry We zullen je missen. Sander en Esmerije Mario en Eliza loost en Cindy Cenqiz en Ivka Rob en Tabita loost en Annabelle Geoffrey Nooit meer koffie Nooit meer bitter lemon Nooit meer Bacardi Nooit meer Guinness Nooit meer Personeel, vrienden en bekenden van De Groote Slock Wessel Leunis Verbijsterd zijn wij door het bericht dat, door een tragisch ongeval, om het leven is gekomen Hubert Goense Echtgenoot van Carlien, vader van oud-bestuurslid Christian en lid Robbert, Monika en Mark Al onze gedachten gaan uit naar Carlien, Monika, Christian, Mark, Robbert en de families Goense en de Meijer. We wensen iedereen veel sterkte toe met dit verlies. Namens, Het bestuur PJZ Oost Zeeuws-Vlaanderen Huibert, Ilse, Moniek, Askold, Bart, Niels, Ilse, Leon en leden Bedroefd delen wij u mee dat na een ernstige ziekte, door de HEERE, op Zijn tijd en wijze, van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Cornelis Kluijfhout echtgenoot van Willy Cornelia de Berg in de leeftijd van 79 jaar. "Wij treuren, doch niet als degenen die geen hoop hebben". W.C. Kluijfhout-de Berg Hans Kluijfhout (in herinnering) Hetty en Piet Butijn-Kluijfhout Henri en Levienne Wianka Colin Jeany Lia en Piet Franke-Kluijfhout Wibertine en Peter Anne Onze dank gaat uit naar de huisartsen en het personeel van de R.S.T. voor de respectvolle begeleiding en de liefdevolle verzorging. 4341 G( Arnemuiden, 14 oktober 2007 Prins Clausstraat 10 De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden op D.V. donderdag 18 oktober om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland aan de Burgemeester Langebeeke- straat te Arnemuiden. Deze dienst zal worden geleid door ouderling D. Caljouw. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Veerse- weg te Arnemuiden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Voorafgaande aan de rouwdienst is er van 12.15 uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een ernstige ziekte maakte een einde aan al zijn mooie plannen. Waarom al dat vechten, waarom al die pijn je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en helemaal niet terecht Ie wilde graag nog verder maar verloor dit gevecht. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat hij na een moeilijke laatste weg nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoon vader en opa Johannes Adriaan Korstanje Hans echtgenoot van I.C. Korstanje-Danker 26 februari 1947 t 14 oktober 2007 Goes: Ineke Korstanje-Danker Myrrha Heinkenszand: Johnny en Jolanda Serena Nicky Goes: Willza en Eric Robbert Alysha Westsingel 64C, 4461 DM Goes Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 17 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in de familiekamer rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 19 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoléanceruimte van het crematorium. Hans wilde liever geen bloemen maar zou een gift aan KWF Kankerbestrijding erg op prijs hebben gesteld. In het crematorium zal hiervoor worden gecollecteerd. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een slopende ziekte is overleden onze zwager en oom Hans Korstanje echtgenoot van onze zus Ineke Familie Danker Ie begon zo dapper aan een gevecht. Even dacht je nog dat je het zou kunnen winnen. Maar helaas je moest de strijd opgeven die je zo moedig hebt doorstaan. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis dat te vroeg van ons is heen gegaan Tonny Ferdinand Marteijn partner van Jan Bellens 11 januari 1942, IJzendijke t 1 5 oktober 2007. Groede Groede: Jan IJzendijke: H. Marteijn-de Boevere t C. Marteijn Axel: Edwin Evy, Demi Oostburg: Rudi en Annelies Rolf en Judith lurgen en Suzanne Correspondentieadres; Molenstraat 9, 4503 BA Groede De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 19 oktober 2007 om 13.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U kunt de familie condoleren na de afscheidsdienst in de aula van het crematorium. Graag alleen schriftelijke condoleances. Wilt u indien, u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn diep geschokt dooi' het overlijden van Tonny Marteijn Tonny heeft voor ondernemend Axel veel betekend. Zijn tomeloze inzet blijft voor ons een dankbare her innering. Wij wensen de familie heel veel sterkte. Namens ondernemersvereniging Axclusief Peter Snoodijk. voorzitter Dick Oggel Na jaren van grote vriendschap is tot ons verdriet van ons heengegaan Tonny Jan en Janny Roy en Miranda Kelly, /esper Met ontsteltenis namen wij kennis van het overlijden van dhr. Tonny Marteijn Wij zullen hem blijven herinneren als zeer betrokken en begaan met de politiek in het algemeen en Axel in het bijzonder. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij dit verlies. Namens TOP gemeentebelangen Bestuur en leden Met grote verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van Tonny Marteijn Tonny was 16 jaar lang onze voorzitter, onder zijn bezielende leiding is het Oldtimer Festival Axel een begrip geworden in de hele regio. Wij zullen hem herinneren als een bevlogen voorzitter en een dierbare vriend. Wij wensen de familie veel sterkte met dit enorme verlies. Bestuur Stichting Oldtimer Axel Peter Snoodijk Irene Cappon Piet van Eenennaam Peter Cappon Ingrid van Eenennaam Wout den Doelder Mare Stam Peter Dieleman Duifje, vliegend in de lucht, doe je hen de groeten in jouw vlucht als je ze boven de hoogste bomen, wellicht zult tegenkomen. Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve levenspartner, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Joop Ninaber in de leeftijd van 83 jaar. M. L. Lampert Hans en Joke Saskia Jeroen Sonja t en Bert Randy en Caroline Chayenne, Duncan Richard en Suzanne Noëlle Yvonne en Piet Kenneth en Janneke Fleurtje 13 oktober 2007 Statenlaan 55,4336 CD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 oktober van 12.45 tot 13.15 uur in het rouwcentrum aan de Buiten- hovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de^ condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. "Jezus Christus is mijn vrede God heeft Zijn vaderarmen om haar heengeslagen en thuisgehaald onze lieve zus, schoonzus, tante en nicht Engeltje Astrid Oggel geboren 26-2-1958 overleden 14-10-2007 's-Hertogenbosch: Hilda en Roger 's-Hertogenbosch: Valentijn Utrecht Marlies Goes: Adrie Axel: Elly en Piet Axel: Reijeren Jeanet Breda: Wouter en Heieen Maastricht: Liesbeth Tilburg: Eveline Apeldoorn: doke en Wim Axel: Grada Axel: Tante Jo Corr.adres: Buitenweg 52 4571 ER Axel De afscheidsdienst zal D.V. worden gehouden op donder dag 18 oktober om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel (ingang Julianastraat), waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Voor de dienst is van 13.15-13.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Wij danken allen die Astrid het afgelopen jaar zo liefdevol en trouw hebben gesteund en verzorgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30