Aimé Moens 8 I Maandag 15 oktober 2007 PZC wa Middenin 'tleven Nog zoveel te geven Ideeën en plannen te over In één keer voorbij. We stonden niet altijd stil Bij het woord "samen Maar het is een groot gemis Als "samenuit je leven is. Nog niet beseffend wat ons is overkomen is veel te vroeg van ons heengegaan mijn lieve broer, schoonbroer en onze oom Hubert Goense echtgenoot van Carlien de Meijer Laurent en Jacqueline Goense Mirjam en Matthijs Karin Petra Algemene Kennisgeving Zijn werk was zijn leven. Zijn werk nam ook zijn leven. Nog niet beseffend wat ons is overkomen moeten wij u vol verdriet meedelen dat mijn lieve man en onze pa Hubert Goense echtgenoot van Carlien de Meijer in de leeftijd van 50 jaar geheel onverwacht is overleden. Carlien Goense-de Meijer Monika Christian en Heidi Mark Robbert en Stephanie 13 oktober 2007 Tweede Verkorting 6 4571 RG Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 18 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk H. Gregorius de Grote, Walstraat29teAxel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Alleen schriftelijke condoleance. Liever geen bezoek aan huis. Enige en algemene kennisgeving De dagen onzer jaren, daarin zijn zeventig jaren, en, indien wij sterk zijn, tachtig jaren; wat daarin onze trots was, is moeite en leed, want het gaat snel voorbij, en wij vliegen heen. Psalm 90, vers 10 Verdrietig om haar heengaan, maar met een bevrijdend gevoel dat haar leven nu voorbij is, stellen wij u ervan in kennis dat onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Catharina Albertine Herrel-van Beers is overleden weduwe van Georges Jean Valère Herrel Vlissingen, 22 april 19 i 6 Oostburg, 10 oktober 2007 jean t en Monique Herrel-Govaert lean Anthony Ans en Ronnie Herman-Herrel Sergio Boy, Moon Michel Guillaume t en Regine Herrel-Dossche Lu Peter Celine Valery Johnny en Dien Soeters Eddy Correspondentieadres: A. Herman-Herrel Hoogstraat 90 4524 LB Sluis De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn het personeel van De Stelleafdeling Korenbloem, heel dankbaar voor de goede zorgen aan haar bewezen. Met verslagenheid vernamen wij dat, door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen Hubert Goense Vader van Christian en Robbert Oom van Petra Ons medeleven gaat uit naar Carlien, Monika, Christian, Mark, Robbert en verdere familie. Namens w.b.v "De Hospeejen" Boris, Askold, Joaqueline, Thorwald, Inge, Gilbert, Lisette, Ferdie, William, Bart, Tessie, Moniek, Ilse, Peter, Roland, Eline, Jolien, Freek, Arjan, Patrick, Angela, Tommy, Edwin Vrienden en vriendinnen Bedroefd vernamen wij, dat onze broer, zwager, oom en oudoom Simon van der Meulen is overleden. Wij wensen Adri, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. C.J. v.d. Meulen J.C. v.d. Meulen-Bouwens (an en Alec Elly en Cock Laat dankbare herinneringen verder leven in momenten van verdriet zoals vogels zingen in de regen. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan moeten wij afscheid nemen van Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jongerenkoor Aardenburg Bedroefd delen wij u mede dat is heengegaan mijn dierbare en zorgzame echtgenoot, onze vader, schoonvader en grootvader Simon Cornelis van der Meulen echtgenoot van Adriana Cornelia de Ruijsscher Schoondijke, 12-10-1930 t Hoek, 12-10-2007 Hoek: A.C. van der Meulen-de Ruijsscher Zaltbommel: lohan van der Meulen Caroline van der Meulen-Harts Dorien Marit Axel: Diane Verstraten-van der Meulen Ko Verstratën job jeanine Rozenlaan 6 4542 CT Hoek De herdenkingsdienst, die geleid zal worden door ds. M. van Manen, zal plaatsvinden op woensdag 17 oktober om 10.30 uur in de Protestantse Kerk te Hoek, Langestraat 6. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoek. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Geschokt zijn wij door het overlijden van onze neef, ten gevolge van een tragisch ongeval Hubert Goense Wij wensen Carolien en de kinderen heel veel sterkte, maar ook in het bijzonder zijn broer Laurent en Jacqueline. Neven en nichten Vermuë Met verslagenheid hebben wij het droeve bericht ontvangen, dat door een tragisch ongeval is overleden onze dierbare neef Hubert Goense Wij wensen Carolien en de kinderen, alsmede Laurent en Jacqueline, veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Ooms en tantes Vermuë Met grote verslagenheid hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, schoonbroer en oom Hubert Goense echtgenoot van Carlien de Meijer O. de Meijer E. de Meijer-Herrebout H. de Meijer M. de Meijer-Wijffels Carlos en Edith Ruben en Fiona Marlous en Thomas N. Verhelst A. Verhelst-de Meijer Alexander Stephan Jennifer "Ik heb bereikt wat ik met jullie wilde bereiken, een hechte band. Helaas is de weg waarlangs te kort geweest en daarom zijn wij intens bedroefd. Na een kortstondig ziekbed is één dag na haar45e huwelijksdag, bij de ondergaande zon, van ons heengegaan mijn lievevrouw, onze zorgzame Moederen Oma Adriana (Addie) Johanna Kamphuis-Rosier echtgenote van Adolf (Dolf) Kamphuis 17-03-1941 13-10-2007 Westkapelle: Dolf Kamphuis Sr. Vlissingen: Dolf en Judith Kamphuis-Molhoek Dylan, Loïs Made: Jeanine en André van der Linden-Kamphuis Brenda, Kyra Oosterhout: Rob en Cris Kamphuis-Canseco Joanna, Nicko Parkweg 18 4361 JE Westkapelle We gedenken Addie op donderdag 18 oktoberom 12.00 uur in een afscheidsdienst die plaats zal vinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst kunt u afscheid van haar nemen, waarna u de gelegenheid krijgt om de familie te condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Duifje, vliegend in de lucht, doe je hen de groeten in jouw vlucht als je ze boven de hoogste bomen, wellicht zult tegenkomen.... Verdrietig, maai' met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve levenspartner, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Joop Ninaber in de leeftijd van 83 jaar. M. L. Lampert Hanse en Joke Saskia Jeroen Sonja t en Bert Randy en Caroline Chayenne, Duncan Richard en Suzanne Noëlle Yvonne en Piet Kenneth en Janneke Fleurtje 13 oktober 2007 Statenlaan 55,4336 CD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 17 oktober van 12.45 tot 13.15 uur in het rouwcentrum aan de Buiten- hovelaan I te Middelburg (Dauwendaele). Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8