0 DOMMCUSBV f -amilieberichten (U mui/#J> 6 j Maandag 15 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Hij had nog zo veel plannen. Hij wou nog zoveel doen. Het is voorbij. Het hoeft niet meer 't Is niet meer dan, maar toen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Arnoldus Cirillus August Baecke Echtgenoot van Helena Maria Smits Hij is geboren te Aardenburg op 8 december 1928 en plotseling overleden te Aardenburg op 12 oktober 2007. Dit melden u: Aardenburg: Helena Baecke-Smits zijn echtgenote Philippine: Marianne en Walter De Bock-Baecke Ruben Sven Aardenburg: Miranda en Ronald Schouten-Baecke Mitchel Jamie Eede: Ewald en Dian Backe-Buijsse Daisy Mandy Lysan zijn kinderen en kleinkinderen De families Baecke, Smits, Bonte en Vermüe Aardenburg, 12 oktober 2007 Smedekensbrugge 20,4527 GE De uitvaartviering waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 17 oktober 2007 om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid om de familie te condoleren voor de uitvaartviering achter in de kerk vanaf 10.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Bo We hebben veel verdriet. Nooit meer met je praten, knuffelen, spelen en lachen om je grapjes. We kunnen het nog niet geloven. Nooit meer mee in de tractor, een snoepje uit je zak en zwaaien naar je op weg naar school. We kunnen het nog niet geloven. Nooit meer kom je naar onze verjaardag, krijgen we een framboos of een druifje van je uit de tuin. We wilden nog zoveel samen met je doen. We konden jammer genoeg geen afscheid van je nemen maar vrijdagavond hebben we samen bij je gezeten en gehuild. Bedankt lieve Opa Bo, we houden van je, we zullen je heel erg missen. Rust zacht, Ruben. Mitchel, Sven, Jamie, Daisy, Mandy en Lysan Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven niet. Met grote verslagenheid delen wij u mede dat in de leeftijd van 86 jaar onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Johannes Jacobus den Boer Jo Middelburg: Nel den Boer-de Klerk Veere: )an en Sonja Kim Middelburg: Harry en Clara Emiel 4333 BN Middelburg, 13 oktober 2007 Veldmaarschalk Montgomerylaan 9 Mijn man is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar geen bezoek. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onverwachts is overleden onze zwager en oom Jo den Boer We leven mee met (tante) Nel en kinderen. Farn. de Klerk-de Visser J.P. de Klerk C.L. Bouwman-de Klerk L.F. de Klerk "En zie, ik ben met u al de dagen, tot aan de voleinding der wereld Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Antheunis Jacobus Boogaard weduwnaar van Jannetje Vreeke in de leeftijd van 95 jaar. Middelburg: Dries Boogaard Wil Boogaard-Maas Nico-jan en Ria Perry Anetta en Hans Grijpskerke: Simon Boogaard (in dierbare herinnering) Nel Boogaard-Polderman Ronald en Diane Inge en Martin Rudy en Hanne Marcel (in dierbare herinnering Sonja en Robbert Oostkapelle: Ton Boogaard Marjan Boogaard-van Oord Carolien en Stef Jeroen en Phun en achterkleinkinderen Wij willen hierbij het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Verpleeghuis "Vliedberg" bedanken voorde verzorging. 12 oktober 2007 Verpleeghuis "Vliedberg", Koudekerke Correspondentieadres: Meestoof 160 4531 VE Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 16 oktober om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Kerkring 26 te Grijps kerke. Aansluitend zal om ca. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat7. Voor de dienst is ervan 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de Michaëlskerk. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Antheunis Jacobus Boogaard Wij wensen zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen de kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Familie Vreeke Neven en nichten Grijpskerke, 13 oktober 2007 wa De eeuwige God is u een woning, Hij draagt ons in Zijn armen. naar Deutronomium 33:27 Na een korte ernstige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en schoonmoeder Lcintje Coppoolse-de Visser Serooskerke (W.), 5 februari 1923 t Middelburg, 13 oktober 2007 gehuwd geweest met Pfeter Coppoolse f 15 juli 1979 Den Dolder: Mieneke en Jan Vrouwenpolder: Ab en Ina Noordweg 454, 4333 KM Sint Laurens Onze moeder en schoonmoeder is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op woensdag 17 oktober om 12.00 uur in de Gereformeerde kerk aan de Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal om 13-00 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. JI "God heeft haar thuisgehaald" Onze lieve schoonzLis en tante Lcintjc Coppoolse-de Visser A.M. Geschiere-Coppoolse J. Coppoolse J Jongepier-Coppoolse M.J. Coppoolse-Slabbekoorn C. Coppoolse K. Coppoolse J. Coppoolse-Louwerse L. Coppoolse D.J.C. Coppoolse-Gebuijs P. de Visser-Coppoolse A.P. de Visser Neven en nichten 13 oktober 2007 SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Verrijn Stuartweg 10 Dordrecht M.Curiestraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Zwanenburg Dennenlaan 81 a www.dominicus.nl www.vnbdominicus.nl www.aterneuzen.nl Nijverheidsstraat 53/55 4538 AX Terneuzen Tel.: 0115-61261 7 Fax: 0115-617727 Mobiel 06 51536854 www.hamelinknatuursteen.nl Grafmonumenten, Gedenktekens, Urnen. Ontwerp en realisatie naar uw wens. Opschriften graveren, stralen en laseren. Ruime keuze marmer, graniet, hardsteen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6