Sport Vlissingen blijft in spoor van de leider benadert Afonso Alves Duiveland stelt het feestje van VCK uit De Noormannen sluipt naar de koppositie FC Dauwendaele klimt na i-o-zege verder uit het dal. Marieke Kwast is op schot voor Oostkapelle Doelpuntloos gelijkspel voetbalsters Smerdiek Zeelandia Middelburg is met 3-1 te sterk voor Dosko. HVV'24 is na verlies van de roze wolk af Futsalploeg SSV'65 verrast koploper Ook Schelluinen is te sterk voor SSV'65 Terneuzen blijft op 1-1 steken tegen Halsteren W PZC Maandag 15 oktober 2007 29 door Klaas Verspoor GOES - Duiveland bezorgde VCK in de derde klasse A van het zater dagvoetbal de eerste seizoensne derlaag. De ploeg uit Koudekerke heeft na de 4-1-nederlaag met nog één duel te spelen in de eerste pe riode één punt voorsprong op Dui veland. VCK-Duiveland 1-4: Voor rust was Duiveland al de gevaarlijkste ploeg. Pas in de eerste 17 minuten na rust scoorde de Oosterlanders echter. Wilmar van der Sande scoorde op schitterende wijze uit een vrije trap de 0-1 en korte tijd later zorgde Ronald Zwager voor 0-2. Dennie le Comte zorgde daar na uit een corner van Marcel Zwa ger voor 0-3. VCK kwam via Me- rijn Dek nog wel aan de 1-3, maar met zijn tweede treffer bezorgde Le Comte Duiveland een vierde goal. Apollo'69-Veere 1-4: Jean-Paul Harthoorn bracht Apollo'69 in de negende minuut aan de leiding maar Joachim Cornelisse zorgde vijf minuten later al voor de gelijk maker. In de tweede helft hielp Giovanni Wattel Veere aan de 1-2. Via Joachim Cornelisse en Silvion Uranie liep Veere daarna uit. WHS-Dauwendaele 0-1: In een typische o-o-wedstrijd werd Dau wendaele spekkoper. Voor rust kreeg de ploeg van trainer Gérard de Nooijer twee kansen en WHS één. Na rust leken beide ploegen zich te verzoenen met een gelijk spel. Uit de enige kans van de tweede helft, Joran Moes scoorde nadat hij wegdraaide bij tegenstan der Richard van de Repe, pakte Dauwendaele voor de tweede week op rij drie punten. Noad'67-De Meeuwen 4-2: Noad'67 wilde zich revancheren na het echec tegen Dauwendaele en De Meeuwen was de dupe van de Fliplandse dadendrang. Bij rust leidde Noad'67 met 3-0 door Lars Steijn, Rob den Engelsman en Danny Steijn. Na rust kwam Noad'67 via Lars Steijn uit een counter op 4-0. Noad-doelman Pieter de Wachter, hij verving de geblesseerde eerste keus Kees Loze- koot, kreeg in de blessuretijd nog twee treffers te verwerken. Tho mas Brouwer en Michael Tempel man verzachtten het leed. Colijnsplaatse Boys-Heinkenszand 1-0 (0-0). Nigel Holmes 1-0. Rillandia-Krabbendijke 5-1 (2-0). Men- no van Tilburg 1-0, Raymond Schouten 2-0, Menno van Tilburg 3-0, Robert van de Vreede 3-1, Esmir Kustura 4-1, Amar Malaine 5-1. ZPR'84-Tholense Boys: gestaakt in de 58e minuut bij 1-4 nadat de arbiter zich bedreigd voelde toenneen toeschouwer het veld opkwam. VCK lijdt de eerste competitrie- nederlaag van het seizoen. De Koudekerkse formatie verliest op eigen veld met 4-1 van Duive land. SASSENHEIM - De voetbalsters van Oostkapelle waren zaterdagmid dag met 2-4 te sterk voor Ter Lee- de 2. In de elfde minuut bekroon de Marieke Kwast een sterke start. Twee minuten later kwam Ter Lee- de langszij door een benutte straf schop. Negen minuten voor rust zorgde Kwast met een kopbal voor 1-2. Nadat Ter Leede 2-2 had ge maakt zorgde Kwast (strafschop) en Marjolein van Ingen voor 2-4. MUIDEN - De voetbalsters van eer steklasser Smerdiek hebben aan het uitduel met Muiden één punt overgehouden: 0-0. Suus Hopstaken had in de eerste helft een goede scoringskans, maar oog in oog met de keepster van Muiden benutte zij die niet. In de tweede helft was er sprake van een evenwichtig duel. Het bleef 0-0. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij een 3-0-zege bij BSC blijft Vlissingen in de der de klasse A van het zondagvoetbal in het spoor van koploper Zierik- zee, dat Steen met 2-1 versloeg. Zeelandia Middelburg was in Ber gen op Zoom met 1-3 te sterk voor Dosko, terwijl Goes met 2-0 won van hekkensluiter MOC'17. Clinge (1-3 tegen Roosendaal) en Walcheren (2-3 bij Meto) kwamen tot winst. BSC-Vlissingen 0-3: Voor rust wa ren er al de nodige kansen voor Vlissingen, dat er slechts één hier van via Abubakar Kourouman be nutte: 0-1. Ook in de tweede helft wist BSC weinig of geen gevaar voor het Zeeuwse doel te stichten, zelfs niet nadat Jeremy Hill een kwartier voor tijd na tweemaal DONGEN - HW'24 maakte gisteren door een 2-0-nederlaag in de top per in en tegen Dongen een pas op de plaats in de tweede klasse van het zondagvoetbal. „We zijn van de roze wolk af', stel de trainer Michel Leonhart na het verlies. Dongen-HW'24 2-0 (1-0). 20. Ahmed Turkucu 1-0, 80. Fabian Frishert 2-0. Scheidsrechter: T. Gordijn (Beesd). Rode kaart (2x geel): 70. Maarten Scheerders. RUCPHEN - De futsallers van SSV'65 zorgden voor een verras sing door Meer met Sport/Marrakech 2 de eerste neder laag toe te brengen. Na een 2-3-voorsprong werd het 5-3. Vijf dolle slotminuten brachten de Goesenaren de winst: 5-6. Voor SSV scoorden Eric Flore (2), Men no van Tilburg, Mehmet Dolma, Micha Flore en Huseyin Dogan. geel vroegtijdig mocht gaan douchen. Met tien tegen elf liep Vlissingen in de slotfase verder uit via Davy van Geersdaele en opnieuw Abu bakar Kourouman. Dosko-Zeelandia Middelburg 1-3: De strafschop waaruit Michael Mehmet halverwege de eerste helft de score opende namens de thuisploeg (0-1) was achteraf één van de weinige gevaarlijke momen ten voor het Middelburgse doel. Zeelandia Middelburg, dat het bes te van het spel had, kwam op slag van rust verdiend langszij door Jas per van Houcke: 1-1. Ook na rust hadden de Zeeuwen de wedstrijd in handen, wat via treffers van Jerfey Booij en Alberto Conde Morgado een 3-1-zege ople verde. Meto-Walcheren 3-2: In een spor tief duel opende Jan van de Lin den halverwege de eerste helft uit een vrije trap de score: 1-0. Na ruim een half uur liep Meto verder SCHELLUINEN - De situatie van SSV'65 wordt met de week schrij nender. Ook na zeven competitie duels wacht de Goese formatie nog altijd op de eerste overwin ning. Zaterdag ging de ploeg van trainer Aad Andriessen onderuit bij Schelluinen: 2-0. Schelluinen-SSV'65 2-0 (1-0). 33. Rick Adjei 1 -0, 90+4. Jeffrey van der Meijden 2-0. Scheidsrechter: J. M. IJpelaar (Kaats heuvel). Aantal toeschouwers: 250. TERNEUZEN - Na drie overwinnin gen op eigen veld leed Terneuzen voor de eerste keer puntenverlies in een thuiswedstrijd. De Zeeuws-Vlaamse formatie kwam tegen Halsteren niet verder dan een t-i-gelijkspel. De ploeg staat nu op de vijfde plaats in de tweede klasse. Terneuzen-Halsteren 1-1 (0-0). Ah med Didi o-i, Sinan Coban 1-1. uit via Dennis Verhaert (2-0), maar vrijwel vanaf de aftrap bracht Morad Bobouh de span ning in de wedstrijd terug: 2-1. Di rect na de rust bracht Dennis Ver haert de marge weer op twee (3-1), waarna Fred Compeer een kwartier later vanaf elfmeter weer hoop in de harten van de Vlissin- gers bracht: 3-2. Het laatste half uur leverde echter geen doelpun ten meer op. Clinge-Roosendaal 1-3 (1-2). Ales- sandro Denti 1-0, Nick van Dijk 1-1, Jeroen van Beers 1-2, Mounir Rais 1-3. Goes-MOC'17 2-0 (2-0). Mark van Haneghem 1-0 en 2-0. Zierikzee-Steen 2-1. Wesley Quist 1-0, Mathijs Hage 2-0, Stijn Dobbe- laer 2-1. Vlissingen blijft Zierikzee in de derde klasse op de hielen zitten. De formatie van Ruud Pennings wint met 3-0 bij BSC. Zierikzee verslaat Steen. Duiveland-speler Leen IJzelenberg (links) en Merijn Dek van VCK in een duel om de bal. foto Ruben Oreel ma had geen boodschap aan alle protesten en tekende 1-2 aan. In de tweede helft liep een sterker Jong Ambon uit naar 1-6 door Jair To- masoa en een hattrick van Josimar Pattinama die hiermee zijn totaal op vijf doelpunten bracht. Wilco van Eijzeren bezorgt Domburg de zege bij Zeeland Sport Luctor'88-Kwadendamme 1-2: Ondanks een overvloed aan kan sen voor de thuisploeg stond het bij rust slechts 1-0 door een treffer van Mark Raas. De tweede helft was meer in evenwicht, al misten zowel Serge de Blaeij als Rutger van Rossum alleen voor de Kwa- dendamme-doelman. De gelijkma ker van Johan Beulens (1-1) een kwartier voor tijd leek de bezoe kers vleugels te geven en kort voor tijd bezorgde Leon Bek zijn ploeg de wellicht niet meer verwachte overwinning: 1-2. Axel-Robur 2-3: Hoewel laatste man Ralf Beije al snel geblesseerd uitviel, kwamen de bezoekers voor rust tot tweemaal toe op voorsprong. Rik Hopmans en Ben ny Scholten waren de doelpunten makers, met tussendoor de gelijk maker van Ivo Verstraeten: 1-2. In de tweede helft werd Robur terug gedrongen en vanaf elfmeter maak te Ivo Verstraeten opnieuw gelijk: 2-2. Deze strafschop bracht bij de bezoekers blijkbaar onvermoede krachten boven, want zij namen het initiatief weer over. Leon Geu ze werd matchwinnaar: 2-3. Biervliet-Patrijzen 4-2: Na een sterk begin van de thuisploeg dat de openingstreffer van Rens Giel- liet (1-0) opleverde, nam Patrijzen het heft in handen. Trung Tran en William Sallet zorgden voor 1-2. Na rust was Biervliet de bovenlig gende partij. Eric Dieleman maak te gelijk, waarna Tim Boogaart zijn ploeg op voorsprong bracht: 3-2. Kort voor tijd zorgde Ferry van Damme voor 4-2. Breskens-RIA W. 3-0 (0-0). Joey van de Velde 1-0, Mark Boeckhout 2-0 en 3-0. Hulsterloo-Hontenisse 0-0. Koewacht-Aardenburg 0-3 (0-2). Jelle de Vreeze 0-1Niek van Sprundel 0-2, Jel le de Vreeze 0-3. GOES - Koploper DFS kwam in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal niet verder dan een 2-2 ge lijkspel bij SVD. De Noormannen profiteerde door Bevelanders te verslaan: 3-1. De Noormannen-Bevelanders 3-1: De 1-0 kwam op naam van Bart Dekkers, Christiaan Roelse zorgde voor 2-0 en Peter Jakobsen bepaalde de ruststand op 3-0. In de tweede helft deed Mark Zwe- mer iets terug namens de gasten. MZVC-Nieuwland 1-2: Na een doelpuntloze eerste helft bracht Ri chard Jacobs de stand op 0-2. Ver der dan een tegentreffer van Mar- tijn de Vries kwam MZVC niet. Hoedekenskerke-Cadzand 8-0: Jermo Stoel 1 -0, Ronald Zuijdwegt 2-0, Niels Ot- te 3-0, Jermo Stoel 4-0, Sebastiaan la Grand 5-0, Arjo Zandee 6-0, Jermo Stoel 7-0, Sebastiaan la Grand 8-0. Wolfaartsdijk-'s Heer Arendskerke 4-4: Arnold van Gemerden 1-0 en 2-0, Michiel Bouwman 2-1, Arnold van Gemer den 3-1, Harm Fluijt 4-1, Egbert Blok 4-2, Frank Davidse 4-3, Jarno van de Kreeke 4-4. SVD-DFS 2-2: Ewout de Graaf 1-0, Jason Warman 2-0, Jarno Vermeulen 2-1, Jarno Vermeulen 2-2. Mevo-Wemeldinge 1-3: Niels Verkaart 1-0, Pieter Bolle 1-1 en 1-2, Wilco Zuyd- dijk 1-3. Borssele-Spui 2-2: Patrick van de Boog aart 0-1, Toon van Liere 1-1, Remco Ha melink 1-2, Daniël Beyerlein 2-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 31