Een streekderby om snel te vergeten Josimar Pattinama Kapelle is speelbal van Arnemuiden Niels Mulder weer trefzeker voor Nieuwdorp. GPC treurt om gelijkspel tegen Wilhelmina'26 Serooskerke en Oostkapelle blijven op 0-0 steken. Speler van Jong Ambon maakt vijf doelpunten tegen Grenswachters. RCS en EBOH delen de punten w 28 Maandag 15 oktober 2007 PZC door Marco Puik GOES - Arnemuiden beleefde in de tweede klasse E van het zaterdag voetbal een productieve middag. De ploeg van trainer Henk Ottens maakte korte metten met Kapelle: 7-o. Arnemuiden-Kapelle 7-0: In een eenzijdige wedstrijd nam Arne muiden voor de pauze al afstand. Nadat een kopbal van Maarten Brasser op de lat uiteenspatte, zorg de Marinus Baas uit de rebound voor de openingstreffer. Via een so lo van Brasser kwam de thuisclub op 2-0 en Leon van Belzen bepaal de de ruststand op 3-0. Door treffers van Jarco Siereveld, Arjen Kats en Maarten Brasser liep Arnemuiden na de pauze uit naar 5-o. Marvin Meerman zorgde uit jen strafschop voor de 7-0-eind- itand. De bezoekers beëindigden het duel met tien man, omdat Jordan van Langevelde in de slotfase voor de tweede maal geel kreeg. Nieuwdorp-WC'68 2-0: Vijf mi nuten na de pauze bracht Niels Mulder uit een scrimmage de stand op 1-0. Diezelfde Mulder zorgde een kwartier voor tijd met zijn negende competitietreffer ook voor 2-0. Aan het doelpunt was een overtreding voorafgegaan, maar scheidsrechter Van de Linde paste uitstekend de voordeelregel toe. Op dat moment speelden de be zoekers al met tien man. Rick Baaij kreeg bij een 1-0-stand een rode kaart vanwege natrappen. Dinteloord-AZ W 5-0 (2-0): Leon Holle mans 1-0, Danny Verhoeven 2-0, Nicky de Frel 3-0, Fane Mensah 4-0, Jacco van der Giessen 5-0. Zwaluwe-Bruse Boys 2-2 (0-0): Emiel Dorst 0-1, Niels van de Stelt 1-1, Mats Willemse 1-2, Ruud Ansems 2-2. Terneuzense Boys-Zaamslag 1-1 (0-0): Peter Dieleman 0-1, Peter Doens 1-1. WIJK EN AALBURG - Bij GPC Vlissin- gen was na afloop van het duel met Wilhelmina'26 de teleurstel ling groot. De eersteklasser ver speelde in de slotfase twee punten door een discutabele strafschop: 2-2. GPC kwam tot twee keer op voor sprong. Wessel Leijer zorgde in de 49e minuut voor 0-1. Via Mark Veth kwam de thuisploeg in de 70e minuut langszij, waarna de gas ten in de 78e minuut de winst le ken te grijpen. Matthijs Lugten- burg schoot de 1-2 binnen. GPC grendelde de boel af en kwam nau welijks in gevaar, tot de 86e mi nuut. Na een onschuldig duel tus sen Marcel de Waal (Wilhemina) en Sven Ronde (GPC) besloot arbi ter Uitterhoeve de thuisploeg een penalty te geven. Anton Versteeg wist wel raad met deze buiten kans. Lugtenburg en Ronde liepen hierna nog tegen geel op. door Ron de Waal SEROOSKERKE - Velen hadden uitge keken naar de ontmoeting tussen Serooskerke en Oostkapelle, maar het werd een voetbalduel om snel te vergeten. Beide ploegen verdien den niet meer dan 0-0. Dat de ruim driehonderd toe schouwers het zaterdagmiddag ne gentig minuten volhielden, zal on getwijfeld te maken hebben gehad met het heerlijke najaarszonnetje. Van het vertoonde spel kon onmo gelijk iemand het warm gekregen hebben. Beide ploegen begonnen met de beste wil van de wereld GOES - RCS is er niet in geslaagd om van EBOH te winnen. De Sou- burgse voetballers, die uitkomen in de tweede klasse van het zon dagvoetbal, kwamen op sportpark De Alblas niet verder dan 1-1. Voor rust werd er niet gescoord. Na rust was EBOH de betere aan het duel, maar het niveau bleef op een bedenkelijk peil ste ken. Het ontbrak aan overleg en vi sie. Vooral aan de kant van de thuisploeg was de ergernis over de ze zaken groot. „Het leek helemaal nergens op", beaamde trainer Alexander van Keulen van Seroos kerke. „Het meest frustrerende is misschien nog wel dat ik weet dat we het wel kunnen. Zo'n wed strijd als vanmiddag moet je win nen, maar opnieuw laten we onno dig punten liggen." Zijn collega Huib Meerman van Oostkapelle had iets minder reden tot klagen. Waar zijn ploeg vorige week een gebrek aan strijdlust aan de dag legde, daar kon de trainer zijn spelers ditmaal geen verwijt maken. „We hebben er hard voor ploeg, maar RCS opende in de 62e minuut de score via Hoessein Bou- zambou. Tien 1 ftnuten later maak te EBOH geli 1:1 ia Amraoui. Het laatste kwartier zette RCS aan, maar de lat en de doelman van EBOH voorkwamen een winnen de treffer. geknokt", vond Meerman. „Gezien het verschil op de ranglijst is dit punt goed voor ons moraal." Toch mochten de bezoekers van geluk spreken dat er al niet vroeg in de wedstrijd tegen een achter stand aangekeken werd. Na ruim een kwartier hoefde Frank Allaart de bal alleen maar binnen te lo pen na een voorzet van André Brouwer, maar er volgde een onbe suisde uithaal die naast ging. Ook een schot van Willem ]an Schoe had niet de juiste richting. Arjen Pattenier was de eerste aan de kant van Oostkapelle die keeper Milad Oghabian op de proef stelde. Even later werd ook de derde goede kans van de thuis ploeg niet omgezet in een treffer. Uit een vrije trap van Nicky Hol- door Jos van Belzen VLISSINGEN - Jong Ambon blijft het in de vierde klasse B van het zondagvoetbal prima doen. Giste ren werd met 6-1 gewonnen bij Grenswachters, onder meer via vijf doelpunten van Josimar Patti nama. Zeeland Sport-Domburg 0-2: Na dat met name de bezoekers al en kele kansen onbenut hadden gela ten, bracht Wilco van Eijzeren uit een fraaie pass van Martijn Min- derhoud halverwege de eerste helft de, openingstreffer op het bord: 0-1. Ook na rust bleven de mes had Renco Francke de hoek voor het uitkiezen, maar de kop bal van de routinier miste de juiste richting. Na rust veranderde er niet veel aan het spelbeeld. De enkele kans rijke situatie die leek te ontstaan voor de thuisploeg, werd te on zorgvuldig uitgespeeld. Oostkapel le ging in de slotfase nog op zoek naar de overwinning. De bezoe kers waren daar nog dichtbij ook, maar een geweldige reflex van keeper Oghabian op een inzet van Maarten van Maldegem voor kwam erger voor Serooskerke. Serooskerke-Oostkapelle 0-0. Scheids rechter: W.J. Pijnenburg (Boxtel). Gele kaart: Harold Vermeulen, Maarten van Maldegem (Oostkapelle), Frank Rooze (Serooskerke). Aantal toeschouwers: 300. beste kansen voor Domburg, dat via een rake kopbal van Wilco van Eijzeren verder afstand nam: 0-2. Kort voor tijd was er nog een pri ma mogelijkheid voor Azdine Bou- frahi, maar omdat hij de bal niet goed raakte kwamen de Vlissin- gers niet meer terug in de wed strijd. Grenswachters-Jong Ambon 1-6: Uit de eerste kans voor de bezoe kers opende Josimar Pattinama in de tiende minut de score (0-1), maar al snel kwam Grenswachters langszij (1-1). Kort voor rust maak te scheidsrechter Scherpenisse zich niet echt populair in Putte door een indirecte vrije trap op korte afstand van het doel wegens overtreding van de zes secondenre- gel toe te kennen. Josimar Pattina- K» (ja ïTï 3 i 1 [4j"Fli ijü jip - ii •fc Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800 - 0231231. m foto Ruben Oreel Harold Vermeulen (midden) is in achtervolging op Renco Francke van Serooskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30