Banen Thermphos, JobTrack.nl y Roem van Yerseke C&r? Groei met ons mee Supervisor Planner Centrale Werkplaats thermPhos TIMMERMAN TIMMERMAN Junior Verkoper Monteur Bouwmachines Chef Werkplaats Bouwmachines Meewerkend voorman Machinale Verspaning (draaier frezer) Manager Industrial Repairs Kwaliteitsfunctionaris (m/v - fulltime) 34 I Zaterdag 13 oktober 2007 PZC Thermphos International B.V. is een moderne multinational in de fosfor- chemie. Onze producten worden toegepast als grondstof in onder meer geneesmiddelen, levensmid delen en schoonmaakmiddelen. Verder is het bedrijf wereldwijd ver tegenwoordigd met onder andere vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Engeland, Argentinië, China, België en de Verenigde Staten van Amerika. Wereldwijd werken er ongeveer 1150 medewerkers bij Thermphos International en haalt het bedrijf een omzet van 550 miljoen Euro. In Vlissingen zijn ongeveer 450 mensen betrokken bij de productie, marke ting en verkoop van fosfor en daar van afgeleide producten. Voor meer informatie zie: www.thermphos.com Kijk ook op Op onze afdeling Technical Services is de vacature ontstaan voor een WAT ZIJN DE WERKZAAMHEDEN? In deze functie ben je verantwoordelijk voor het formuleren en implementeren van het beleid binnen de Centrale Werkplaats. Je bent verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de afdeling en geeft leiding aan 24 medewerkers. Je stelt jaarlijks een budget en een operating plan op voor de afdeling. Je zorgt ervoor dat de specialistische kennis en faciliteiten binnen de afdeling gewaarborgd worden. De personele maatregelen die hiervoor noodzakelijk zijn, evenals het opleidingsniveau van je medewerkers zijn een belangrijke taak van je. Je voert werkopdrachten uit en ondersteunt het lijnmanagement. De administratie van de Centrale Werkplaats wordt ook door jou gevoerd, waarbij SAP een belangrijke rol speelt. Uiteraard voer je alle genoemde werkzaamheden uit binnen de gestelde milieu- en veiligheidseisen. WAT VERWACHTEN WIJ VAN JE? Je hebt een afgeronde technische beroepsopleiding op Hbo-niveau of een vergelijkbare vakopleiding in een mechanisch-technische richting. Je hebt meerdere jaren ervaring op het gebied van reparatie/ onderhoud/stops in de chemie. Je beschikt over een probleemoplossende, praktische en directe instelling en de wil om een installatiebeherende rol te spelen. Verder heb je kennis van de wettelijke, alsook algemene en bedrijfsspecifieke voorschriften en richtlijnen op het gebied van techniek, milieu en veiligheid. De voor de uitoefening van deze taak noodzakelijke hulpmiddelen, in het bijzonder SAP, hebben geen geheimen voor je. Je hebt kennis en ervaring in het uitvoeren van taken op het gebied van organisatie en leidinggeven. WAT BIEDEN WIJ JE? Een uitdagende functie in een groeiende en resultaatgerichte organisatie in de chemie. Verder bieden wij een uitstekend salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Ad bij de Vaate, manager Technical Services, Purchasing Infrastructure, is graag bereid om je meer informatie te geven over deze positie (telefoonnummer: 0113-689575 of 06-51310311). Reacties van acquisitiebureaus naar aanleiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Een schriftelijke sollicitatie met c.v. kun je binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: Thermphos International B.V.t.a.v. Martien Kempees, Personnel Officer, Postbus 406, 4380 AK Vlissingen of martien.kempees@thermphos.com. MIDDELBURG INDUSTRIAL REPAIRS L. Timmerman Zn B.V. is een bedrijf dat veel uiteenlopende werkzaamheden verricht. Het bedrijf bestaat uit 3 afdelingen: Bouwmachines, Industrial Repairs en Verspaning. Timmerman is een begrip op haar marktterrein. Onze ondernemingen hebben een overzichtelijke organisatiestructuur met korte en open communicatielijnen. Voor onze bedrijven L. Timmerman Zn B.V. en Timmerman Industrial Repairs B.V. zijn wij op zoek naar: L. Timmerman Zn B.V. is dealer voor Zeeland van de gehele lijn KOMATSU grondver- zetmachines. Je taken zullen bestaan uit de verkoop van nieuwe en gebruikte grond- verzetmachines en alle aanverwante zaken. De werkzaamheden zullen bestaan uit het repareren van grondverzetmachines voorna melijk in de werkplaats, maar ook op locatie. Je geeft leiding aan circa 10 binnen- en buitendienstmonteurs die verantwoordelijk zijn voor de reparatie van en het verlenen van onderhoud aan een verscheidenheid aan grondverzetmaterieel. Je plant de werkzaamheden, houdt contact met de klant en begeleid de monteurs op technisch vlak. Daarnaast maak je prijsopgaven aan de hand van de geleverde informatie en na afloop van de werkzaamheden controleer je de factuuradviezen. De werkzaamheden zijn zeer afwisselend en bestaan uit, met behulp van ons machine park, onderdelen volgens tekening en klantspecificaties geschikt maken voor montage. Ook mobiel kotteren behoort tot de taken. Er wordt o.a. gewerkt met een Teach-in draaibank van het merk Style. De afdeling bestaat uit drie personen. Deze veelzijdige functie heeft een commercieel, technisch en organisatorisch karakter. Je onderhoudt contacten met opdrachtgevers binnen de industrie en scheepvaartsector. Je maakt calculaties, stelt kostenbegrotingen op en je brengt commercieel en technisch haalbare offertes uit die je opvolgt. De functie heeft een beperkt mobiel karakter. Samen met de voormannen van de afdelingen Industrial Repairs en Verspaning bepaal je de werkvolgorde, de inzet van medewerkers en bewaak je de voortgang in relatie tot kwaliteit en werkplanning. Je hebt een personele verantwoording voor ca. 18 mede werkers. Je rapporteert aan de directie. Ten aanzien van strategische veranderingen ben je gesprekspartner voor de directie en geef je een bijdrage aan de verdere ontwik kelingen van de onderneming. Mocht je interesse hebben in één van de bovenstaande vacatures, dan kan je schriftelijk reageren naar het onderstaande adres. Wanneer je nog vragen hebt over een vacature dan kan je contact opnemen met Mare Timmerman, telefoonnummer 0118-611351 L.Timmerman Zn B.V./Timmerman Industrial Repairs B.V. T.a.v.: Afdeling personeelszaken 4330 EB MIDDELBURG Postbus 8059 www.ltimmerman.nl Roem van Yerseke behoort tot de wereldtop op het gebied van schelpdierverwerking en wil deze positie in de toekomst verder versterken. Naast mosselen en oesters is Roem van Yerseke met ingang van januari 2007 gestart met de verwerking van garnalen. Momenteel zijn wij op zoek naar een collega voor de functie van kwaliteitsfunctionaris De functie: Als kwaliteitsfunctionaris bent u verantwoordelijk voor het kwaliteitszorgsysteem. Daartoe onderhoudt en beheert u het kwaliteitssysteem (BRC), voert u audits uit of begeleidt deze en geeft er opvolging aan. U bent mede verantwoordelijk voor het controleren en vrijgeven van grondstoffen en eindproducten. Daarnaast bent u als kwaliteitsfunctionaris betrokken bij de ont wikkeling van nieuwe producten. U begeleidt de bedrijfs- en productieleiders bij het continue bewaken en verbeteren van de pro duct- en proceskwaliteit. U rapporteert aan de bedrijfsleiding. Functie-eisen: HBO levensmiddelentechnologie of gelijkwaardig. Ook kandidaten met een MBO opleiding levensmiddelentechnologie en relevante werkervaring nodigen wij uit te reageren. kennis van kwaliteitssystemen (HACCP en/of BRC) goede kennis van de Engelse taal (in woord en geschrift) uitstekende communicatieve vaardigheden (mondeling en schriftelijk) kennis van Microsoft Office initiatiefrijk, probleemoplossend en klantgericht. Accuraat en praktisch ingesteld ervaring in de voedselindustrie is een pré Wij bieden: een uitdagende en afwisselende baan met veel ruimte voor eigen inbreng een verantwoordelijke functie in een dynamische organisatie salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met zwaarte van de functie Roem van Yerseke B.V. is een bedrijf vol ambitie en heeft een open en directe werksfeer. De mentaliteit is er één van flexibiliteit, no-nonsense en de handen uit de mouwen. Interesse Bent u geïnteresseerd Stuur dan binnen 7 dagen uw sollicitatiebrief en c.v. naar Roem van Yerseke B.V., t.a.v. de heer P. Schauwaert, Postbus 25, 4400 AA Yerseke. Mailen kan ook: p.schauwaert@roemvanyerseke.nl Voor inhoudelijke vragen kunt u contact opnemen met de heer K. Vroonland - Hoofd Kwaliteits dienst - telefoon 0113 - 577745 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 96