Familieberichten Monuta Gewijzigde openingsuren Dankbetuiging Arnold Clement Celestine de Moor Jan Scheele als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Dankbetuiging Ria Timmermans GRIEPVACCINATIES S. A. van den Haak Donderdag 18 oktober 16.00-17.00 uur Speciaal voor risicopatiënten en geïnteresseerden vanaf 65 jaar OPENBARE EXECUTORIALE VERKOOP Meerbegaafd of hoogbegaafd? Havo- of vwo-advies? Behoefte aan extra uitdaging? Kom erbij en meld je aan voor ons speciale woensdagmiddagprogramma! Zeldenrust-Steelantcoliege 32 I Zaterdag 13 oktober 2007 PZC Langs deze weg willen wij alle belangstellenden heel hartelijk bedanken voor de vele felicitaties, kaarten, bloemen, attenties en cadeaus die wij naar aanleiding van ons huwelijk op 7 september jl. op Bonaire mochten ontvangen. Bedankt! Maurice José Faasse Westkapelle Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve, zorgzame man en onze lieve vader en opa Dingeman Adriaan Hart zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Het geeft ons troost in ons verdriet. J.C. Hart-Stroo Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Domburg, oktober 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Adrianus Maliepaard Jos willen wij u oprecht dank zeggen. Lydia Maliepaard-van den Ochtend Kinderen en kleinkinderen Middelburg, oktober 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Stoffel Mol Wij willen u hiervoor hartelijk danken. f. Mol-Kesselaar Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, oktober 2007 Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Aangezien het ons onmogelijk is u allen daarvoor persoonlijk te bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank. Uit aller naam: G.M.G. de Moor-van Waes Terneuzen, oktober 2007 Een hand, een woord, een gebaar doen je zo goed. Als je iemand die je lief hebt verliezen moet. Voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zorgzame vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. kinderen klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, oktober 2007 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Tanneke Maria Versprille-den Hollander Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: A. Versprille Breskens, oktober 2007 Hartverwarmend was uw medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk tijdens haar ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Willemina Maria Mulder-Nieuwenhuijze Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Het is ons tot grote steun geweest. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Oktober 2007 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Langs deze weg willen wij u bedanken voor de kaarten, persoonlijk schrijven, uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid en vele andere blijken van mede leven die wij ontvingen na het overlijden van mijn vrouw, moeder en oma Uw belangstelling is voor ons een grote steun geweest. Aad Timmermans Daisy Niels Herman-Timmermans Floris en Anne Axel, 13 oktober 2007 WOONGOED ZEEUWS-VLAANDEREN Op donderdag 18 oktober 2007 zijn alle kantoren van Woongoed Zeeuws-Vlaanderen vanaf 14.30 uur gesloten. Excuses voor het eventuele ongemak. Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NAVIissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat 8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, 4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113)21 63 63 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 I Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat Burgemeester Timansweg 4 te 's-Heerenhoek kadastraal bekend gemeente Borsele, sectie AC, nummer 128, groot 1 are 8 centiare, met inbegrip van de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 Burgerlijk Wetboek. De openbare verkoop op grond van artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek vindt plaats op 16 november 2007 bij inzet en afslag in één zitting, vanaf 15:00 uur, in Café-Restaurant Solskin te Vlissingen, ten over staan van één van de notarissen verbonden aan Van der Stap Notarissen te Rotterdam. De openbare verkoop geschiedt onder de bepalingen van de Algemene Voorwaarden voor Executieveilingen 2006 (AVVE 2006), voor zover daarvan bij de Bijzondere Veilingvoorwaarden niet wordt afgeweken. De AVVE 2006 en de Bijzondere Veilingvoorwaarden lig gen ter inzage bij Van der Stap Notarissen en zijn ook in te zien op www.veilingnotaris.nl. Tot 14 dagen voor de veiling (uiterlijk 1 november 2007 om 24.00 uur) kan onderhands worden geboden, uitsluitend door middel van een schriftelijk en ondertekend bod gericht aan Van der Stap Notarissen, t.a.v. mr. T.J. Greven, fax: (010) 4408001 of Postbus 23066, 3001 KB Rotterdam. Voor rekening van de koper komen uitsluitend de volgende kosten: - inzetpremie (1 van het hoogste bod bij inzet); - overdrachtbelasting; - notarieel honorarium conform de Bijzondere Veilingvoorwaarden, kantoorkosten (6% van het notarieel honorarium) en de over beide bedragen verschuldigde BTW; en - wettelijke rente (conform artikel 6:119a Burgerlijk Wetboek) over de koopsom over de periode van de dag van gunning (dan wel de dag van goedkeuring van de koopovereenkomst door de voorzieningen- rechter ingeval van onderhandse verkoop) tot en met de dag van betaling. De overige kosten van de openbare verkoop zijn voor rekening van de verkoper. Bieders op de veiling dienen zich conform de AVVE 2006 en de Bijzondere Veilingvoorwaarden desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bank te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Aanvullende informatie staat op www.veilingnotaris.nl. Eventuele feitelijke vragen kunt u stellen aan: Sinke Komejan Bedrijfsmakelaars, dhr. J.E.C. Visser, telefoon (0118) 620062, fax (0118) 634493, e-mail: i.visser@sinke.nl Eventuele juridische vragen kunt u stellen aan: Van der Stap Notarissen, mr. T.J. Greven, telefoon (010) 4408000, fax (010) 4408001, e-mail: veilina@vdstap.com S'GOED VOOR ELKAAR Het Zeldenrust-Steelantcoliege is een samenwerkingsschool van rooms-katholieken en protestanten. Onze school is gevestigd in het Zeeuwsch-Vlaamse Terneuzen. Het Zeldenrust-Steelantcoliege is een kwaliteitsschool die met resultaatverantwoordelijke teams werkt en die gekenmerkt wordt door een goed samenspel tussen leerling en leraar, persoonlijke aandacht en een duidelijke onderwijskundi ge inrichting. Wij bieden leerlingen en medewerkers een veilige Èeer- en werkomgeving in een uitstekend schoolklimaat. www.zsc.nl kunstzinnige vorming science tweetalig onderwijs Engels sport Zie voor nadere informatie www.zsc.nl .ctU-ty as ucSV-l aU vmbo, mavo, havo, vwo en tweetalig vwo postadres Postbus 146 4530 AC Terneuzen telefoon 0115-694 029 fax 0115-694 800 e-mail info@zsc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34