CDmarsaki QJobTrack.nl projectontwikkelaar m/v (fulltime) junior projectontwikkelaar m/v (fulltime) projectleider m/v (fulltime) Ontwikkel je toekomst! ROM Marsaki bv is de regionale ontwikkelingsmaatschappij van en voor woningcorporaties die in Zeeland en West-Brabant huur- en koopwoningen ontwikkelt. Wij werken met een team van zo'n 30 medewerkers aan ruim 120 bouwprojecten. Wij zijn op zoek naar drie nieuwe, enthousiaste medewerkers: voor alle functies geldt: Zaterdag 13 oktober 2007 PZC Kijk ook op jig de functie Als eindverantwoordelijke voor het totale ontwikkelingstraject van meerdere nieuwbouwprojecten adviseer je over de keuze van de architect, de aannemer en overige partijen. Je onderhandelt, bepaalt en bewaakt het voortgangsproces, de randvoorwaarden en de budgetten. Bij jouw projecten ben je aanspreekpunt voor gemeenten, architecten, aannemers en adviseurs, en onderhoud je goede contacten met deze partijen. Ook ben je resultaatverantwoordelijk voor de door jou ontwikkelde projecten. Daarnaast draag je verantwoordelijkheid voor de voortgangsrapportages en verzorg je voor- en nacalculaties en de projectinformatie. het profiel Je hebt een relevante HBO- of WO-opleiding (bijvoorbeeld bouwkunde, stedenbouwkunde, planologie of bouwtechnische bedrijfskunde) en bent op de hoogte van wet- en regelgeving inzake projectontwikkeling. Ook kun je processen aansturen en stroomlijnen. Tevens beschik je over ruime aantoonbare ervaring in de commerciële projectontwikkeling. Een projectontwikkelaar is contactueel sterk, heeft een klantgerichte instelling, is sociaal vaardig, kan goed onderhandelen en werkt graag in teamverband. plaats in de organisatie De projectontwikkelaar ressorteert rechtstreeks onder de manager projectontwikkeling. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op: dinsdag 13 november 2007. de functie Sta je te trappelen om alles wat je geleerd hebt toe te passen en je talenten te ontwikkelen? Samen met onze ervaren projectontwikkelaars ga je van meerdere bouwprojecten het hele ontwikkelingsproces door. Je assisteert en neemt taken over van de projectontwikkelaars zodat je het proces in je vingers krijgt. het profiel Een afgeronde en relevante HBO- of WO-opleiding (bijvoorbeeld bouwkunde, stedenbouwkunde, planologie of bouwtechnische bedrijfskunde) is een must. Ook ben je op de hoogte van wet- en regelgeving op het gebied van project ontwikkeling. Je werkt graag in teamverband en je hebt een klantgerichte instelling. Verder ben je enthousiast en leergierig. Ervaring is niet nodig, die doe je bij ons op! plaats in de organisatie De junior projectontwikkelaar ressorteert rechtstreeks onder de manager projectontwikkeling. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op: woensdag 14 november 2007. de functie De projectleider ondersteunt de projectontwikkelaar bij het coördineren, begeleiden, plannen en voorbereiden van verschillende bouwprojecten. Het intern en extern coördineren van de procesgang tijdens de voorbereiding en realisatie van projecten is onderdeel van de functie. De projecten worden samen met de projectontwikkelaar ontwikkeld. het profiel Je kunt door opleiding of ervaring functioneren op HBO-niveau (bijv. HTS bouwkunde). Kandidaten beschikken over goede contactuele eigenschappen, organiserend vermogen en een klantgerichte instelling. Je bent een teamplayer en kunt goed onderhandelen. Ook kun je je schriftelijk goed uitdrukken en de administratieve afwikkeling van werkzaamheden zie je als een logisch gevolg op praktische zaken. Enkele jaren ervaring opgedaan in vergelijkbare werkzaamheden is noodzakelijk. plaats in de organisatie De projectleider valt rechtstreeks onder de manager projectontwikkeling. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op: woensdag 14 november 2007. Wij bieden kandidaten die voldoen aan de opleidings- en ervaringseisen een goed pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, conform de zwaarte van de functie en overeenkomstig de CAO Woondiensten. Solliciteren: Je kunt tot en met 4 november a.s. schriftelijk solliciteren. Sollicitaties richt je aan: ROM Marsaki bv De heer R.C.J. de Baar, directeur Postbus 139 4460 AC Goes Inlichtingen: Bij de heer W. Koens, manager projectontwikkeling/plv. directeur, 0113 - 273 055 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld' Regionale ontwikkelingsmaatschappij Marsaki is een onderneming van- RWS partner in wonen te Goes, l'escaut Woonservice te Vlissingen, Castria Wonen te Halsteren/Tholen, Woningstichting Walcheren te Koudekerke, Clavis te Terneuzen en Zeeuwland te Zierikzee. Postbus 139, 4460 AC GOES, infp@marsaki.nl, www.marsaki.nl projectontwikkeling

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 132