CZAV Logistiek Planner Expeditieleider m/v Engineer Netten Projectleider IR West-Brabant Kijk ook op QJobTrack.nl PZC Zaterdag 13 oktober 20071 1 1 VAN EN VOOR BOEREN De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewasbeschermingsmiddelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en aardolieproducten voor de akkerbouw, fruitteelt en veehouderij. Een belangrijke activiteit van de CZAV is voorts de inname van granen, zaden en peulvruchten.Het kernwerkgebied omvat Zuidwest-Nederland (ten zuiden van Rotterdam en ten westen van Breda). De CZAV heeft ca. 3.000 leden en een geconsolideerde omzet van ruim 218 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agrimarkt BV met de winkelformules Agrimarkt Supermarkt en Agriland. In totaal werken er 600 mensen bij onze organisatie. Meer informatie vind je op www.czav.nl. Op de afdeling goederenadminstratie/expeditie zoeken wij voor ons kantoor in Wemeldinge een medewerker die na een interne opleiding de functie gaat vervullen van: De afdeling De afdeling goederenadministratie verzorgt onder andere het voorraadbeheer van verschillende bulk- en vastgoedprodukten die opgeslagen liggen op ons distributiepunt in Wemeldinge. De afdeling expeditie werkt nauw samen met de goederenadministratie en verzorgt ook een deel van het voorraadbeheer. Daarnaast coördineert en organiseert zij de dagelijkse expeditie naar onze agrarische klanten met intern en extern transport. Het gaat hierbij o.a. gewasbeschermingsmiddelen, meststoffen, zaaizaden en veevoer die afgeleverd worden in Zeeuws-Vlaanderen, Walcheren, de Bevelanden en Schouwen-Duiveland. Daarnaast wordt de aflevering van brandstoffen in het gehele gebied vorm gegeven. Jouw werkzaamheden Als logistiek planner/expeditie leider ben je verantwoordelijk voor de bewaking van de voorraden van o.a. brandstoffen en geef je leiding aan de chauffeurs. Voor een gedetailleerde omschrijving van de functie verwijzen we je graag naar onze website www.czav.nl, waar je onder'bedrijfsinfo'-> 'werken bij CZAV'nadere informatie aantreft. Jouw opleiding en ervaring Vooreen optimale invulling van deze functie verwachten wij van je datje: - in het bezit bent van een MBO diploma bij voorkeur richting transport/logistiek en een MBO werk- en denkniveau hebt; - minimaal drie jaar werkervaring hebt in een soortgelijke functie; - bekend bent met het productenpakket van de CZAV; - een klantgerichte instelling hebt; - zelfstandig kan werken; - aansturen en improviseren in een dynamische omgeving als een uitdaging ziet. Ons aanbod Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de functie. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kan je telefonisch contact opnemen met de heer Ronnie Kuijs (Hoofd Afdeling Goederenadministratie), telefoon 0113 62 92 11. Je kan je sollicitatiebrief met c.v. voor 29 oktober 2007 opsturen aan: CZAV, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV GOES of per e-mail aan: Svd.Linden@CZAV.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen de afdeling Projecten Werkvoorbereiding, met als standplaats Goes, bestaan twee vacatures voor een fulltime Engineer Netten met als specialisatie de disciplines gas/water of electriciteit/CAI. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Installatieverantwoordelijkheid voor de bedrijfsvoering van de netwerken. - Het vervullen van een faciliterende rol voor Distributie op technisch gebied. - Engineering en projectleiding bij complexe projecten. - Optreden naar leveranciers, aannemers en opdrachtgevers voor het vakgebied, vakinhoudelijk ondersteunen van werkvoorbereiders. - Monitoring van de keten ten behoeve van de werkprocessen (projectadministratie, inkoop, correspondentie, kredietaanvragen). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hts-opleiding. - Ervaring met de aannemerij of energie- en watersector. - Ervaring met het aansturen van technische projecten. - Kennis van SAP en MS Office. - Goede communicatieve en administratieve vaardigheden. - Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: René Harinck, Manager Projecten en Werkvoorbereiding, telefoonnummer (0113) 88 AA 21. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 131007-PZ-068A en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 131007-BN-0684. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Milieu van DELTA levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. Het onderdeel Industriële Reiniging houdt zich bezig met het industrieel reinigen van tanks en procesinstallaties. Binnen deze businessunit, Industriële Reiniging van de divisie Milieu, met als standplaats Geertruidenberg, bestaat de vacature voor een fulltime Projectleider Industriële Reiniging West-Brabant. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Je geeft het benodigd materieel en personeel met de bijbehorende kwaliteitseisen door aan de planning. - Je verdeelt vervolgens het werk en geeft prioriteiten aan. - Je voert overleg met de opdrachtgever over de uitvoering van de werkzaamheden. - Je bewaakt de veiligheid en kwaliteit van de uit te voeren werkzaamheden en doet desgewenst verbetervoorstellen. - Je signaleert aanvullende en/of mogelijke nieuwe opdrachten bij de afdeling Sales. - Je draait mee in de consignatiedienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Mbo werk- en denkniveau. - Ruime ervaring met industriële reiniging of werkzaam in een industriële omgeving. - Goede communicatieve en administratieve vaardigheden. - Dat je in het bezit bent van een VCA VOL certificaat en aanvullende vakgerichte opleidingen. - Flexibiliteit, geen 9 tot 5 mentaliteit. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de ORSIMA CAO. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Raymond Winterswijk, Manager Operations, telefoon 06-53541452. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan voor 27 oktober a.s. een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus 445,4530 AK Terneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl. DELTA N.V. Postbus 501*8 1*330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl DELTA Milieu Postbus 1*1*5 1*530 AK Terneuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 11