inseminator(m/v) (gi JobTrack.nl Kun jij met beleid te werk gaan? Beleidsmedewerker-projectleider Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Verkeer en Vervoer, Middelburg Werken bij hetltttlA Als je verder denkt TROOST SKS calculator/werkvoorbereider werkplaats chef 56 I Zaterdag 13 oktober 2007 PZC Kijk ook op Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamelnaam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons allemaal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je verder en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. Opleiding: Nhtv of gelijkwaardige vakinhoudelijke bachelor of hbo-opleiding. Resultaatge richte teamspeler. Salarisindicatie: brutomaandsalaris maximaal 4.210,- bij een 36-urige werkweek. Als beleidsmedewerker-projectleider werk je primair aan het verbeteren van de verkeers veiligheid in Zeeland. Veelal doe je dit in samenwerking met de regionale partners. Je initieert of draagt bij aan beleidsnotities, concrete studies, verbeterplannen en projecten. Deze betreffen, naast handhaving en communicatie, met name het verbeteren van de infrastructuur (rijkswegen). Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS07326-PZ ijhetrijk.nl Het profiel Je hebt een mbo-werk- en -denkniveau en je bent in het bezit van het diploma runder- inseminator (of je bent bereid deze opleiding te gaan volgen). Je hebt kennis van de melkveehouderij en -fokkerij. Daarnaast ben je een teamplayer, ben je service- en klantgericht en bezit je geen 9-tot-5-mentaliteit. Je bent in het bezit van rijbewijs B. Kandidaten dienen in het werkgebied te wonen of bereid te zijn zich hier te vestigen. Voor vragen omtrent bovenstaande vacature kun je contact opnemen met de heer Koos de Bruijn (hoofd KI), telefoonnummer: 06 51583332. Je reactie Geïnteresseerden wordt verzocht binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie een schriftelijke reactie, voorzien van cv, te sturen naar: CRV Holding BV t.a.v. Wim Haans (P&O-adviseur) Postbus 454 6800 AL ARNHEM E-mail: sollicitaties@crvholding.nl www.crdelta.nl MIDDELBURG Troost SKS is een werkmaatschappij van de Troost Groep. De groep is werkzaam in de bouw- en metaalsector en heeft verschillende vestigingen in Nederland. Troost SKS is gespeciali seerd in onderhoud en nieuwbouw aan installaties in de chemische en proces industrie. Naast staalbouw en machinebouw heeft Troost SKS een moderne machinale, apparatenbouw en piping afdeling. Yyjj moeken- acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld met een technische MBO+ opleiding en minimaal vijf jaar ervaring op het gebied van piping en apparatenbouw In deze afwisselende functie ben je volledig bij de projecten betrokken. Vanaf het offertestadium, de voorbereiding, de uitvoe ring, tot aan de afronding van de projecten. Je bent financieel mede verantwoordelijk voor de projecten. De kandidaat die wij zoeken is flexibel, stressbestendig, besluitvaardig, klantgericht en sociaal, want deze kwaliteiten zijn absoluut noodzakelijk om deze functie goed en met plezier te kunnen uitvoeren. Op het bedrijfsbureau werk je samen met vier collega's. voor de afdeling staalbouw, apparatenbouw en piping, leidinggevend aan ongeveer 25 medewerkers Een veelomvattende en boeiende functie waarbij leidinggevende capaciteiten onmisbaar zijn. Een technische opleiding, bijvoor beeld MTS met aanverwante vakkwaiificaties, kan voor het goed uitvoeren van deze functie niet gemist worden. Meerdere jaren werkervaring op het gebied van apparatenbouw en piping werk zaamheden zijn nodig evenals goede communicatieve vaardig heden. Het gehele traject vanaf het ontvangen van de opdrach ten tot aan de eindafrekening van de werkzaamheden behoort tot deze functie. Het profiel is niet vast omlijnd maar facetten of eventueel uitbreidingen van deze functie zijn bespreekbaar. Beide verantwoordelijke functies bieden veel ruimte voor eigen initiatief. De kracht van Troost SKS is kleinschaligheid en flexibi liteit en dat komt ook in deze functies tot uitdrukking. Onze goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met de zwaarte van de functies. Heb je belangstelling voor één van deze functies, stuur dan voor 29 oktober een sollicitatiebrief met C.V. aan: Troost SKS, Postbus 8002, 4330 EA Middelburg De organisatie CRV Holding BV (CRV) is een internationale onderneming op het gebied van rundveeverbetering. Hieronder verstaat CRV de ontwikkeling, de productie en de verkoop van genetische producten en informatieproducten maar ook dienstverlening, zoals fokkerijbegeleiding, melkproductieregi stratie en kunstmatige inseminatie. De producten en diensten van CRV worden wereldwijd afgezet in meer dan 40 landen bij 50.000 rechtstreekse klanten, voornamelijk rundveehouders. CRV heeft vestigingen in Nederland, België, Luxemburg, Duitsland. Tsjechië, Spanje, Brazilië en Nieuw- Zeeland. Ex werken ruim 1200 mensen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Nederland (Arnhem). Voor de divisie Verkoop Dienstverlening zijn wij op zoek naar een Het werkgebied betreft regio West-Brabant/Zeeland. De functie Als inseminator ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden en uitvoeren van inseminaties, drachtcontroles en tochtcontroles. Je beheert en controleert de ter beschikking gestelde voorraad sperma. Daarnaast registreer je de uit gevoerde activiteiten t.b.v. het registratiesysteem en de facturatie. Je adviseert veehouders op het gebied van inseminatie, vruchtbaarheid en fokkerij en je geeft advies omtrent de organisatie, haar producten en diensten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 118