ïSSEbr- directeur directeur u ZEEUWS MUSEUM MIDDELBURG FLOORMANAGER GEBOUW BEHEERDER SECRETARESSE Kijk ook op j) JobTrack.nl Schelde Maririebouw in Vlissingen is onderdeel van de Damen Shipyards Group die vooral voor overheden marineschepen ontwerpt en bouwt. Ook andere complexe vaartuigen worden door Schelde Marinebouw en de zusterbedrijven gerealiseerd. Schelde Marinebouw neemt vooral de bouwstrategie en projectmanagement voor haar rekening. Damen Shipyards Group is de grootste scheepsbouwonderneming van Nederland en is internationaal toonaangevend op dit gebied. Schelde Marinebouw levert producten van topkwaliteit. De grote ervaring in combinatie met de mondiale faciliteiten van de Damen groep zorgt voor een unieke samenwerking en biedt ruimte voor dynamische carrières. De productieorganisatie van Schelde Marinebouw heeft de taak gespecialiseerde schepen te bouwen volgens vastgestelde eisen. Het type schip kan variëren van korvetten, fregatten, patrouillevaartuigen en amfibische transportschepen tot vele daarvan afgeleide scheepstypes. De afdeling Inkoop vervult daarbij een centrale en strategische rol. De afdeling Inkoop hanteert een projectmatige benadering bij de uitbesteding van complete (scheeps)systemen en scheepsdelen en heeft hiervoor inkoop- groepen geformeerd. Binnen de inkoopgroepen zijn de Projectleiders Inkoop verantwoordelijk voor de inkoop en uitbesteding volgens het projectplan en de projectinkoopvoorwaarden. De afdeling Inkoop zoekt invulling voor de vacature: TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN Professionals zullen je begeleiden tot een allround Projectleider Inkoop zodat je daarna zelfstandig de volgende taken kunt uitoefenen: je bent verantwoordelijk voor inkoop en uitbesteding binnen het project en voert dat uit volgens het projectplan en de projectinkoopvoorwaarden; m je krijgt een leidende rol in het verwervingsproces van goederen/diensten en uitbestedingen; je vindt het een uitdaging om marktonderzoek te plegen, de markt te bewerken en te zoeken naar mogelijke samenwerkingsverbanden; se je levert financiële en voortgangrapportages aan; at binnen de organisatie treed je op als kostenexpert. PROFIEL m Je hebt een technische opleiding op HTS-niveau, bij voorkeur WTB, en je hebt feeling voor commercie; a je bent leergierig, zelfstandig en toe aan een volgende stap op je carrièrepad; a je wilt in ieder geval de Nevi-opleidingen volgen. WIJ BIEDEN a Een uitdagend leertraject met een interessant salaris; a goede secundaire arbeidsvoorwaarden; a goede opleidings- en doorgroeimogelijkheden. INFORMATIE SOLLICITATIE a Informatie bij de heer W. Flipse, Hoofd Inkoop, telefoon (0118) 48 25 00. a Sollicitatie bij Schelde Marinebouw BV, t.a.v. mevrouw Y. de Nijs, senior Personeelsadviseur, Postbus 555,4380 AN Vlissingen, of per e-mail naar vacature034@schelde.com Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCHELDE MARINEBOUW Postbus 555 telefoon 0118 48 50 00 4380 AN Vlissingen fax 0118485010 Lid van de DAMEN SHIPYARDS GROUP info@nl.schelde.com www.schelde.com Het beheert een rijke en diverse collectie. Op 5 ju" is het eigenzinnige nieuwe en installaties. Per direct willen wij aanstellen een voor 36 uur per week Per 1 januari 2008 willen wij aanstellen een voor 32 uur per week informatie; www.zeeuwsmuseum.nl De Oosterburcht en 't Kofschip zijn onderdeel van Stichting Obase. Binnen Obase is het openbaar basisonderwijs op Schouwen-Duiveland krachtig verenigd. Obase is dé basis voor ontwikkeling. Vooruitstrevendheid, veiligheid, herkenbaarheid, interactie en wederzijds respect zijn de kernwaarden die centraal staan binnen Obase. Kernwaarden die op beide scholen uitgedragen worden. U zoekt een nieuwe uitdaging, U zoekt een nieuwe uitdaging, OBaSe De Oosterburcht zoekt een nieuwe OBaSe 't Kofschip zoekt een nieuwe die uiterlijk per 1 augustus 2008 in een fulltime dienstverband op inspirerende wijze leiding gaat geven aan het enthousiaste team van één van onderstaande openbare basisscholen. De Oosterburcht zorgt binnen een prettige 't Kofschip geeft kinderen de ruimte, en veilige (leer)omgeving voor optimale Letterlijk én figuurlijk binnen het brede ontwikkelkansen voor haar leerlingen. onderwijsaanbod. De missie van de school Op cognitief gebied maar zeker ook op luidt: van spelend leren naar zelfstandig sociaal-emotioneel én creatief vlak. De functioneren, 't Kofschip, in de monumen- school neemt een belangrijke maatschap- tenstad Zierikzee, ligt aan de rand van pelijke plaats in binnen het dorp en wil nieuwbouwwijk Poortambacht. Deze kind die rol nadrukkelijk spelen en mogelijk vriendelijke buurt groeit de komende jaren verder ontwikkelen. Traditioneel krijgen sterk. Bij 't Kofschip wordt veel aandacht de leerlingen veel persoonlijke aandacht geschonken aan creatieve prikkels, sociaal- en het spreekt voor zich dat de nieuwe emotionele ontwikkeling en interactie met directeur de weg weet in de zorgstructuur de wereld om de school heen. De populatie van de omgeving. Het leerlingaantal van van de school, met een leerlingaantal rond De Oosterburcht ligt vrij constant rond de de 160 kinderen, is een brede afspiegeling 130 kinderen. van de samenleving. Inlichtingen Voor meer informatie over de functie van directeur op De Oosterburcht kunt u contact opnemen met de huidige directeur, de heer H. Snijders: 0111 64 19 63 en/of de heer M. F. Goettsch (stafbureau): 0111 48 88 83. Voor meer informatie over de functie van directeur op 't Kofschip kunt u contact opnemen met de huidige directeur, mevrouw J. van Anraad: 0111 41 24 10 en/of de heer M. F. Goettsch (stafbureau): 0111 48 88 83. Het schoolplan (2007-2011) van de afzonderlijke scholen is op aanvraag beschikbaar. Profiel Voor beide functies zoeken wij iemand die: communicatief sterk is; managementvaardigheden heeft, maar vooral ook leiderschap als competentie bezit; in staat is samen met het team tot keuzes te komen, die de kwaliteit van het onderwijs en de positie van de school verder optimaliseert; samen met het team de school een eigen gezicht geeft; bij voorkeur ervaring heeft in basisonderwijs; belangstelling heeft voor alle "bouwen": invoelingsvermogen en sociale vaardigheden heeft; improvisatietalent heeft en flexibel is; bij voorkeur kennis en inzicht heeft in de zorg- en onderwijsondersteunende organisaties in Zeeland en daarbuiten. Wij bieden Een zeer collegiale en prettige werksfeer binnen een gemotiveerd team; Een fulltime-functie met directieschaal DB; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden; De mogelijkheid tot deelname aan (bovenschoolse) beleidsgroepen van Stichting Obase. De procedure Er is een benoemingsadviescommissie samengesteld, bestaande uit één ouder, twee leerkrachten, één lid van het bovenschools management en de personeelsmanager. De sollicitatiegesprekken op 't Kofschip vinden plaats op 13 november 2007 vanaf 16.00 uur. De Oosterburcht ontvangt kandidaten op 15 november 2007 vanaf 16.00 uur. Na een eventuele tweede gespreksronde maakt een assessment deel uit van de selectieprocedure. Interesse Indien u interesse heeft in één van deze functies, verzoeken wij u dit vóór 29 oktober 2007 kenbaar te maken. Uw sollicitatie met motivatie en cv kunt u sturen naar: Stichting Obase, t.a.v. het stafbureau, Postbus 91, 4300 AB Zierikzee, of mailen naar: p.brand@obase.ni PZC Zaterdag 13 oktober 2007 49

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 111