J, ZOEKT LOGISTIEKE TOPPERS 1 Prisma Q JobTrack.nl napoleon MEDEWERKER GOEDERENONTVANGST, REACHTRUCKCHAUFFEUR, ORDERVERZAMELAAR, GROEPSMANAGER, Promotie Zeeland Delta FULLTIME PROJECTLEIDER ROUTEBUREAU (M/V) storingsmonteur op MBO-niveau MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU EXPORTMEDEWERKER BINNENDIENST COMMERCIËLE SPIN IN HET WEB Kijk ook op 46 i Zaterdag 13 oktober 2007 PZC Prisma Food Retail, onderdeel van Siigro Food Group Nederland B.V., groeit enorm. Daarom zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. In ons distributiecentrum te Kapelle wordt er met diverse moderne technieken gewerkt. Enthousiaste collega's worden steeds betrokken bij verbeteringen van het werkproces. Eigen inbreng en meedenken worden hierin verwacht en gewaar deerd. Afhankelijk van jouw werkervaring, capaciteiten, voorkeuren en persoonlijkheid komen we graag op korte termijn met je in gesprek over de verschillende mogelijkheden binnen onze organisatie. Of het nu gaat om een functie als: als jij verder wilt in de logistiek én deel uit wilt maken van een stabiele organisatie met volop doorgroeimogelijkheden, reageer dan direct! Ook mensen die nog weinig ervaring hebben in de logistiek kunnen reageren. Wil jij naast het opdoen van werkervaring ook nog meer leren over (bv) logistiek, dan is dit mogelijk. Siigro Food Group heeft een breed scala aan op maat gemaakte en landelijk erkende vakopleidingen die kunnen worden aangeboden. Benieuwd naar jouw mogelijkheden? Stuur dan je brief (of sollicitatieformulier: te vinden op www.sligro.nl/vacatures/overzicht onderaan de pagina) op. We komen dan graag op korte termijn met je in gesprek om je mogelijkheden bij Prisma Food Retail te bespreken. Word jij onze nieuwe collega? Mail je reactie naar: kholleman@sligro.nl of stuur deze per post aan Prisma Food Retail, t.a.v.de heer K. Holleman, afdeling P&O, postbus 26, 4420 AA Kapelle. Kijk op www.sligro.nl voor meer informatie of bel met de heer R. van Ruiten, vestigingsmanager DC Kapelle, (0113) 36 00 00. Promotie Zeeland Delta vervult de toeristische marketing en communicatie voor Zeeland in zowel binnen- als buitenland. Ook het Routebureau Zeeland is een afdeling van de stichting. Het Routebureau beheert en ontwikkelt toeristisch-recreatieve routes (fietsen, wandelen, paardrijden etc.), routesystemen (zoals het fietsknooppuntensysteem) en routegerelateerde producten. Promotie Zeeland Delta is per direct op zoek naar een: Een enthousiaste, gemotiveerde collega met een afgeronde opleiding op minimaal HBO-niveau Wij zoeken: en relevante werkervaring op het gebied van het opzetten, begeleiden en afronden van projecten. Je bent een netwerker met een goed financieel inzicht. Als projectleider initieerje nieuwe projecten en werkje aan de uitvoering (en afronding, inclusief budgetbeheersing) van projecten met betrekking tot recreatieve routes. Je coördineert de uitvoe ring van activiteiten en projecten en schrijft offertes, projectplannen en activiteitenprogramma's. Je onderhoudt contacten met het bedrijfsleven, overheden en het maatschappelijk middenveld en verzorgt de marketing en communicatie van de routes en routenetwerken. Functieinhoud: Wii bieden' ^en '50e'ent'e en afwisselende werkomgeving, leuke collega's in een hardwerkend team; salariëring volgens de voorwaarden van VW Nederland. Inlichtingen over deze functie zijn verkrijgbaar bij Patrick Polie, coördinator, tel. 0118-587707. Schriftelijke reacties kunt u tot 27 oktober sturen naar: Promotie Zeeland Delta, t.a.v. de heer PK.C. Polie, Postbus 8, 4357 ZG Domburg of per email: p.polie@vvvzeeland.nl - j (_SIHCg ISI2 Tj Confiserie Napoleon BV is sinds 1928 gevestigd in Breskens als producent van suiker werk. Langdurig onder de naam Verduyn en later onder PerfettiVan Melle. Sinds 2003 opereert het bedrijf als zelfstandige onderneming onder de naam Confiserie Napoleon BV. Het is een middelgroot bedrijf met circa 60 medewerkers. De producten worden op de markt gebracht onder de bekende merken Anta Flu, Napoleon en Lemco. Ook vindt er export plaats van de producten. Confiserie Napoleon BV is een klant gerichte organisa tie, gericht op het verbetering van de processen en het vernieuwen van producten. Wij zijn op zoek naar een In deze functie ondersteun je de productie door de machines en andere productiemidde len in goede conditie te houden, teneinde optimaal te produceren. Bij storing wordt directe ondersteuning geboden. Andere taken die behoren tot de functie zijn het verzorgen van preventief onderhoud, uit voeren van revisiewerken en aanbrengen van modificaties. Je heb een technische opleiding op MBO denk- en werkniveau, richting Werktuigbouw. Aanvullende kennis van elektrotechniek, PLC besturing, stoom, pneumatiek/hydraulica, koelsystemen en enige ervaring in een productieomgeving is een pre. Naast je brede technische kennis wordt er veel verwacht van je sociale vaardigheden en flexibele instelling. Wij bieden een verantwoordelijke en brede functie. Er wordt gewerkt in een tweeploegen systeem. Je komt te werken in een jong bedrijf met korte overleglijnen, waar veel plan nen voor optimalisatie tot uitvoering moeten komen. De bedrijfscultuur is informeel en direct. Spreekt genoemde omschrijving je aan en heb je interesse in deze functie. Neem dan contact op met Jelle de Wilde of stuur een sollicitatiebrief met motivatie en cv naar 'Confiserie Napoleon BV, Deltahoek 110, 4511 PA in Breskens tel: 0117-389673. lOLLAlf D SHELLFISH Holland Shellfish B.V. is onderdeel van The Shellfish Group, een Nederlandse holding maatschappij van schelpdierverwerkende bedrijven in binnen- en buitenland. De groep is actief in de visserij en de verwerking van schelp- en schaaldieren. Holland Shellfish B.V. is gespecialiseerd in levering van traditionele schelp- en schaaldierproducten met een gega randeerde versheid en kwaliteit in zowel vers, diepvries alsconserven. Hiervoor beschikt zij over een zeer modern productiecentrum in Yerseke.Haar klanten zijn (internationale) distri buteurs en retailers, maar zij is ook toeleverancier van producenten. Holland Shellfish B.V. is op zoek naar een m/v ADMINISTRATIEVE EN LOGISTIEKE DUIZENDPOOT DE FUNCTIE In deze afwisselende functie draag je zorg voor de juistheid van de administratieve en logistieke boekingen. Je organiseert periodieke inventarisaties en analyseert eventuele voorraadverschillen. Intern werk je nauw samen met productie, verkoop en expeditie. Extern heb je contacten met o.a. het ministerie, het productschap, transportmaatschappijen en toeleveranciers. Je bent betrokken bij het lopende automatiseringsproject en draagt actief bij aan de verdere optimalisatie van processen. Je rapporteert aan het hoofd Bedrijfsbureau. GEVRAAGD Je staat stevig in je schoenen en bent proactief. Creativiteit, het stellen van de juiste prioriteiten maar ook snelheid en accuratesse zijn belangrijk in deze baan. Je beschikt over HBO werk- en denkniveau en hebt enige jaren ervaring in een productieomgeving. Kennis van Excel is essentieel, financiële en/of logistieke kennis is een pre. Gezien de vele internationale contacten is kennis van de Engelse taal, zowel in woord als geschrift, een vereiste. Je bent woonachtig in de buurt van Yerseke of bereid naar de regio te verhuizen. GEBODEN Een veelzijdige en zelfstandige functie met contacten door de hele organisatie en veel ruimte voor eigen initiatief. De mogelijkheid actief mee te bouwen aan een financieel gezonde organisatie. Een dynamische omgeving met een open en directe cultuur, waar hard gewerkt wordt in een informele, collegiale sfeer en met korte lijnen. Natuurlijk een bij de functie passend arbeidsvoorwaardenpakket. DE FUNCTIE Je bent verantwoordelijk voor het aannemen en de verwerking van de orderstroom en verzorgt o.a. de daarmee samenhangende facturatie, klachtenafhandeling en archivering. Je onderhoudt dagelijks intensief contact met de klanten en de buitenlandse verkoopkantoren en werkt nauw samen met de productie- en expeditieafdelingen. Je werkt samen met een gemotiveerd en enthousiast Sales Team en rapporteert aan de Sales Director. GEVRAAGD HBO werk- en denkniveau Goede communicatieve, administratieve en commerciële vaardigheden Zelfstandig en initiatiefrijk met gevoel voor kwaliteit Een team player met een flexibele instelling Kennis van de moderne talen, waarbij Frans een vereiste is GEBODEN Een veelzijdige en zelfstandige functie met contacten door de hele organisatie met veel ruimte voor eigen initiatief. De mogelijkheid actief mee te bouwen aan een commercieel gezonde organisatie. Een dynamische omgeving met een open en directe cultuur, waar hard gewerkt wordt in een informele, collegiale sfeer en met korte lijnen. Natuurlijk een bij de functie passend arbeids voorwaardenpakket. Ben jij deze gemotiveerde collega? Schrijf dan een brief met c.v. aan Holland Shellfish BV, t.a.v. de Directie, Industrieweg 35, 4401 LA Yerseke of per e-mail: info@hollandshellfish.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 108