Familieberichten Pleuntje Tanneke Moens-Lensen 26 I Woensdag 10 oktober 2007 PZC sd Hij draagt ons dag aan dag. Na een moeilijke laatste levensfase is overleden onze dierbare moeder, groot- en overgrootmoeder Elisabeth van Kleunen sinds 21 -7-1961 weduwe van Jacob Haverhoek Wemeldinge, 8-10-2007 Kattendijke, 5-4-1908 Wemeldinge: Jan Haverhoek Loes Haverhoek-Korstanje Barendrecht: Liesbeth en Mikel Meivin, Karlijn Jacco (in herinnering) Wemeldinge: Leintje Vermaire-Haverhoek Johan Vermaire Goes: Kees en Lydia Lucas, Thijmen Wemeldinge: Elisa en Cor Xander, Maxime Wemeldinge: Jacob Correspondentieadres: Pr. Beatrixweg 42 4424 AD Wemeldinge U wordt uitgenodigd voor de dankdienst van haar leven. Deze dienst zal worden gehouden op vrijdag 12 oktober om 13.00 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge en zal worden geleid door mevr. Marja Maris. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd kerkgebouw. Door de tranen uan verdriet komt de glimlach uan herinneringen. Soerabaja, 1 oktober 1948 Zoutelande, 8 oktober 2007 Ad de Klerk eigenaar van Hotel Tien Torens Zijn strijd is gestreden Ik heb mijn man en mijn maatje verloren Wilma de Klerk-van Hengst broer van Gerard de Klerk baasje van Clinton en Tosca en verdere familie Bomé 17 4374 DA Zoutelande Ad is thuis, maar wenste geen bezoek na zijn overlijden. De crematie vindt plaats op vrijdag 12 oktober 2007 om 12 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4330 LA Middelburg. Gelegenheid tot condoleren vindt plaats aansluitend na de crematie tussen 14.00 en 16.00 uur in Hotel Tien Torens, Duinweg 36 te Zoutelande. Tristan Kloet 4 07-10-2007 t Zo vol van leven Je schopte en trappelde zo fijn Zo zonde dat juist jij geen kans kreeg om voor ons een kindje te zijn Slaap zacht lieverd en weet dat je welkom was John en Colinda Kloet Ooststraat 19 4421 CZ Kapelle Tristan is in besloten kring begraven. We willen iedereen bedanken voor alle lieve woorden en kaartjes die we hebben mogen ontvangen. Lieve T ristan ]e was ons eerste kleinkind en neefje Wat was je mooi Je was zo welkom bij ons allemaal We zullen je altijd blijven herinneren als ons lief klein mannetje. Opa en oma Comelisse Jan-Willem en Willeke John en Petra Kyara, Senna Danny en Liselot iÜorg... Respect.. Aandacht... na hetJH BegWft ïorgtng S| Zo welkom Zo bijzonder Zo waardevol Zo lief Zo klein Zo'n groot verdriet Tristan Eerste kleinkind van: Marijke Meeuwse Edwin en Monique Corrie Meeuwse Dennis en Claudia Patricq Sjaak Meeuwse Ella Meeuwse-Donker Lieve John en Colinda we wensen jullie heel veel sterkte met het verlies van jullie eerste kindje. Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en aandacht die zij ons gaf, delen wij mede dat na een moedig gedragen lijden is overleden mijn lieve moeder, onze oma, zus en schoonzus Riet Merk-Stedema weduwe van Bertus Merk 17 februari 1917 t 7 oktober 2007 Vlissingen: Gerda Gelling Cromvoirt: Hans en Karin Groningen: HM. Huisman-Stedema Bergen op Zoom: W.M. Merk Vaassen: W.J. Merk Eindhoven: M.J. Merk Correspondentieadres: G A. Gelling, Boulevard de Ruijter 204,4381 KG Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 12 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Pieternella Cornelia Servaas weduwe van Willem van Oosten Yerseke, 20 oktober 1920 Breskens, 9 oktober 2007 Goes: J. van Oosten t M. van de Velde Willem en Annemiek Ilse, Thomas Greetje t Retranchement: A. van Oosten I. van Oosten-Faas Diana Petra en Jean Paul Sam, Noa, Daan Oostburg: M. van Oosten A. Vermeire Angelique en Martijn Merel, Stan Sandra en Edgar Milou, Libbij Oostburg: J. van Oosten Jesper Deborah Kayleygh Ricardo Amsterdam: J. Versluijs Correspondentieadres: Bestevaerstraat 10 4501 KL Oostburg De crematie zal plaatshebben op zaterdag 13 oktober om 12.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Tot onze grote droefheid is overleden onze lieve zus en tante Nelly van Oosten-Servaas Wemeldinge: Corrie Sonke-Servaas Jo Noussen-Servaas Neven nichten Tot onze diepe droefheid is door de Heere van ons weggenomen, onze innig geliefde en zorgzame moeder, groot- en. overgrootmoeder Anthonina Nieuwenhuyse weduwe van Adriaan Sturm in de leeftijd van 91 jaar. Vlissingen: Adrie Sturm Jannie Sturm-Blok Arjen en Alijda jurrian, Denny, Peter Dennis en Els Laura, Arne, Naomi [eantina en Eddy 's-Gravenpolder: Leen Sturm Tannie Sturm-Goedegebure Anita en René Richelle, Louise Pieter en Elleke Lennard en Wendy Lunet en Jochem Goes, 8 oktober 2007 Correspondentieadres: Burg. Prümersstraat 26, 4431 CA 's-Gravenpolder Donderdag 11 oktober is er van 19.30-20.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen en condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal D.V. worden gehouden zaterdag 13 oktober om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Havenweg 26 te Nieuwdorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is er ook in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck' en afdeling H van het Oosterscheldeziekenhuis, voor de liefdevolle verzorging. Bezige handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Verdrietig stellen wij u in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan us Mem, Beppe, Oerbeppe Aaltje de Vries-Oevering sinds 18 november 1995 weduwe van Gaele Abe de Vries Waaxens, 19 juli 1920 t Vlissingen, 8 oktober 2007 Middelburg: Nieske Frederiks-de Vries Kees Frederiks Astrid; lustin Marianne en Maurits; Femke, Thomas, Stefan Leandra Middelburg: Ente de Vries (in herinnering) Westkapelle: Gatske Lievense-de Vries Kees Lievense Linda C? en RobRik Lisette en Bas Ralph en Marieke Correspondentieadres: Jan Campertstraat 42 4361 DE Westkapelle Us Mem is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 11 oktober van 19.00 tot 19.30 uur en op vrijdag 12 oktober van 10.00 tot 10.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 12 oktober om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen s*É6w Dankbetuiging Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling tijdens haar leven en na het overlijden van onze zorg zame moeder en oma Familie Moens Oktober 2007 0118 - 616012 w.begrafenisverzorging-poppe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46