Augusta Maria van Damme 24 j Woensdag 10 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Bhagwati Bisoen-Matadin in de leeftijd van 67 jaar. Rudy en Shanti Robby en julliette Roy Benny en Fina Usha Sila Sharma Adjanand en Silvy Soerish en Shamita Radjo klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Middelburg, 8 oktober 2007 Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 16 4333 EM Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 17.00 - 18.00 uur in het uitvaartcentrum H. (obse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 oktober om 16.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De HEERE nam van onze zijde weg onze zeer geliefde broer, zwager en oom Leendert den Boer echtgenoot van Maria Traas Uit aller naam: Familie den Boer Zierikzee, 8 oktober 2007 Bedroefd delen wij U mede dat in de leeftijd van 86 jaar is overleden onze zwager Leendert den Boer echtgenoot van M. den Boer-Traas Kloetinge: P. Traas t W. A Traas-Reynierse 's-Gravenpolder: C.). Traas A.J. Traas-Slabbekoom Neven en nichten 8 oktober 2007 Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Johanna Hubertina van der Borgt-den Boer An - Hansweert 16 januari 1925 t Vlissingen 8 oktober 2007 Vlissingen: P.J. van der Borgt Vlissingen: Ewald en Yvonne Nadia en Jean-Pierre Zoë, jay da Pieter en Audry Middelburg: Lidewij en Peter Willemijn en Joep Wijnand Apeldoorn: Charlotte en Hans Amy Inge Sjors Correspondentieadres: Strandweg 2 4382 AK Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 12 oktober van 11.00 tot 11.20 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal om 11.30 uur worden gehouden. De crematieplechtigheid zal daarna in familiekring plaats vinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Scheldehof voor de liefdevolle verzorging. Als je hart het goed vindt, dan is het goed. Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne her inneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lief, onze lieve pa en geweldige opa Marinus Cornelis Harthoorn 17 mei 1946 8 oktober 2007 Nelly de Jonge Jeanine en Addie Meijer-Harthoorn Max Daniël Harthoorn Kyle Reeweg 14 4417 PB Vlake We nemen vrijdag 12 oktober om 14.00 uur afscheid van Rinus in de Hervormde Kerk aan de Oude Torenstraat te' Yerseke. Aansluitend gelegenheid tot samenzijn in Restaurant "Oesterbeurs", Wijngaardstraat 2 te Yerseke. Rinus zal in besloten kring worden begraven. Een vriend is niet meer. Wij zijn verslagen en stil bij het overlijden van Rinus Harthoorn Hij zal in onze gedachten voortleven, ook al is hij niet meer onder ons. Wij wensen Nelly, Jeanine, Addie, Max en Daniël alle sterkte toe, nu, in deze moeilijke dagen en ook in de komende tijd. Leo en Marianne van IJsseldijk Henk en Cora Filius Bob Glerum Peter en Lineke Pekaar Kees en Riny Sinke Verbijsterd zijn wij door het overlijden van onze beste vriend Rinus Harthoorn Een goede vriend is altijd moeilijk te vinden. Als je hem gevonden hebt is het nog moeilijker om afscheid te nemen. En onmogelijk om hem te vergeten. Herinneringen aan jou. De dingen waar we om lachten. De dingen die je zei. Vloeien door onze gedachten. Bedankt lieve Rinus, voor alle goeds in de afgelopen vele jaren van vriendschap. We zullen je enorm missen. Schuddebeurs Jan Janny Kouijzer Lieve Nelly, we zijn er voor jou. En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. psalm 39 vs 8 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, grootvader en over grootvader Leendert den Boer Zierikzee, 24 juli 1921 t Goes, 8 oktober 2007 M. den Boer-Traas Elly en Kees Annemarie en Jan Elise, Niels, Marina Piet en Patricia Tim, Cindy Leon Ineke - in liefdevolle herinnering en Anton Monica en Leon Jacolien en Henk jessie Emiel en Melissa Anton en Ina llona en Jaco Mariët en Dick Lianne Oosterscheldestraat 36 4302 W| Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. donderdag 11 oktober om 13.30 uur gehouden worden in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. - Geen bloemen Geen bezoek aan huis Stil ging je heen, lang heb je gewacht op het het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waarje rusten mag. Gekomen tot de leeftijd der sterken is overleden mijn lieve zuster 15 juni 1909 te Sluis 18 oktober 2007 te Sluis Sluis: M.L. Lampe-van Damme Correspondentieadres: M.L. Lampe-van Damme Groote Markt 17 4524 CD Sluis Een speciaal woord van clank aan de medewerkers van verzorgingstehuis Rozenoord voor de uitstekende en liefdevolle verzorging. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 12 oktober 2007 om 10.00 uur in de parochiekerk van de 11. Johannes de Doper te Sluis, waarna de begrafenis aansluitend plaatsvindt op de r.-k.begraafplaats aldaar. Samenkomst bij de kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heel veel steun en liefde toegewenst bij het plotselinge verlies van onze lieve, zorgzame neef Sjaak van Eenennaam lannie Meulmeester-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Met verdriet hebben wij vernomen dat onze vriend Rinus Harthoorn na een zeer ongelijke strijd is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Nelly familie. Aad, Marga Christiaan van der Vlugt Jessy Lieve Rinus We zullen je verschrikkelijk missen. Matty Tineke Cees Met grote verslagenheid hebben wij moeten vernemen dat na een kort ziekbed is gestorven onze collega Rinus Harthoorn A.A. Ondanks zijn ziekte heeft hij tot het laatst toe zijn belang stelling, warmte en humor voor ons allemaal kunnen bewaren. Wij wensen Nelly, Daniël, Jeanine en verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij dit grote verlies. Namens Van der Vlugt Harthoorn Accountants Aad Marga van der Vlugt, Jet Priem Anja, Arjo, Cees, Chantal, Christiaan. Conny, Conny, Danielle, Jaap, Jessica, Linda, Mario, Marloes. Menno. Pauline, Rob, Sylvia. Tanja

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28