gretig aftrek in Europa Asfalteren wegen in de polders Mi-lock Sluise fraudeur krijgt taakstraf Van Exter gaat weg bij Clavis Afsluiting van wegen duurt van een halve dag tot enkele weken. z PZC Woensdag 10 oktober 2007 23 door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - Als het weer het toe laat begint het waterschap op 15 oktober met het asfalteren van ver schillende wegen in het buitenge bied. Ook worden op enkele plaat sen doorgroeistenen aangebracht. Tijdens de uitvoering moeten de wegen geheel of gedeeltelijk voor alle verkeer worden afgesloten. Dat varieert van een halve dag tot enkele weken. Eventuele omleidin gen worden met borden aangege ven. De werkzaamheden zijn naar verwachting in november gereed. In Oost-Zeeuws-Vlaanderen wor den de werken uitgevoerd aan de Plevierstraat bij Hengstdijk, Sas- dijkweg bij Vogelwaarde, Veer- straat bij Nieuw-Namen, Hogeweg bij Hulst, Polderweg, Fort Ferdi- nandusweg en Kruispad bij Koe wacht, Liniedijk en Tweede Verkor ting bij Axel en de Canisvlietweg bij Zuiddorpe. Een overzichtskaart van alle uit te voeren werken is te vinden op www.wszv.nl. MIDDELBURG - Een 23-jarige man uit de gemeente Sluis, die momen teel geen vaste woon- of verblijf plaats heeft, is gisteren door de po litierechter in Middelburg con form de eis veroordeeld tot een taakstraf van 180 uur en het beta len van 3956 euro schadevergoe ding. De man, bestuurslid van de jeugdsoos in Aardenburg van de Stichting Welzijn West-Zeeuw- sch-Vlaanderen, verduisterde in de periode juni 2006 tot en met me dio januari van dit jaar 1850 euro. Daarnaast plaatste hij diverse ad vertenties op het internet, waar hij -tegen betaling vooraf- computers aanbood. Drie kopers die hadden betaald, konden naar hun aan koop fluiten en waren ook hun geld kwijt. In totaal ging het om 2096 euro. TERNEUZEN - Woningcorporatie Clavis in Terneuzen moet op zoek naar een andere directeur. De hui dige directeur, Evert-]an van Exter, gaat per 1 april volgend jaar ver vroegd met pensioen. Clavis werkt aan de vernieuwing van haar ondernemingsplan, dat vóór 1 april gereed moet zijn. Ge zien de voorspelde krimp van de bevolking en de veranderde vraag naar woningen, krijgt het nieuwe ondernemingsplan een forse en naar verwachting ambitieuze volkshuisvestingsopgaaf. Daarom wil Clavis het liefst dat iemand daar gedurende een langere perio de de schouders onder kan zetten. Omdat Van Exter in 2009 65 jaar wordt, heeft hij besloten wat eer der met pensioen te gaan om dat mogelijk te maken. OCKS or STANDING De nieuwe roerk-sok met speciaal ontworpen mode dessins Mi-ihr.fc i» tie oersff, - ei"! een «-/««we tfttwle iaser-er: ces speeiate sokken-ETiode, «fgnstessd op de huidige herenmode Zie ai* vakman, hoe verrassend beschaafd es mooi Ms-Lock soickea es aokiets v,»o. Zie de perfecte pasvorm, Voet dn auperfetire kwahiftti Mt-Imcfe i» ér mk, waar Uw klanten op wachten. Wacht w met t besieliea. Vraag offerte Ruime winstmarge?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 27