Help ons helpen Giro 6700 Familieberichten mensen in .nl Ju <ivi Uili»È |g1s'U I i Zoek, Vind... handelhuis Een bekende overleden? teken het condoleanceregister Beste Sportliefhebbers Waarom kan Loes nooit op vakantie? FondsSfachtofferhulp 28 Dinsdag 9 oktober 2007 PZC Moerkerke St. Rita Heille Kleit Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is voorzien van het Heilige Sacrament der Zieken van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Magdalena Adrienne D'Haens weduwe van fulien Alphonsus Robesin Geboren te Sijsele, Overleden te Oostburg, 4 mei 1922 7 oktober 2007 Adegem: Rachel en Willy t Willems-Robesin Mark en Lindsay, Taye Danny Schoondijke: Mariëtte en Edegard Tresonie-Robesin Peter en Marloes, Madelief, Pepijn Marijke en Carlos, Ilse, Bart, Gijs Cyriel en Rosette Robesin-Sarlet André Robesin Achilles en Brigitte Robesin-De Wilde Steven en Virginie Tommy Kaprijke: Rita en Eddy Dauwe-Robesin lohan en Liesbeth Stefaan Aardenburg: Gerda en Rudy de Windt-Robesin Michael en laimy Heille: Alfred Robesin We zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in verpleeghuis "De Stelle" op afdeling Klaproos heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: G. de Windt-Robesin Olieweg 8 4527 PP Aardenburg Moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 oktober van 19.30 tot 20.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 12 oktober om 10.30 uur in de r.-k. Kerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis aldaar. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wim en Jenny Wijnands Meneer van Schaik Bedankt voor alle mooie jaren van judo, wijsheid, toewijding en vertrouwen. Ikzal je missen. Lex Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven hebben we met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Nel Tissink-Blok echtgenote van Jan Tissink in de leeftijd van 58 jaar Vlissingen: |an Tissink Petra en |os Koopman-Tissink Kevin Tessa René Tissink 4384 JH Vlissingen, 7 oktober 2007 Chopinlaan 39 Er is gelegenheid om afscheid van Nel te nemen op vrijdag 12 oktober van 13.30 tot 14.30 uur in het uitvaartcentrum HJobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendiik 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze dank gaat speciaal uit naar de medewerkers en vrijwilligers van het Sint lans Hospice de Casembroot te Middelburg voorde liefdevolle verzorgingen ondersteuning. Wegens familieomstandigheden is het bedrijf Tissink Elektronica service Scherminkelstraat 32, Vlissingen t/m vrijdag 12 oktober GESLOTEN Lieve oma Onze tijd samen was veel te kort. We gaan je heel erg missen, maar we weten dat als we een ster hoog aan de hemel zien staan, dat je toch een beetje bij ons bent. Kevin en Tessa Dit afscheid is voor eeuwig Alleen de herinneringen blijven Als troost voor de achterblijvers Na een moedig gedragen zware strijd van 5 jaar en met een enorme wilskracht is overleden mijn enige en allerliefste zus Nel Tissink-Blok echtgenote van Jan Tissink in de leeftijd van 58 jaar. Zij was een voorbeeld voor ons allen. Nel bedankt voor alles, je blijft altijd in mijn gedachten. Chris Blok 7 oktober 2007 P. Boddaertstraat 20 4336 BG Middelburg Na vele jaren van vriendschap is overleden onze beste vriend Johan van Schaik Wij zullen hem nooit vergeten Wij wensen Addie, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte met dit verlies. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Jeanne van Willegen-van Biemen Wij zijn blij dat haar verder lijden bespaard is gebleven. Jeanne is thuis. Emmy Cijsouw-van Biemen Huib Cijsouw Andre en Sonja Joléne, Sabine, Isabelle Jacqueline en Andre Mikal Kris en Marieke Emmely Dick van Biemen Loretta van Blankenstein Guido Christina en Sjoerd Lisanne en Erik Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder Adriana Vroonland-van 't Westeinde betuigen wij onze oprechte dank. Vlissingen, oktober 2007 9-10-2004 9-10-2007 Coby Onderdijk-Cevaal Niemand die het weten kan hoeveel wij van je houden. Niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou. Niemand die het begrijpen zal hoe vreselijk wij je missen. Niemand die beseffen zal hoe erg onze pijn wel is. Wij missen je enorm. Frans Onderdijk Yvonne en Rody Geschiere Monique Tl I I www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Namens de MarathonZeeland organisatie bieden wij onze verontschuldigen aan de honderden mensen die tijdens het Marathon-weekend een bekeuring hebben gekregen. Deelnemers, toeschouwers en zelfs een arts uit onze organi satie, die iemand te hulp is geschoten, zijn bekeurd. Wij als organisatie hebben hier geen invloed op. Je kunt als organisatie alleen maar hopen op respect en hulp van de overheden waaraan je bent overgeleverd. We hebben verschillende reacties gekregen van dorps bewoners en personeelsleden van bedrijven in Zoutelande die ook waren bekeurd en die waren hier uiteraard niet blij mee. We zijn als enthousiaste groep vrijwilligers destijds begonnen om het sporters, publiek en inwoners van Zoutelande naar de zin te maken, maar wanneer je dan na de vijfde editie reacties krijgt van verschillende dorpsbewoners dat het voor hen niet hoeft, dan ga je je toch achter de oren krabben. Zo zie je maar weer dat een schitterend Zeeuws sport evenement aan zijn succes ten onder zou kunnen gaan door dergelijke maatregelen. Hopelijk overwint de roes van het fantastische weekend het van deze kater. Namens MarathonZeeland, Lein Lievense Loes Veringa is mantelzorgen Zij zorgt voor haar chronisch zieke moeder. Een zware taak die ze al jaren liefdevol ver richt. Ze kan nauwelijks een uurtje van huis. Ze kan nooit op vakantie, behalve... als helpt! Neem daarom een paar dagen of langer haar taak over. Of help één van al die andere mantelzorgers, die thuis een chronisch zieke of gehandicapte part ner, familielid of vriend verzorgen. Dan kunnen zij de accu ook eens opladen en weer helemaal bijkomen. Bel of e-mail ons voor informatie. We vertellen u graag alles wat u wilt weten. Een speciale opleiding is niet nodig. Wel betrokkenheid en u moet 18 jaar of ouder zijn. U ontvangt een dagver goeding voor uw inzet. T (030) 659 09 70 E info@handeninhuis.nl I www.handeninhuis.nl De grootste schade bij een verkeersongeval of misdrijf is vaak onzichtbaar. Slachtoffers rekenen op hulp. Fonds Slachtofferhulp helpt helpen door organisaties te steunen die hulp verlenen aan slachtoffers van een misdrijf, verkeersongeval of een ramp. Wetenschappelijk onderzoek en innovatie stimuleren we ook. Fonds Slachtofferhulp Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44