Familieberichten I»** OVERTOOM-GROEN 26 I Dinsdag 9 oktober 2007 PZC be Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes Adriaan Jacobs in de leeftijd van 76 jaar. 5 oktober 2007 Correspondentieadres: Zeeuwse Stichting voor beheer en bewindvoering Postbus 177 4330 AD Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 10 oktober van 10.15 tot 10.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 1 1.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer C. de Kruijter Wij zien terug op een periode van ruim 36 jaar, waarin hij, laatstelijk als kapitein, bij de Provinciale Stoomboot diensten in provinciale dienst werkzaam is geweest. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zijn functie vervulde. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde staten van Zeeland namens dezen drs K.M.H. Peijs voorzitter mrdrs L.J.M. Verduit secretaris Middelburg, 8 oktober 2007 Zijn geest wilde verder maar zijn lichaam was op. Heden overleed mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa Jan Maas echtgenoot van Meijers Vrouwenpolder, 26 oktober 1922 t Serooskerke, 8 oktober 2007 Serooskerke: J. Maas-Meijers Gapinge: André en Mieke Maas-Poppe Jennie, jacco Vrouwenpolderseweg 65 4353 KA Serooskerke U wordt uitgenodigd op vrijdag 12 oktober a.s. om 13.30 uur de afscheidsdienst bij te wonen, welke geleid zal worden door ds. W. Dekker, in de Petruskerk aan de Dominee van Wouwestraat te Serooskerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Om 14.30 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gapinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en ouwe-opa Adriaan Minderhoud Westkapelle, 19 april 1912 t Vlissingen, 6 oktober 2007 M. Minderhoud-Minderhoud J. van Sluijs-Minderhoud J. van Sluijs Arnold en Evelien Rick Arjan en Simone Amar, Serena, Lydia Robert enAnnelies Lieke W. Minderhoud M. Minderhoud-Bostelaar Ben Jos en Nancy Cos- Verzorgingshuis "Swerf-Rust" Laurus Stommesweg 1kamer 14 4335 AX Middelburg Mijn man en onze vader is opgebaard in de rouwkamer van het verzorgingshuis "Swerf-Rust". Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 10 oktober vanaf 13.00 uur in het feugdgebouw aan de Markt te West kapelle. De Herdenkingsdienst zal aansluitend worden gehouden in voornoemd (eugdgebouw om 13.15 uur, waarna de begra fenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het leugdgebouw. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer G. A. Provoost in de leeftijd van 90 jaar. De heer Provoost is ruim 49 jaar in ons bedrijf werkzaam geweest. Zijn gehele werkzame leven heeft de heer Provoost zich met visie èn doorzettingsvermogen in dienst gesteld van ons bedrijf. Van 1973 tot 1981 was de heer Provoost lid van de Raad van Bestuur. Tevens was hij van 1981 tot 1989 lid van de Raad van Commissarissen, waarbij hij sinds 1984 de functie van President Commissaris bekleedde. Wij bewaren de beste herinneringen aan hetgeen hij voor ons bedrijf heeft betekend en de interesse en betrokkenheid die hij ook na zijn actieve loopbaan heeft getoond. Onze diepe gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen en overige naaste familie. Raad van Commissarissen, Raad van Bestuur, Directie, medewerkers en oud-medewerkers De Hoop Temeuzen B.V. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van een lid van onze vereniging Gilles Abraham Provoost Wij wensen Mevr. Provoost, overige familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens het bestuur en de leden van de Modelbouwvereniging Oostburg Beetje bij beetje moesten we je verlaten We konden uiteindelijk niet meer met je praten Die blik, die stilte, dat deed vaak zeer De vader van vroeger was je niet meer We zagen goed je stille verdriet Maar echt helpen konden we je niet Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Klaas Cornelis de Quelerij Nico weduwnaar van Adriana de Quelerij-Ollebek Terneuzen, 31 maart 1932 Breskens, 8 oktober 2007 Terneuzen: Ria en Maarten de Vos-de Quelerij Jacqueline en Edwin Wendy en Willem-Jan Biervliet: Anneke en Gerard Bal-de Quelerij Elvira en Jack Leonard Breskens: Rinus en Christel de Quelerij-Faes David en Sharon Martin Onze dank gaat uit naar de mensen, die pa de laatste periode in de Hooge Platen te Breskens hebben bijgestaan. Correspondentieadres: Ghistelkerke 314 4511JH Breskens Gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 10 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het ZorgSaam ziekenhuis, locatie Antonius, te Oostburg. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 11 oktober om 10.30 uur in Crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Ter neuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Leven is eeuwig en liefde onsterfelijk en de dood is slechts een horizon ten een horizon is niets dan een grens aan ons gezichtsvermogen. Rust zacht lieve Opa Breskens, 8 oktober 2007 [acqueline en Edwin Wendy en Willem-Jan Elvira en Jack Leonard David en Sharon Martin Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze zwager en oom Klaas Cornelis de Quelerij Goes: N. Kaaijsteker-Ollebek J. Kaaijsteker Hoek: P. Ollebek f M. Ollebek-Leijs Kinderen en kleinkinderen Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het grote verlies. Uit onze familiekring is heden overleden mijn broer, onze zwager en oom Jan Maas in de leeftijd van 84 jaar. Gapinge: Familie E.T. de Buck-Maas Middelburg: Familie Meijers Kinderen en kleinkinderen 8 oktober 2007 j Na een goed en lang leven is onze buurman Jan Maas plotseling overleden. Wij wensen Mina, Andre, Mieke en de kinderen heel veel sterkte. De Buren en de Oudburen Begrafenis- en Crêmatieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 v'. ¥-■ fgi j .A-- - V tr V f - ';v -v '|~»f - ,f I - ;K' H wÊÊmm

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30