familieberichten 24 I Dinsdag 9 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl 5.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl i Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Anouk 8 oktober 2007 Gerard en Monique Sylvie van Dijke-Wondergem Lelieplein 13 4401 HK Yerseke Erg verdrietig zijn wij om het plotseling heengaan van onze lieve moeder en oma Frangoise Elisabeth Beaufort-Neeteson sinds 1 januari 1980 weduwe van Marinus Beaufort in de leeftijd van 91 jaar. A Hen die haar liefde, zorg en aandach t hebben gege ven willen wij hartelijk bedanken. De Meern: Sé Beaufort Marina Beaufort-Rebel Ar ianne Martijnen Monique Kloetinge: Ad Beaufort Annie Beaufort-van de Putte Franqoise en Michael Corine en André Soes, 7 oktober 2007 Correspondentieadres: Binnenhof 5 4481 BV Kloetinge Selegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Seldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Soes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 11 oktober om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraaf plaats te Soes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Lieve oma, Zo'n bijzondere oma vergeet ik niet! Dank u wel voor alles wat u me gegeven heeft. Liefs, Franqoise Aan een lang en veelbewogen leven is een eind gekomen. Wij nemen met dierbare herinneringen afscheid van onze nicht Katharina Beckers Middelburg, 14 mei 1916 Middelburg, 6 oktober 2007 Namens alle neven en nichten M.J. van Hercules Nieuwerkerckeplein 34, 4555 ET Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Verbijsterd en vol ongeloof vernamen wij zaterdagavond dat totaal onverwacht op veel te jonge leeftijd is overleden Sjaak van Eenennaam op de leeftijd van 52 jaar. Na de fusie in 2001 was Sjaak jeugdvoorzitter en tevens de grondlegger van de nu zo succesvolle jeugdafdeling. Daarnaast was hij leider, coach, scheidsrechter, grens rechter en laatstelijk lid van de structuurcommissie. Kortom een verenigingsman pur sang. We zullen ons Sjaak herinneren als een warme en zeer sterke persoonlijkheid. We wensen Marleen, Kim, Bob, familieleden en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur- en commissieleden, leden, donateurs en vrijwilligers van vv Zeelandia Middelburg Veere, 8 oktober 2007 Zeer geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze (fiets)vriend Sjaak van Eenennaam Wij wensen Marleen, Kim en Bob veel sterkte met de verwerking van dit enorme verlies. Gert, Jaap, Adrie en Jan Het is koud zonder jou Onze lieve, trouwe zoon, broer en oom, de kok op elk familiefeest, de man van de nazit Sjaak van Eenennaam is niet meer bij ons. We kunnen het nog niet bevatten. J. van Eenennaam t S. van Eenennaam-Wondergem Anja en Piet Ruben Mirjam en Stefan Mark Abjan en Petra Merijn, Lotte Magda en Joost Floor, Geert Annet en Marco Middelburg, 6 oktober 2007 Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "de Stelle afd. Boterbloem is zacht en kalm overleden onze lieve tante en oudtante Alma Maria Lampo weduwe van Maurice Hendrik August Depré In de leeftijd van 90 jaar. Oostburg: Paul Vasseur Oostburg: Frank Vasseur Oostburg, 3 oktober 2007 Correspondentieadres: Markt 6 4501 CJ Oostburg Overeenkomstig de wens van de overledene heeft het afscheid en de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgehad. Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het le\>en niet. Na moeizame jaren is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Lies van Campen-Pauwels sinds 1982 weduwe van Leo van Campen in de leeftijd van 87 jaar. Hansweert: P. van Campen T. van Campen-van Biene R. Dagevos-van Campen J. Dagevos F. van Campen Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum Maria-Oord" voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Hansweert, 7 oktober 2007, Maria-Oord, kamer 006 Correspondentieadres: Fam. Dagevos Maartenbroersweg 59,4417 BK Hansweert De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 10 oktober om 10.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont moetingsruimte aldaar. be Verslagen zijn wij door het bericht van het plotseling over lijden van Sjaak echtgenoot van onze collega en vriendin Marleen Wij wensen Marleen, Kim, Bob en verdere familie heel veel sterkte. Annemarie, Anke, Conny, Marianne, Marion, Leoni, Regina en Joke Verbijsterd zijn we door het plotselinge overlijden van Sjaak van Eenennaam vader van onze medespeler Bob en leider van ons team We wensen Bob, zijn moeder en zijn zus veel sterkte om dit grote verlies te dragen. w Zeelandia-Middelburg B1 Michael, Kayan, Bob S.. Take, Ferdi, Niels, Dieko, Sylvan. Tim. Jaël, Joost, Rens, Matthijs, Christian, Leroy, Dario, Mick, Sander, Jip, Izaak, Jens, |aap Geschokt vernamen wij het droevige bericht dat Sjaak van Eenennaam vader van Bob, leerling van klas vwo-3 plotseling is overleden. Wij wensen Bob, zijn moeder en verdere familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur, directie en personeel, de ouderraad, leerlingenraad en alle ouders en leerlingen van Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap Drs. L.K. de Kraker Rector Middelburg, 8 oktober 2007 Waar woorden tekort schieten, zwijgen wij stil. Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze collega Marleen Sjaak van Eenennaam Wij wensen Marleen, Kim en Bob veel sterkte in deze moeilijke periode. Collega's Debiteurenadministratie Delta N.V. Middelburg Middelburg, 8 oktober 2007 Met gevoelens van medeleven en gekenmerkt door vriend schap moeten wij door zijn overlijden afscheid nemen van onze medebewoner, de heer jan C. M. Glerum Hij heeft in de loop der jaren veel voor onze Residentie betekend omdat hij o.a. zorg droeg voor de planten- en bloementuin. Wij wensen Greet en de kinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens de VvE Residentie Stadspark te Goes L. Kraak, voorzitter Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, vader, opa en opaatje Christiaan Heijeriks Vlissingen f Vlissingen 20 oktober 1919 6 oktober 2007 Vlissingen: J. Heijeriks-den Engelsman Middelburg: Lia van Hese-Heijeriks Arnold van Hese t Rotterdam: Anja Heijeriks Peter Nijssen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Vredehoflaan 458 4382 CJ Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 oktober van 15.00 tot 15.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij hem herdenken, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegen^ personeel van Ter Reede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28