Familieberichten I 8 I Maandag 8 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet. Na moeizame jaren is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Lies van Campen-Pauwels sinds 1982 weduwe van Leo van Campen in de leeftijd van 87 jaar. Hansweert: P. van Campen T. van Campen-van Biene R. Dagevos-van Campen J. Dagevos F. van Campen Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum "Maria-Oord" voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Hansweert, 7 oktober 2007, Maria-Oord, kamer 006 Correspondentieadres: Fam. Dagevos Maartenbroersweg 59,4417 BK Hansweert De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 10 oktober om 10.00 uur in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoe tingsruimte aldaar. De warmte van je ogen. het geluk van je lieve lach, de wijsheid van je rimpels, tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven zorg, liefde, wijsheid, kracht, dragen we ons verdere leven. Dag en nacht en met alle macht. Op 6 oktober 2007 is uit ons leven weggerukt mijn allerliefste man, onze papa en maatje Sjaak van Eenennaam jacobus in de leeftijd van 52 jaar. Marleen Kim Bob Benensonstraat 22 4336 LK Middelburg Sjaak is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1. Wanneer u wilt, kunt u daar nog even bij hem zijn op woensdag 10 oktober a.s. tussen 19.00 en 20.00 uur. Donderdag 11 oktober om 13.00 uur willen we Sjaak gedenken in de Nieuwe Kerk aan de Groenmarkt te Middel burg, waarna we hem in besloten kring naar zijn laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om ons te ontmoeten en te condoleren in de Wandelkerk aan de Groenmarkt te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na vele fijne jaren die we met Sjaak gehad hebben, moeten wij plotseling afscheid nemen van onze lieve en zorgzame schoonzoon, zwager en oom Sjaak van Eenennaam Vlissingen: Nel en Adrie v.d. Broeke Rian en Riav.d. Broeke Tim en Martijn Veere: Oma v.d. Broeke Stoeien, frietjes bakken, over voetbal en judo praten, samen skiën, oud-en-nieuw vieren. Wat zullen wij ome Sjaak missen. Tim en Martijn Op alle, alle wegen is er geen groter pijn, is er geen groter zegen dan met elkaar verbonden zijn Op de weg die wij samen gingen, hebben we plotseling afscheid moeten nemen van onze vriend Sjaak Theo v.d. Leer Sam en Alice Gideonse Gert en Anja Booy Hans Joosse Ineke de Koning Jaap en Merel Broodman Pim van Baaien Guus en Lilly Usniany Middelburg, 6 oktober 2007 Waarom zijn er zoveel vragen? Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn Sjaak van Eenennaam Wij wensen Marleen, Kim en Bob veel sterkte toe. Coen de Water Jeannet van Sparrentak Kim van de Velde Tamara de Ridder Verbijsterd zijn wij door het overlijden van onze buurman Sjaak George - Ria - Wendy - Wesley - Davy Maurice - Annemarie - Rob - Lisanne Leo - Ingrid - Lara - Nadine Peter - Marianne - Yannic Jos - Sunny - Boris Peter - Jona - Lotte - Mats Arthur - Petra - Michael - Mark Rick - Marianne - Sacha Met verbijstering en met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van de heer J. (Sjaak) van Eenennaam hoofd van de afdeling Informatieverzorging Documentatie bij directie Samenleving, Bestuur en Organisatie, tevens waarnemend directeur van deze directie Met veel waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende ruim eenentwintig jaar met gro te persoonlijke betrokkenheid zijn inzet en deskundigheid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen zijn echtgenote, zijn kinderen en de naaste familieleden heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. K. M. H. Peijs, voorzitter mr. drs. L. M. Verduit, provinciesecretaris Met aanvankelijk ongeloof gevolgd door verbijstering en grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van ons afdelingshoofd en onze collega Sjaak van Eenennaam Met zijn overlijden verliezen wij een collega, die zich met grote persoonlijke betrokkenheid inzette voor het wel en wee van onze afdeling, waarbij hij de menselijke maat in het werk hoog in het vaandel stelde. Wetende dat de verslagenheid bij zijn vrouw, zijn kinderen en naaste familieleden een geheel andere dimensie heeft, wensen wij hen in deze dagen van droefheid heel veel sterkte toe. Wij weten zeker dat zij evenals wij vele goede herinneringen aan hem bewaren en wij hopen dat deze herinneringen zullen helpen de pijn van zijn overlijden te verzachten. de collega's van afdeling Informatieverzorging Documentatie van directie Samenleving, Bestuur en Organisatie wa Wij zijn verslagen en ontzet door het bericht van het plotselinge overlijden van onze collega Sjaak van Eenennaam hoofd van de afdeling Informatieverzorging Documentatie bij directie Samenleving, Bestuur en Organisatie tevens waarnemend directeur en lid van het managementteam van deze directie Wij kennen en waarderen hem als een gemotiveerde collega die er niet voor schroomde om in allerlei (overleg)situaties op een hem kenmerkende wijze zijn mening kenbaar te maken. j Zijn streven was altijd het beste uit mensen te voorschijn te brengen; zo blijft hij altijd bij ons in gedachten. Wij zullen zijn inhoudelijke en collegiale inbreng missen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en naaste familie leden in deze dagen van verdriet heel veel sterkte toe en wij hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. de leden van het Managementteam van directie Samenleving, Bestuur en Organisatie, mede namens alle collega's van de provincie Zeeland Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en mijn opa Jan Christiaan Marinus Glerum Kruiningen, 15 februari 1923 Goes, 7 oktober 2007 M.M.C. Glerum-Polderman Elly Kien en Mohammed Mimouna Albert Anna Paulownaplein 35 4461 RC Goes Jan is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op donderdag 11 oktober om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Het verlies was er al voor het einde. Na een liefdevolle verzorging in "Poelwijck" hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en over-oma Geertruida Janse gehuwd geweest met Willem Marinus Dingemanse 17 november 1917 f 30 september 2007 Nei en Thijs Rick en Petra Kimberley, jeffrey Trudy en john Dominique, Sebastiaan Frédérique Kees en Hannie 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: P. C. Otte-Dingemanse Rustenburgstraat 5 4337 VR Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8