0 Familieberichten Als verplegende op vakantie? Majoor Bosshardt Fonds www.majoorbosshardt.nl ANDERE ZORG Ga mee met de Zonnebloem! de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 God dienen is mensen dienen en mensen dienen is God dienen GIRONUMMER 2676 Help ons helpen - Giro 6700 FondsSlachtofferhulp 16 I Maandag 8 oktober 2007 PZC Elke dag een stapje, dichter naar het eind. Elke dag een beetje, van je krachten verkleind. Wetend, eens komt alles goed. Rusten na het leven. Rusten bij de bron vanwaar, langgeleden, ook de weg begon. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Jacob Wisse "Ome Kees" in de leeftijd van 82 jaar. Schoonhoven: |.C. Wisse Wemeldinge: A.C. Wisse-Paauwe |.M. Wisse f.M. Wisse-Snijder A.P. Wisse Neven en nichten 6 oktober 2007 Wilhelminastraat 90 4424 BD Wemeldinge De crematieplechtigheid wordt donderdag 11 oktober om 14.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er vanaf 15.30 uur in Hotel Smits, Wilhelminastraat 90 te Wemeldinge gelegenheid tot condo leren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zijn wens was geen bloemen. Vanwege de crematie is ons bedrijf -Hotel Smits- donderdag 11 oktober gesloten "Ome Kees" We zullen je missen aan de stamtafel. Personeel van Hotel Eetcafé Smits A - "Ome Kees" Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering. Norbert en Anja Tobias Shelly Zeer bedroefd geven wij u kennis dat, na een aantal jaren van afnemende krachten en enige weken tussen hoop en vrees, is overleden mijn man, onze zorgzame vader en schoonvader Arie Cornelis Zoeteweij Yerseke, 29 augustus 1929 Goes, 5 oktober 2007 In de leeftijd van 78 jaar. Wemeldinge: Zoeteweij-Slabbekoorn Kerkwijk: Suzanne Kuyper-Zoeteweij Mels Kuyper Bruchem: Tom Zoeteweij Jolanda Schrijver Bakkersboogerd 13 4424 E) Wemeldinge De afscheidsdienst, geleid door Ds. A.P. van der Maas, wordt dinsdag 9 oktober om 14.00 uur gehouden in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Arie Zoeteweij Sien Kok-Slabbekoom Henk Kok t Neel Guiran-Slabbekoorn Henk Guiran Neven en nichten Krabbendijke, 5 oktober 2007 wa Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze altijd mee levende neef en vriend Arie Zoeteweij ne, Tom. M< C. Zoeteweij-Baaij en kinderen Wij wensen Jannie, Suzanne, Tom, Mels en Jolanda veel sterkte toe. Met droefheid vernam ik het overlijden van mijn goede vriend Arie Met dankbaarheid denk ik terug aan een jarenlange vriendschap. Ik wens fanny, Susan en Tom veel sterkte toe. Wint Langs deze weg willen wij iedereen nogmaals bedanken voor alle belangstelling en medeleven in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en bij het overlijden van Hans van Klaveren Familie van Klaveren u itva a rtve r zo rgi n g Gratis en vrijblijvend informatiepakket. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Het Majoor Bosshardt Fonds ondersteunt: Goodwillcentra Amsterdam Evangelisatie in Nederland internationale hulpverlening van het Leger des Heils t.n.v. Leger des Heils Almere o.v.v. Majoor Bosshardt Fonds Gratis advertentie De grootste schade bij een verkeersongeluk of misdrijf is vaak onzichtbaar. Het Fonds Slachtofferhulp helpt helpen. Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl. Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehandicapten de vakantie van hun leven bezorgen? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vrijwilligers. Bel (076] 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl de Zonnebloem

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 16