Familieberichten 12 Maandag 8 oktober 2007 P2C Jl**1- m Je hebt altijd meer gegeven dan je nam, Je stond immer voor iedereen klaar, Stilzitten kon je niet, de familie en judo was je leven We houden van je. voor altijd, en je zult voor ons en velen een bron van inspiratie blijven Geheel onverwacht is op een speciale dag onze lieve man, vader en opa uit ons leven weggerukt, Johan van Schaik 21 augustus 1938 - 6 oktober 2007 Addy van Schaik John Jerry-Rico Mickael en Elvira Andy-Denise -Justin Jessica en Ralf Hero-Kiki Amstelstraat 46 4388 RN Oost Souburg Woensdag 10 oktober is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot het nemen van afscheid en condoleren in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematie zal donderdag 1 1 oktober om 1 2.00 uur plaats vinden aan de Westelijke Oude Havendïjk 3 te Middelburg. Ook na de crematie is er gelegenheid tot condoleren Omdat het onmogelijk is iedereen een rouwkaart te sturen, wilt u deze advertentie als zodanig te beschouwen. De hemel heeft er een grote ster bij gekregen De beste Opa van de hele wereld I VC o ..v #9 ,f. |l Vj>: 'W t.l... Jerry, Rico, Andy, Denise, Hero en Justin -xxxxxx- Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze geliefde zwager en oom Johan van Schaik Nieuw-en St. Joosland: Mieke van de Velde-van Hal Hansen Ria van Hal West-Souburg: Theo van Hal en Alice Lord Neven en nichten Wij wensen Addy, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Geen afscheidsgroet Geen laatste omhelzing Plotseling was hij er niet meer Verbijsterd zijn wij omdat volkomen onverwacht is overleden onze lieve broer en zwager Johan van Schaik Andréjo, Cobyjojanse Lieve Addy, John, Jerryen Rico, Mikael, Elvira en kindertjes Jessica, Ralph en Hero, Ik wens jullie heel veel sterkte met het plotseling overlijden van jullie man, pa en opa Johan van Schaik In gedachten ben ik bij jullie. Veel liefs xxx Ineke Tijdens het door hemzelf georganiseerde open Zeeuws judo kampioenschap hoorden wij van het plotselinge overlijden van Dhr van Schaik Wij wensen de naaste familie, vrienden, bekenden en leden van Judo Ryu van Schaik alle sterkte toe met dit verlies. Fam. A. M. Mulder Medewerkers, vrijwilligers en leden van Sportschool Geelhoed Door tranen van verdriet Komt de glimlach van herinnering Diep getroffen zijn wij door het plotseling overlijden van Johan van Schaik Onze gepassioneerde judoman die ons allen besmette met het judovirus. We zullen hem nooit vergeten en hem altijd mee dragen in ons judohart. Namens alle leden, medewerkers en betrokkenen van Judo-Ryu van Schaik Soremade De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een ernstige ziekte, onze zeer- lieve en altijd zorgzame moeder en oma Johanna Laurina Wondergem sinds 29 januari 2006 weduwe van Cornelis de Visser in de leeftijd van 62 jaar. René de Visser Wouter, Matthijs, Marion, Rens José en Esmeralda de Visser-Hart Lizetta de Visser Katinka en Jan van den Noort-de Visser Niels, Daan, Marlies. Pirn Sarina en Kees Kesselaar-de Visser Hannah, Emma, Lisa Benjamin en Catherine de Visser-de Landmeter lonathan en Jolien de Visser-de Visser Jolanda en Bram Wisse-de Visser Jesse, Lucas, Bram Cornelia de Visser Laurina de Visser 6 oktober 2007 Molenweg 26 4356 AB Oostkapelle Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 9 oktober van 19.00 tot 19.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op woensdag 10 oktober om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Oostkapelle om 14.30 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen na een langdurig ziekbed onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Laurina de Visser-Wondergem sinds 29 januari 2006 weduwe van Cornelis de Visser De Heere gedenke de kinderen en heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart de Visser M.J. de Visser-van der Meule J. de Visser J. de Visser-Coppoolse Joh. De Visser P.L. de Visser-Dekker M.J. Maljaars-de Visser Maljaars Neven en nichten Oostkapelle, 6 oktober 2007 Het is moeilijk te hopen voor een zieke van wie je weet ze redt het niet. Je streelt haar wangen, ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde dat nog zo plotseling kwam. Omdat het niet alleen naar leven, maar ook haarlijden overnam. Na een dappere strijd overleed mijn" lieve vrouw, onze lieve moederen mijn oma Willemina Klazina de Vlieger-Krijger Mina in de leeftijd van 60 jaar. Vrouwenpolder: Kees de Vlieger Serooskerke (W. [Jacqueline en Piet Koeman-de Vlieger Amber Vlissingen: Karola de Vlieger en RutgerStuut 4354 NP Vrouwenpolder, 2 oktober 2007 Noorddijk 1 Volgens haar wens heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Lieve Oma Dikke kus van jouw wuufje Amber Kostbaar is in de ogen van de Heer de dood van zijn gunstgenoten Berharga di mata Tuhan kematian seinua orang yang dikasihi-Nya Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, geven wij kennis dat de Heere tot Zich riep Berterimakasih atas segala kasih dan segala pemeliharaan yang kami menerima selama hidupnya kami memberitahukan telah di panggil oleh Bapa di sorga yang terkasih Maria Waisapy-Alputila echtgenote van Salmon Waisapy Suli, Ambon, Oost-Souburg, 21 april 1919 5 oktober 2007 Oost-Souburg: Salmon Waisapy Suli: Oost-Souburg: Vlissingen: Oost-Souburg: Oost-Souburg: Zaandam: Dominggus Jozef Waisapy t Lucas Charlotte Waisapy-Wattimena Maurice Rentia Joshua Dominggus Marja Waisapy-van Schelven Michael Nicole Romano Frans Corrie Waisapy-de Jong Danielle Jeroen Martin Youandi Juarez Levi Inge Nona Bert Pentury-Waisapy Marsal Marjan Aja Dewi Benja Mira Joaquin Tjaka Cindy Lien Dick Kuipers-Waisapy Kimm Dennis Diederik Nona Gabé Inge Waisapy-Stevens Chana Tim Jaïra Nuraye Benny Rachelle Waisapy-Peters Ishani Keluarga besar Alputila Keluarga besar Waisapy Keluarga besar Harmusial-Siwalette Keluarga besar Wairata-Pattirane-Thenu Oost-Souburg: West-Souburg: Suli Ambon: Breda: Capellea/d IJssel Prins Hendrikstraat 92,4388 KR Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaart centrum Jobse, Bachweg 2 te Middelburg op maandag en dinsdag van 19.00-20.00 uur De troostdienst wordt gehouden op woensdag 10 oktober om 20.00 uur in de Molukse kerk Beth Cherem, Burg. Stemerdinglaan 123A te Oost-Souburg De afscheidsdienst, op donderdag 1 i oktober om 11.00 uur, wordt eveneens gehouden in de Molukse kerk Beth Cherem. Aansluitend zal de begrafenis om 13.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar naar de medewerkers van 'Zorgstroom1 voor hun goede zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12