Familieberichten 10 I Maandag 8 oktober 2007 PZC wa Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame en betrokken moeder, schoonmoeder, oma en omi Jacomina Susanna Jansen-Kaijser sinds 1981 weduwe van Daniël [ansen Terneuzen t Goes 27 november 1907 5 oktober 2007 Terneuzen: Sarn lansen en Maartje Jansen-Geensen Halsteren: Inge en Yolanda LeidenRob en Annet Anne, lias Goes: Lo lansen en Gea lansen-Maas Xantha en Berny Zoë Zorgcentrum "Gasthuis", kamer618 Correspondentieadres: L.F.S. Jansen, Beukenstraat 314462 TN Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woens dag 10 oktober om 14,00 uur in de aula van het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont moetingsruimte aldaar. Met droefheid hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zus, schoonzus en tante Francina Johanna Joosse-Dorst A. de Schipper-Saman I. C. Saman-Rijn Neven en nichten Haamstede, 6 oktober 2007 Voorbereid, maar toch nog onverwacht is van ons heenge gaan mijn lieve man, onze vader en opa Cornells de Kruijter Kees echtgenoot van Jozina van Lare Breskens, 17 juli 1926 Oostburg, 4 oktober 2007 Oostburg: de Kruijter - van Lare Amstelveen: Ico de Kruijter Herman van Eenbergen Vlissingen: Laurens en Daniëlle Chris Grote Beer 8-18 4501 ER Oostburg De afscheidsplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaats hebben op dinsdag 9 oktober om 10.00 uur in crema torium "Terneuzen". Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Want wij hebben hier geen blijvende stad, maar wij zoeken de toekomstige. Heb 13:14. Diepbedroefd, maar toch dankbaar dat wij zo lang samen mochten zijn, geven wij u kennis dat na een kort ziekbed is overleden mijn geliefde echtgenoot, onze lieve vader en schoonvader Jacobus Jannis Leenhouts Biervliet, 6 juli 1913 Oostburg, 6 oktober 2007 Oostburg: A.M. Leenhouts-Cijsouw Heveadorp: AJ. Leenhouts S.C. Leenhouts (in herinnering) Rijswijk: C.S. Dek-Leenhouts (in herinnering) J.H. Dek Schouwburgstraat 34 4501 BP Oostburg De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 12 oktober om 14.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTemeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Wat heb ik nog te wensen Ik ken U toch Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn is zacht en kalm ingeslapen onze lieve moeder en oma Maria de Leeuw-de Looff Weduwe van Johan Adriaan de Leeuw Middelburg, 7 april 1913 t Vlissingen, 5 oktober 2007 Oost-Souburg: S.W. Dingemanse-de Leeuw GJ. Dingemanse Liesbeth en Hans Daniëlle, jasper Marieke en Kees Kelly, Daphne Oost-Souburg: C. de Leeuw A.JJ. de Leeuw-van Hoeydonck Marjolein en Ayas Bauwer, Kenyar Vincent en Wendy Middelburg: T.P. de Leeuw A.P. de Leeuw-loosse Walteren Annelies Simon Thomas Vlissingen: G. de Leeuw Joseph Elias Correspondentieadres: S.W. Dingemanse-de Leeuw Diezestraat 20,4388 S[ Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van woning 7 van Ter Reede, die de laatste jaren zo liefdevol voor onze moeder hebben gezorgd. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woens dag 10 oktober van 12.45 tot 13.10 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal er om 13.30 uur een herdenkingsdienst plaatsvinden, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. Met deze droevige plicht geven wij u kennis van het overlijden van onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria de Looff op de leeftijd van 94 jaar. Uit aller naam familie De Looff 5 oktober 2007 Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en ouwe-opa Adriaan Minderhoud Westkapelle, 19 april 1923 t Vlissingen, 6 oktober 2007 M. Minderhoud-Minderhoud van Sluijs-Minderhoud J. van Sluijs Arnold en Evelien Rick Arjan en Simone Amar, Serena, Lydia Robert en Annelies Lieke W. Minderhoud M. Minderhoud-Bostelaar Ben jos en Nancy Cas Verzorgingshuis "Swerf-Rust" Laurus Stommesweg 1kamer 14 4335 AX Middelburg Mijn man en onze vader is opgebaard in de rouwkamer van het verzorgingshuis "Swerf-Rust". Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 10 oktober vanaf 13.00 uur in het leugdgebouw aan de Markt te West kapelle. De Herdenkingsdienst zal aansluitend worden gehouden in voornoemd leugdgebouw om 13.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraaf plaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het leugdgebouw. Heden overleed toch nog onverwachts mijn zwager en onze oom Adriaan Minderhoud Westkapelle: T. Minderhoud-Minderhoud Neven en nichten Heden overleed geheel onverwachts onze lieve buurvrouw Neeltje Meulmeester echtgenote van Blaas de Nooijer in de leeftijd van 76 jaar. Dat Blaas en kinderen en kleinkinderen de kracht mogen krijgen. Fam. S. Huiszoon en kinderen Fam. J. Marteijn en kinderen Arnemuiden, 5 oktober 2007 Opa is niet dood hij is alleen verhuisd naar de aarde in de hemel en kijkt van daar over ons uit Een jonge geest gevangen in een lichaam ziek en oud kracht en passie voor het leven kon je lichaam je niet meer geven met alle liefde in ons hart moeten we je laten gaan wat ons rest zijn herinneringen van alles wat je hebt betekend en gedaan maar wat is de leegte groot en de stilte immens koud Intens verdrietig, maar zeer dankbaar voor alle momenten die wij met hem mochten delen, geven wij u kennis van het overlijden van Gilles Abraham Provoost Terneuzen, Terneuzen, 3 november 1916 5 oktober 2007 F.E. Provoost-van der Stigchel Bob Val Marian Adri t André en Sylvia Lyzanne jasmijn Fenno Lisette Scheldekade 16 4511 AV Breskens De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 10 oktober om 16.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10