Bex Ontdek Schotland! LEZERSACTIE! Indrukwekkend Schotland 6 dagen nu al vanaf 99,- pp zaterdag 6 oktober 2007 Televisie Joey van der Velden blij met Jetix Studio Wonen Jan des Bouvrie heeft leren kijken Wonen Help de tuin de winter in PZC Prisma Speciaal voor u als lezer van deze krant heeft Bex Reizen in samenwerking met DFDS Seaways drie bijzondere aanbiedin gen! Voor nog geen 99,- boekt u al een schitterende reis naar Schotland. Laat u verrassen door schilderachtige laaglanden, spectaculaire hooglanden en romantische eilanden met oude kastelen. Naast de prachtige natuur geniet u in Schotland van stijlvolle, historische steden als Edinburgh en Glasgow, waar u uitgebreid cultuur op kunt snuiven of heerlijk kunt shoppen. Ervaar de vrijheid en ontdek Schotland met uw eigen auto! Voor meer informatie bel of mail www.bex.nl 026 356 66 66 info@bex.nl 6-daagse reis Brunston Castle IJmuiden - Newcastle per luxe cruiseferry Verblijf in vakantiepark in Ayrshire Kleurrijke havenplaatsjes en grillige kustlijn O.b.v. 4 personen Reisnr. XIGB5601 5-daagse reis Murraypark Hotel IJmuiden - Newcastle per luxe cruiseferry Verblijf in Crieff incl. Schots ontbijt Hartje Schotland, vlakbij vele kastelen, vestingen en ruïnes Reisnr: XIGB0501 jzersaanbieding reizen.nl l "i 5-daagse reis Winnock Hotel IJmuiden - Newcastle per luxe cruiseferry Verblijf in Drymen incl. Schots ontbijt Romantisch 17e eeuws Inn, vlakbij het beroemde Loch Lomond Reisnr: XIGB5401 Heiligen in Moravië foto Jan Willem Veenhof/Nederlands Dagblad

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 99