p Open Dagen Kalender PZC aanen QJobTrack.nl Opleidingen 2008 CARRIÈRE MAKEN IN EEN MODERN E-COMMERCE BEDRIJF? DATABASE ANALIST M/V Interesse S METALOTERM ftoAZ Controller I Kijk op www.pzc.nl Bel voor uw vermelding:076-5312558 Nieuwe datum: 3 november 2007 Kijk ook op PZC Zaterdag 6 oktober 2007 I 55 t Een bedrijf is 20 goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een ecommerce organisatie als Neckermann BV, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een onderneming die deel uitmaakt van het Duitse Arcandor- concern. Deze organisatie behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. Neckermann BV biedt via haar dochteronderneming Neckermann.com meer dan 80.000 artikelen aan via Internet en via de dikke catalogus. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann BV één organisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n 650 medewerkers. neckermann.com 7") De divisie Klantmanagement analyseert het klantgedrag en onze com merciële online en offline resultaten. Dit verschaft ons een helder inzicht in kansen en problemen en de divisie geeft op basis daar van sturing aan het totale commerciële beleid. Het boeiende aan homeshopping is dat in de database een schat aan individuele klantin formatie is opgeslagen die gewone winkelketens niet hebben. De divisie Klantmanagement zet deze informatie om in een concurrentievoordeel. Ben jij onze nieuwe Voor 38 uur per week Vacaturenummer: BV0712CB Je hebt een commerciële opleiding op HEAO niveau met enkele jaren relevante werkervaring. Je vindt het leuk om met computers te werken en beschouwt jezelf als een goochelaar met excel. Je hebt de nodige ervaring met het maken van rapportages. Je vindt het leuk om uit te vin den hoe iets in elkaar zit. Je voert niet zomaar iets uit, maar je vraagt door tot je de essentie begrijpt. Aan de andere kant heb je aan een half woord vaak genoeg. Je bent in staat een moeilijke puzzel op een gestructureerde manier op te lossen. Wat ga je doen in deze functie: Je bent verantwoordelijk voor de selectie van klantgegevens voor onze marketingacties vanuit onze marketingdatabase. Je stemt met de diver se afdelingen (fulfillment, automatiseringsafdeling) de noodzakelijke werkzaamheden af en draagt er zorg voor dat de deadline wordt gehaald. Je verzorgt de rapportages rondom de resultaten van je selec ties en op verzoek diepgaandere analyses. Je draagt bij aan verbeterin gen van de selecties, werkwijzen en methodieken op basis van de ken nis die je opdoet over klanten en systemen. Je draagt zorg voor de data integriteit om de kwaliteit van klantcommunicatie op een hoog niveau te waarborgen. Je bent ambitieus en gedreven. Je bent nauwkeurig, want je begrijpt dat in de één op één communicatie met de klant alles moet kloppen. Je werkt graag samen, maar bent ook in staat zelfstandig iets tot een goed einde te brengen. Je wilt graag het optimale uit je talent halen en bent bereid hierin te investeren. Wij bieden: Naast een marktconform salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden betekent werken bij Neckermann ook ruimte en mogelijkheden om je professionele carrière te combineren met je privé en sociale leven door flexibele werktijden en thuiswerkmogelijkheden. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen: Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met de heer André Vergeer, manager Klantmanagement, tel0114-318720. Stuur je sollicitatie met motivatie en CV binnen twee weken per mail aan de afdeling Personeelsontwikkeling. Mailadres vacatures@necknet.com Of per gewone post aan Neckermann BV, Postbus 342, 4560 AH Hulst, t.a.v. afdeling Personeelsontwikkeling Onder vermelding van vacaturenummer BV0712CB. ONTOP Ontop B.V. is ruim 40 jaar een toonaangevende produ cent van rookgasafvoer materialen. De productie vindt voornamelijk plaats in de vestiging in Middelburg. Metalotermsystemen worden in vrijwel elk Europees land toegepast. In zowel de industriële sector als in de woning en de utiliteitsbouw. De toepassingen variëren van verwarmingsketels en sfeerhaarden tot gas- en dieselgeneratoren, van ovens tot verbrandings- en afzuiginstallaties. De cultuur binnen het bedrijf is pragmatisch, resultaat gericht, informeel en direct. Voor meer informatie: kijk op www.metaloterm.com. bedrljfs- en organisatie adviseurs Een pro-actieve professional m/v (fulltime) De functie: In deze functie bent u verantwoordelijk voor de voor bereiding en uitvoering van het financiële beleid van de onderneming en de 4 Europese dochterondernemingen. Tevens bent u verantwoordelijk voor de periodieke verslag legging en voor het uitbrengen van voorstellen met betrek king tot verbetering van de financiële positie van de gehele organisatie. Dit houdt onder andere in: Het mede opzetten van meerjarenplannen en -budgetten; Het (laten) registreren en analyseren van financiële gegevens met behulp van geautomatiseerde systemen; Beheren van de geldstroom, bewaken van de liquiditeits positie en het aansturen en bewaken van de financiële boekhouding van de dochterondernemingen; Het onderhouden van interne- en externe contacten met onder andere de dochterondernemingen, banken, accountants en verzekeringsmaatschappijen; Het op inspirerende wijze leiding geven aan financiële medewerkers van de betreffende vestigingen en aan projectgroepen. Gevraagd wordt: Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur een opleiding op heao-be niveau, spd of gelijkwaardig; Ervaring in een productie omgeving is een pré; Goede kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift; 'Hands-on mentaliteit'; Analytische blik op de cijfers; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Daadkracht. Geboden wordt: Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie; Goede ontwikkelingsmogelijkheden; Goede arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling? Bent u de enthousiaste collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl.; internet www.schipperoaz.nl. Acquisitie n.av. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.ondernemendoejesamen.nl Instelling school Plaats Informatie Website Datum Tijd Studierichting Fontys Hogescholen Eindhoven/Veghel 0877-877877 www.fontys.nl/opendagen 3-nov-07 10.00 - 14.30 uur Hbo-bacheloropl. (vol- en deeltijd) masters en post hbo Fontys Hogescholen Sittard 0877-877877 www.fontys.nl/opendagen 10-nov-07 10.00- 14.00 uur Hbo-bacheloropl. (vol- en deeltijd) masters en post hbo Fontys Hogescholen s Hertogenbosch 0877-877877 www.fontys.nl/opendagen 10-nov-07 10.00 - 14.00 uur Hbo-bacheloropl. (vol- en deeltijd) masters en post hbo Fontys Hogescholen Venlo 0877-877877 www.fontys.nl/opendagen 17-nov-07 10.30- 14.30 uur Hbo-bacheloropl. (vol- en deeltijd) masters en post hbo ROC Midden-Brabant Tilburg 013-5397010 ww.rocmb.nl 27-jan-08 11.00- 16.00 uur Alle opleidingen De Rooi Pannen Dr Ahausstraat 1, Tilburg 013-5955600 www.derooipannen.nl 20-jan-08 11.00 - 16.00 uur VMBO en MBO Handel, Horeca, Toerisme/Recreatie De Rooi Pannen Fatimastraat 35, Tilburg 013-5955880 www.derooipannen.nl 20-jan-08 11.00 - 16.00 uur MBO Handel: Studierichting vormgever De Rooi Pannen Kaakstraat 1, Eindhoven 013-8506650 www.derooipannen.nl 20-jan-08 11.00 - 16.00 uur VMBO en MBO Horeca,Toerisme/Recreatie,Brood&Banket De Rooi Pannen Tuinzigtlaan 12, Breda 013-8504000 www.derooipannen.nl 20-jan-08 11.00 - 16.00 uur MBO Horeca, Toerisme/Recreatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 81