EDEXCO QJobTrack.nl Arsenaal Theater interieurverzorgster SCHELDE MARINEBOUW VOOR EEN TOEKOMST MET VAART f-r^. Gz-psycholoog Maatschappelijk werker Verpleegkundigen Groepsleiders/ verpleegkundigen Emergis 7 oogfonds 34 I Zaterdag 6 oktober 2007 PZC Kijk ook op Schelde Marinebouw in Vlissingen is onderdeel van de Damen Shipyards Group die vooral voor overheden marineschepen ontwerpt en bouwt. Ook andere complexe vaartuigen worden door Schelde Marinebouw en de zusterbedrijven gerealiseerd. Schelde Marinebouw neemt vooral de bouwstrategie en projectmanagement voor haar rekening. Damen Shipyards Group is de grootste scheepsbouwonderneming van Nederland en is internationaal toonaangevend op dit gebied. Schelde Marinebouw levert producten van topkwaliteit. De grote ervaring van Schelde Marinebouw in combinatie met de mondiale faciliteiten van de Damen- groep zorgt voor een unieke samenwerking. Bij Schelde Marinebouw in Vlissingen zoeken we kandidaten die ons team komen versterken. De afdeling Engineering zoekt op korte termijn invulling voor de vacatures: SECRETARESSE AFDELING ENGINEERING De secretaresse van de afdeling engineering voert zelfstandig administratieve en secretariële werkzaamheden uit voor directie en lijnmanagement van de afdeling. AANKOMEND TEAMLEIDER ONDERSTEUNEND TEAM Uw taak omvat het aansturen van een (klein) team van engineering- ondersteunende medewerkers die zowel op projectniveau als op afdelingsniveau, technisch administratieve activiteiten uitvoeren. De daarbij behorende procedures, processen en software applicaties vallen mede onder uw verantwoording. Ook het faciliteitenbeheer van de afdeling behoort tot uw verantwoordelijkheid. MEDEWERKER INSTANDHOUDING VOORBEREIDING In deze functie voert u analyses uit en verzorgt u de informatie waarmee nieuwe schepen onderhouden en gebruikt gaan worden. Wij zijn op zoek naar een collega die in het bezit is van ervaring in de techniek op MBO-niveau en die administratief nauwgezet werkt. WIJ BIEDEN m Uitdagende functies in een dynamische omgeving met een passend salaris; m goede secundaire arbeidsvoorwaarden; goede opleiding- en doorgroeimogelijkheden. INFORMATIE SOLLICITATIE Bent u geïnteresseerd? Kijk dan snel op onze website voor de uitgebreide functieomschrijvingen en reageer dan graag zo spoedig mogelijk. Bij voorkeur via onze website www.schelde.com Voor verdere informatie kunt u terecht bij onze afdeling P&O, telefoon (0118) 48 26 74. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCHELDE MARINEBOUW Lid van de DAMEN SHIPYARDS GROUP Postbus 555 4380 AN Vlissingen telefoon 0118 48 5000 fax 0118 48 5010 info@nl.schelde.com www.schelde.com Nedexco is een internationaal opererend transport- en expeditiebedrijf met vestigingen in Nederland en Duitsland. Onze logistieke activiteiten bestaan uit op/overslag en vervoer van diverse producten, met als specialisatie temperatuur geconditioneerd transport. Onze belangrijkste markten zijn de Benelux, Duitsland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Nedexco is wegens forse uitbreiding van haar vestiging in Rilland op zoek naar: Q Expediteur Europa/UK (M/V) Q Planners koel- en vriestransport UK (M/V) <3 Assistent planners koel- en vriestransport UK (M/V) 3 Commercieel medewerker binnendienst (M/V) 3 Medewerker technische dienst (M/V) 3 Chauffeurs (inter-)nationaal (M/V) Q Charters internationaal wegtransport UK Wilt u meer informatie over één van de bovenstaande vacatures, schrijf of e-mail dan naar dhr. F.J. Schuurmans voor een uitgebreid functieprofiel. Uw sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Nedexco Logistics B.V. - Postbus 16 - 4410 AA Rilland, of per e-mail naar f.schuurmans@nedexco.com Tel. 0113 602560 - Fax 0113 602550 - www.nedexco.com Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bij Emergis maken we ons sterk voor de geestelijke gezondheid van alle mensen in Zeeland. Met preventie, behandeling (ook via internet) en langdurige begeleiding als dat nodig is. Deskundig. Betrokken. Dichtbij. Met volledige inzet. Steeds met gevoel en respect voor ieders persoonlijke achter grond. De optelsom heet vakmanschap. Daar draait bij Emergis alles om. Uw werkplek is het multifunctioneel centrum Amares. U voert psychologisch/orthopedagogisch onder zoek uit in het kader van integratieve diagnostiek, doet behandelvoorstellen en voert cognitieve en gedragstherapieën uit. U bent big-geregistreerd en maakt deel uit van een kernteam bestaande uit de eindverantwoordelijke psychiater, een arts ver standelijk gehandicapten, gedragswetenschappers en een systeemdeskundige. Daarnaast worden er afhankelijk van de aard van de problematiek andere deskundigheden bij betrokken. Initiatieven tot wetenschappelijk onderzoek worden gestimuleerd. Het gaat om een functie voor 36 uur per week. Uw werkplek is het multifunctioneel centrum Amares. Vanuit uw vakmanschap toont u deskundigheid en betrokkenheid, begeleidt u cliënten en hun ouders, en draagt u bij aan een prettige, veilige woon-, leef- en werkomgeving. U begeleidt cliënten tijdens de ontslagfase en ondersteunt hen bij materiële zaken zoals de aanvraag van een persoonsgebonden budget. U maakt deel uit van een kernteam bestaande uit de eindverantwoordelijke psychiater, een arts ver standelijk gehandicapten, gedragswetenschappers en een systeemdeskundige. Daarnaast worden er afhankelijk van de aard van de problematiek andere deskundigheden bij betrokken. U hebt het diploma hbo social work (maatschappelijk werk en dienst verlening). Het gaat om een functie voor 24 uur per week. Uw werkplek is de kliniek van Ithaka. U houdt zich bezig met de dagelijkse verzorging, begeleiding en behandeling van kinderen/jongeren met een Ithaka, kinder- en jeugdpsychiatrie, onderdeel van Emergis, richt zich op de behandeling en bege leiding van kinderen en jeugdigen met (sociaal)psychiatrische problematiek en hun systeem. Ithaka bestaat uit drie ambulante basisvoorzieningen, een kliniek voor opname en dagbehandeling, en het multifunctioneel centrum Amares. Amares is een samenwerkingsverband van Emergis en de Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland. complexe psychiatrische zorgvraag. U stelt ver- pleegplannen op als onderdeel van het behandel plan en coördineert de zorg rondom een aantal jongeren. U intervenieert in crisissituaties en voert individuele en groepsgerichte activiteiten en trainingen uit. U levert een bijdrage aan het multidisciplinaire team waar u deel van uitmaakt en aan de ontwikkeling van de afdeling. Kennis van en ervaring in het werken met kinderen en jongeren met ass-problematiek en ervaring met deeltijdprogramma's zijn een pre. U hebt het diploma b-verpleegkundige of hbo-v (met big- registratie) en bij voorkeur al enige ervaring met begeleidende, verpleegkundige en psychiatri sche aspecten van complexe problematiek bij jongeren. U hebt inzicht in eigen handelen en kunt hierop reflecteren. Het gaat om functies voor 32 tot 36 uur per week. (op oproepbasis) U werkt voor de kliniek van .Ithaka én voor het multifunctioneel centrum Amares. Vanuit uw vak manschap hebt u oog voor de eigen identiteit en de beperkingen van de kinderen en jeugdigen, zowel voor hun lichamelijke en geestelijke gezond heid als voor hun functioneren in de samenleving. U toont deskundigheid en betrokkenheid, begeleidt hen en zorgt voor een veilige, prettige leefomgeving. Het sociaal competentiemodel is u goed bekend. Qua opleiding hebt u ten minste het diploma verpleegkundige niveau 4, spw of verpleegkundige niveau 5, dan wel sph of daarmee gelijkwaardig. Het gaat om functies voor 4 tot 16 uur per week op oproepbasis. Informatie en sollicitatie Voor sollicitatiegegevens en verdere bijzonder heden over deze vacatures kunt u terecht op www.werkenbijemergis.nl. Hf H 111 alles draait om vakmanschap O www.werkenbijemergis.nl STICHTING NEDERLAND Help het Oogfonds mee om onnodige blindheid en slecht ziendheid te voorkomen. Test daarom ook uw eigen ogen. Vraag nu aan: de gratis oogtestkalender! (c www.oogfonds.nl Wij zoeken voor de dagelijkse werkzaamheden een voor 20 uur per week. Sollicitanten met ervaring genieten de voorkeur. Voor informatie kunt u bellen met 0118-430303 en vragen naar dhr. Stinenbosch. Arsenaalplein 7 4381 BL Vlissingen. www.arsenaaltheater.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 80