Niels Koole toch van start PZC Oproep foto's van marathon 52 j Zaterdag 6 oktober 2007 PZC Klaar voor de start Kustmarathon wordt geen eitje ondanks prima omstandigheden. KUSTMARATHON VANDAAG 12 UUR WANDELMARATHON MORGEN 7.30 UUR BI Wij geven u de helft cadeau! jan van Vaardegem woonplaats: Westkapelle leeftijd: 38 aantal marathons: 0 doel: eindigen bij eerste tien, tijd onder 3.15 Dick Altena woonplaats: Vlissingen leeftijd: 55 aantal marathons: 0 doel: uitlopen binnen 6 uur, af en toe wandelen Adrien Kant woonplaats: Schore leeftijd: 44 aantal marathons: 0 doel: uitlopen binnen 6 uur Jan Blom woonplaats: Koudekerke leeftijd: 52 aantal marathons: 0 doel: uitlopen binnen 4,5 uur, heeft last van een kuit Ingrid IJsebaert woonplaats: Hulst leeftijd: 41 aantal marathons: 5 (2x NK Masters) doel: overwinning, tijd onder 3.30 Jeroen van Terheijden woonplaats: Vlissingen leeftijd: 34 aantal marathons: 0 doel: uitlopen binnen 6 uur Het Zeeuwse Driemtiem onder leiding van Niek Knol en Willy de Nooijer heeft zich sinds april voorbereid op de kustmarathon. De trainers geven hun verwachtingen van de deelnemers. Cindy Jobse woonplaats: Middelburg leeftijd: 40 aantal marathons: 0 doel: uitlopen binnen 5 a 5,5 uur Willy de Nooijer, trainer woonplaats: Serooskerke leeftijd: 53 aantal marathons: 6 doel: deelnemers ondersteu nen tijdens marathon Niek Knol, trainer woonplaats: Dishoek leeftijd: 59 aantal marathons: 10 doel: deelnemers ondersteunen tijdens marathon Marloes de Haze woonplaats: Goes leeftijd: 32 aantal marathons: 0 doel: uitlopen Debbie Schoe woonplaats: Middelburg leeftijd: 22 aantal marathons: 0 doel: uitlopen binnen 5 uur door Koen de Vries ZOUTELANDE - Niels Koole gaat van daag waarschijnlijk 'gewoon' van start in de vijfde editie van de Zeeuwse Kustmarathon. De atleet uit Zoutelande kampt sinds woensdag met een griepje, maar wil het vandaag in elk geval proberen. Koole eindigde in de laatste twee edities als tweede. „Ik heb geen diarree gehad, heb niet overgege ven en geen koorts gehad. Maar ik voelde me wel beroerd. Vanmid dag had ik voor het eerst het idee dat het virus weg was", meldde Koole gisteren. „Misschien valt de schade mee. Ik ga in elk geval rustig van start. Daarna zien we wel." Zijn plaatsgenoot Lein Lievense staat vandaag zoals altijd in de Langstraat van Zoutelande om ie dere finisher te feliciteren. De orga nisator had ter gelegenheid van het eerste lustrum graag zelf mee- gedaan, maar een knieblessure maakt hem hardlopen onmogelijk. Lievense heeft ook al afgezegd voor de marathon van New York, begin november. Het is opvallend hoeveel deelne mers hebben afgezegd. In het gas tenboek van de website van de Kustmarathon regent het aanbie dingen om startbewijzen over te nemen. Niels Koole wil vandaag ondanks een griepje van start gaan in de Kustmarathon. Organisator Lein Lievense kan niet meedoen van wege een knieblessure. Bij de voorbereiding op de hard loop- en wandelmarathon zijn veel mensen geblesseerd geraakt. Dat kan betekenen dat ze zich te fa natiek op het evenement wilden voorbereiden en te weinig naar het lichaam hebben geluisterd. De vijfde Kustmarathon wordt een heel andere dan de eerste vier. Steeds blies de wind de deelne mers hard in het gezicht. Nu heb ben de lopers windje mee. Omdat het afgaand water is en de tempe ratuur richting zeventien graden gaat, lijkt het een eitje te worden. Juist zo'n gedachte kan veel deelne mers echter de das omdoen. De Kustmarathon blijft een zware on derneming, met strand, duinen en trappen. Bovendien blijft de leng te gewoon 42 kilometer en 195 me ter. Het plan van Niels Koole om rustig te starten kan iedereen in zijn of haar zak steken. Op het parkoers mag dit jaar niet gefietst worden. De organisatie vreest te veel drukte nu het aantal deelnemers is opgelopen naar ne genhonderd. www.pzc.nl GOES - De PZC roept amateurfoto grafen op voor morgenavond 19.00 uur maximaal drie foto's te mailen van de Kustmarathon of Wandelmarathon van dit jaar. De mooiste worden geplaatst in de krant van maandag 8 oktober. Op de website van de PZC wordt ruimte gemaakt om de meeste an dere foto's te plaatsen. Voor ge plaatste foto's wordt niet betaald. Het adres waarnaar de foto's ge maild kunnen worden: lezersfoto@gmail.com. Let op: foto's moeten op JPEG-for- maat gestuurd worden, met be standsgrootte tussen 300 en 800 ki- lobite. Vermeld duidelijk wie de fo to heeft gemaakt en waar hij is ge nomen. Wie meer dan drie foto's stuurt, wordt uitgesloten van deelname. Op de PZC-site (www.pzc.nl/kustmarathon/) is vandaag en morgen het evenem- net te volgen. Via een webcam is de finish van de deelnemers te vol gen. Van de Wandelmarathon zijn morgen tussen 12.00 en 15.00 uur beelden te zien. Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800 - 0231231. WeGeNeR dagbladen Meer bereiken Met Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78