DVD 3^ exclusief voor abonnees van de PZC Knip de spaarzegel uit en maak nu uw spaarkaart compleet! spaarzegel PZC Zaterdag 6 oktober 2007 I 45 De spaarweken zijn in volle gang en de eerste DVD Spaarzegels heeft u al voorbij zien komen. Heeft u uw keus al gemaakt? Gaat u voor de spanning en sensatie van Spider-Man 3 of liever voor het waargebeurde verhaal in The pursuit of happyness? Welke van de dvd's u ook kiest, ze staan alle zes garant voor een geslaagde avond! Maak uw spaarkaart daarom snel compleet en bestel uw favoriete DVD nu voor slechts 9,95. Stuur de bon volledig ingevuld in en u ontvangt binnen vier weken uw bestelling. Perfect Stranger (thriller) Baas in eigen Bos (animatie) The Pursuit of Happyness (drama) Running with scissors (comedy) Spider-Man 3 (avontuur) The Contractor (actie) Perfect Stranger Een spannende thriller met glansrollen voor Halle Berry en Bruce Willis. Onderzoeksjournaliste Rowena Price gaat undercover om zo de moordenaar van haar vriendin te achterhalen. Hoe dichter zij bij de waarheid komt, hoe meer blijkt dat mensen heel ver gaan om deze te beschermen. The Contractor Actie en zenuwslopende spanning in een web vol samenzwering met Wesley Snipes. Voormalig scherpschutter van de CIA, James Dial, wordt door zijn oude werkgever benaderd om revanche te nemen op zijn verleden. Wat een geheime routineklus hoorde te zijn, loopt uit in een ware nachtmerrie! Baas in Eigen Bos Animatiefilm met een Engels en Nederlands gesproken versie, met stemmen van o.a. Johnny Kraaijkamp Jr. en Bridget Maasland. Het rimpelloze leventje van Boog, een tamme grizzlybeer, wordt ondersteboven gehaald als hij kennismaakt met Eiliot, een broodmager hert met één hoorn. Ze bevrijden elkaar uit een lastige situatie en het tweetal wordt ergens diep in het woud gedumpt, net voor het begin van het jachtseizoen! The Pursuit of Happyness Een gevoelige film over een alleenstaande vader die alles op alles zet om zijn zoon een betere toekomst te bezor gen. Een inspirerend en waargebeurd verhaal met in de hoofdrol Will Smith en zijn eigen zoontje Jaden. Genomi neerd voor een Oscar. Spider Man 3 Eén van de meest succesvolle bioscooptoppers van dit jaar! Hoofdrollen voorTobey Maguire en Kirsten Dunst. Er dreigt storm aan de horizon van Peter Parker, alias Spider-Man. Peters donkere, wraakzuchtige kant wordt naar boven gebracht. Hij zal zijn persoonlijke demonen moeten overwinnen en het opnemen tegen twee van de meest gevreesde slechteriken ooit, Sandman en Venom. Running with Scissors Een grappige en aangrijpende film over de relatie tussen Augusten en de excentrieke familie die hem geadopteerd heeft na de scheiding van zijn ouders. De familie Finch neemt hem op in hun gezin op hun eigen zonderlinge wijze. Dit leidt tot absurde gebeurtenissen en ongelooflijke avonturen. Geproduceerd door Brad Pitt en Jennifer Aniston, met een uitgebreide sterrencast! Heeft u vragen over uw bestelling? Neemt u dan contact op met Flevobird Trading, tel. 0320-218805. Voor vragen over de spaaractie, kunt u contact opnemen met onze Lezersservice, tel. 0800-0231231. Uw spaarkaarten dienen uiterlijk op 25 november 2007 binnen te zijn bij Flevobird Trading te Lelystad. A

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 71