Familieberichten 34 j Zaterdag 6 oktober 2007 PZC wa De Heer is mijn Verder! Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor velen heeft betekend, geven wij kennis van het heengaan van mijn innig geliefde man, onze lieve pa, zorgzame opa, mijn lieve broer, onze pleegbroer en schoonbroer ds. Abraham Pesiwarissa Geb. 5 november 1941 Overleden 3 oktober 2007 te Naku, Nieuw Guinea te Groningen Groningen: Frida Pesiwarissa-Wannee Sophie Marco en Natascha Jayliana en Danelso Danny en Desiree Oost Souburg: Manueala en Rivellinho Pentury- Pesiwarissa Bandung: Asz en Elly Pesiwarissa Maocla Reza Mariska Middelburg: Arie en Corrie Munter-Sluiter Oostkapelle: Adri en Marien Louws-Munter Vlissingen: Ronnie en Els Wannee-Kastanja Priscilla en Remco Lorenzo Arnemuiden: Arie en |uul Wannee-Samusamu Chretien Mikey en Lisa Joram Athalia Oost Souburg: Ferry en Maria Wannee-Strenk Kazimier Dimitri en Arabelle Shamara Oost Souburg: Lien Wannee Christien Wannee Dina Wannee Middelburg: Roy en Rina Wannee-Pentury Radna Ramisia Middelburg Jacky en (acqueline Wannee-Dhooge Jaleesa laimy Middelburg: Dawoed en Rina Wannee-Pattiasina Soshana Eleazar Oost Souburg: Jotie Wannee en Udi Saptenno Stefania Contessa Middelburg: Eva en Thomas Purimahua-Wannee Oost Souburg: Israel Wannee en Rina de Jong Saffira 03 oktober 2007 D. D. Eisenhouwerstraat 114 9728 RZ Groningen De vertroostingsdienst zal worden gehouden op maandag 8 oktober om 20.00 uur in de Moluks Evangelische Kerk "Salem" van Eedenstraat 47 te Groningen. De afscheidsdienst zal dinsdag 9 oktober om 10.30 uur plaatsvinden in de Molukse Kerk "Beth Cherem" Burgemeester Stemerdinglaan 123/A te Oost-Souburg. Aansluitend zal de begrafenis om 12.30 uur plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, en hoe ik was, toen ik alles nog kon. Heden overleed zacht en kalm onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Willemina Morsink weduwe van Aloysius Schaarman *22- 11-1930 t 1-10-2007 Goes: Ida en Cor Elly en Ronny Marcel Oost - Souburg: Harry en Catrien De Heurne: Erna en Wim Carsten en Colinda Stefan Kim en Dave Kloetinge: Martin en Marian Christa en Björn Correspondentieadres: Treubstraat 14 4463 TE Goes De crematieplechtigheid heeft volgens de wens van ma in familiekring plaatsgevonden. Jij, zoals je bent, Zoals we je hebben gekend, We zullen je missen, niet vergeten. Eef, Laurie, Roos hou Ingmar's glimlach vast. Sterkte Pieter, Lilith, Tanno, Kim Ongeluk en geluk zijn als een vervlochten touw We zijn er stil van Ingmar Schout Lieve Evelyn, Laurie en Roos, we zijn er voor jullie. Monique en Hessel Marjolein Ellen en Andre Marjo en Dennis Margaen Erwin Hanneke en Jacques Petra en Ronald Thera en Walter En jullie vriendjes van de Mendelssohnlaan Jasmijn, Jill, Lynn, Laila, Robin, Susanne en Willemijn In gedachten zijn we bij Evelyne, Laurie en Roos nu zij zo plotseling afscheid moeten nemen van Ingmar Directeuren medewerkers van het Zeeuws Museum, Middelburg Op woensdag 3 oktober, is de vader van onze leerling Laurie Schout door een noodlottig ongeval overleden. Het grote verdriet van Laurie, is met geen pen te beschrijven. Wij leven heel erg mee met Laurie, Roos, Evelyne en familie. Wij wensen hen veel kracht in deze moeilijke tijd. kinderen, ouders en team van Archipelschool Theo Thijssen-Paauwenburg Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. Spreuken 3: 6 Bedroefd geven wij u kennis dat, nog geen 6 maanden na het overlijden van haar echtgenoot Kees, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma fo Vinke-Hoogstraate weduwe van Kees Vinke Hoek, 3 februari 1932 Terneuzen, 4 oktober 2007 Hoek: André Sas van Gent: Hans en Sonja Jean-Pierre Corr.adres: Langestraat 31 4542 AG Hoek De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 9 oktober om 14.00 uur in de Protes tantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematori um te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Maandag 8 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van |o te nemen in uitvaartcentrum De Ridder" Hughersluys 22 te Terneuzen. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik vertrouw. Psalm 91 1 en 2 Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Anna de Vlieger-Landman Geboren 20 juni 1924- Zierikzee - Overleden 4 oktober 2007 Zierikzee: P.J. de Vlieger Zierikzee: Henk de Vlieger Helmond: Marian Flikweert-de Vlieger Peter Flikweert Arjan Willemien Zierikzee: Anneke de Bruine-de Vlieger Jan de Bruine Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2-106. Zierikzee Correspondentieadres: Scheepstimmerdijk 5° 4301 LR Zierikzee Maandag 8 oktober is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van Zorgcentrum "Borrendamme" aan de Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend, om 13.30 uur. zal D.V. de dienst van Woord en gebed gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Door de Heere thuisgehaald onze lieve schoonzus Willy de Vlieger-Landman Zierikzee: M.J.C. de Bruijne-de Vlieger J. de Bruijne 4 oktober 2007 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Lourina Jacoba van Zuidland-Goudzwaard sinds 8 augustus 1970 weduwe van Jan van Zuidland in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Dankbaar zijn we dat we haar zolang in ons midden mochten hebben. Sommelsdijk, J.C. Moelijker-van Zuidland A. Moelijker Simone en Georgeos Julio, Juan Bart en Elsbeth Arne, Corné, Marilyn Laurine en Gerben Zierikzee, B. van Zuidland C. van Zuidland-Goudzwaard Jan en Margreet Bart, Esther, Caroline, Mirjam, Lydia Krijn en Jacqueline Bart, Corinne, Jorinda, Reinier Laurens en Janneke Jaap, Corianne, Bart Marinus en Els Zierikzee, 5 oktober 2007 Vrije 35 Correspondentieadres: Lange Blokweg 39 4301 NW Zierikzee De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 9 oktober in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er vanaf 12.45 uur gelegenheid tot condo leren in de zaal van de kerk. Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze buurvrouw L.J. van Zuidland-Goudzwaard Na jarenlange vriendschap zullen wij haar missen. Jo Moelker-Schot Corry Quist-Boot Ria Blommaert-Bierings Zierikzee, 5 oktober 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Rachel de Bliek-Tellier Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Vooral dank aan het personeel van "Hooge Platen" voor hun goede zorgen en Uitvaartzorg Monuta Haerens voor de correcte verzorging van de crematieplechtigheid. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, oktober 2007 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zorgzame vrouw Sara Kornelia Bosschaart-Alewijnse betuig ik u allen mijn oprechte dank. K. Bosschaart Meliskerke, oktober 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60