Familieberichten .qjfenlKsb" G. Roos M. Roos-lansen 32 Zaterdag 6 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P, Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dolgelukkig en dankbaar zijn wij met de geboorte van onze dochter Benthe Anna Geboren op 2 oktober 2007 Paul en Veri van der Leij- Maquelin Hoofdpoortstraat 51 4301 AS Zierikzee Wat ben je bedroefd, mijn ziel, en onrustig in mij. Vestig je hoop op God, eens zal ik Hem weer loven, mijn God die mij ziet en redt. Na een leven vol verdriet en vreugde, zorgen en plezier, heeft onze lieve en zorgzame mama en oma rust gevonden bij haar Trooster Janny Caljouw-Florijn *12 september 1925 t 4 oktober 2007 Wolphaartsdijk Leek Rien en Ellen Rick Sander Mark Frans en Toos Ilja Daniel Frans en Toos Hoofdweg 40, 9307 PB Steenbergen (Dr) Op dinsdag 9 oktober zal de afscheidsdienst om 11.30 uur plaatsvinden in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 in Middelburg. Voorafgaand aan de dienst kunt u vanaf 1 1.00 uur afscheid nemen en condoleren. Na de dienst vindt de begrafenis plaats in Wolphaartsdijk. aan de Boomdijk, hierna is er gelegenheid om samen een kopje koffie te drinken in het Dorpshuis, Oosterkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Onze mama en oma is tot en met zondag thuis bij Frans en Toos. Heel veel dank voor uw warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader, opa en opa-opa I.D. Fransen van de Putte Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Oktober 2007 's-Heer Hendrikskinderen wa Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan, dat wij zoveel hartelijk medeleven mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie plechtigheid van mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma, dochter en schoondochter Petra de Hoon-Manhave Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u hiervoor hartelijk dank. P.A.N. de Hoon Remco en Charlotte Hiddo en Fieke M. Manhave J.M.J. de Hoon-Sep Temeuzen, 6 oktober 2007 Een uniek mens is van ons heengegaan. Hij hield van het leven en de mensen om zich heen. Onverwacht is hij uit onze handen weggeglipt mijn lieve man en onze lieve pa Eduardus Arthur de Moor Tuur echtgenoot van Marie Blanche Margaretha van Leeuwe Zaamslag, 24 mei 1920 Spui, 5 oktober 2007 Spui: Marie-Blanche de Moor - van Leeuwe Antonio de Moor t Spui: Eric de Moor 's Heer-Arendskerke: Anita de Moor Graaf lansdijk 23 4539 BG Spui De afscheidssamenkomst wordt gehouden op woensdag 10 oktober om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbegraaf plaats, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Geen bezoek aan huis. In plaats van kaarten 6 oktober 1967 6 oktober 2007 Deuteronomium 2:7 Vandaag 6 oktober 2007 mogen onze lieve ouders en grootouders en gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn I getreden. Wij wensen hen voor de toekomst van harte Gods zegen toe. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Tuindorp 33, 4341 CAArnemuiden Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer. Verbijsterd ben ik omdat volkomen onverwacht is overleden mijn lieve broer, makker en ons baasje Adje Bramsen in de leeftijd van 53 jaar. Waarde: René Bramsen de poezen 'lil Goes, 4 oktober 2007 Correspondentieadres: Pr. Willemstraat 1 4414 BB Waarde Ik nodig u uit om afscheid te nemen van Adje op dinsdag 9 oktober in de aula van het crematorium in Middelburg. West. Oude Havendijk 3 om 11.00 uur. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en nog even samen te zijn. Indien ik vergeten ben u een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen Wij ontvingen het droevige bericht dat onverwacht is overleden onze collega en medewerker Adje Bramsen Wij wensen René veel sterkte toe. Namens directie en personeel M. van Houte B.V. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde neef Johan Cornelis de Glopper Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Marius en Conny de Glopper Kamperland, oktober 2007 Na vele jaren van vriendschap is overleden onze beste vriend J. C. de Glopper Han Zijn hartelijkheid zullen we erg missen. Nico en Jo van der Weele Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze buurman C. de Glopper Haamstede: A. v.d. Panne Ellemeet: Cees-Joke Hagesteijn Haamstede, 5 oktober 2007 Het verlies was er al voor het einde. Na een liefdevolle verzorging in "Poelwijck" hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoon moeder, oma en over-oma Geertruida Janse gehuwd geweest met Willem Marinus Dingemanse 17 november 1917 130 september 2007 Nel en Thijs Rick en Petra Kimberly, Jeffrey Trudy en John Dominique, Sebastiaan Frédérique Kees en Hannie 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: P. C. Otte-Dingemanse Rustenburgstraat 5 4337 VR Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. De HEERE zal voor ulieden strijden, en gij zult stil zijn. Exodus 14:14 De Heere heeft van ons weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma Neeltje de Nooijer-Meulmeester echtgenote van Blaas de Nooijer in de leeftijd van 76 jaar. B. de Nooijer P. de Nooijer C. de Nooijer-Hollebrandse Blaas, Jenny en Thijs, Jan en Ellie Pieter, Alexander, Jordy, Neeltje N. )eras-de Nooijer J. A. Jeras Gerlineke en Joeri, Benjamin, Ellen B. de Nooijer I. de Nooijer-de Nooijer A. Hoek-van Dijke-de Nooijer G. Hoek-van Dijke Gerben, Eline, Fabian G. Blok-de Nooijer D. Blok Ricardo, Arienne Onze dank gaat uit naar de medewerkers van RST zorgverleners voor de goede verzorging. 5 oktober 2007 Oude Havenstraat 7 4341 GT Arnemuiden Maandag 8 oktober is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Dinsdag 9 oktober zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Burg. Langebeekestraat 16 te Arnemuiden om 13.00 uur welke geleid wordt door oud. D. Caljouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden om 14.15 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Met droefheid geven wij U kennis dat de Heere op het onverwachts van ons heeft weggenomen onze geliefde oudste zuster, schoonzuster en tante Neeltje de Nooijer-Meulmeester Sterke de Heere haar man, kinderen en kleinkinderen in dit verlies. G. van Belzen-Meulmeester P. van Belzen Wed. de Nooijer-Meulmeester P. Meulmeester R. Meulmeester-Steutel J. Tjarks-Meulmeester F. Tjarks Meulmeester L. Meulmeester-Joosse Neven en nichten Arnemuiden. 5 oktober 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58