Familieberichten Dankbetuiging Marie Dumoleijn-Kerckhaert Dankbetuiging Ben Mulder OVERTOOM-GROEN Kees Stoutjesdijk 36 I Zaterdag 6 oktober 2007 PZC Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder en (over)grootmoeder Leuntje van den Driest-de Witte willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Serooskerke, oktober 2007 Een hand, een gebaar doen zo goed als je iemand die je liefhebt verliezen moet. Zoveel bloemen, kaarten, brieven Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze ma en oma Het heeft ons heel goed gedaan. Een bijzonder woord van dank aan alle medewerkers van "De Veste" voor de goede zorgen aan haar gegeven. Haar kinderen en kleinkinderen Terneuzen, 6 oktober 2007 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en over-oma lacomina Johanna Geertse-Jobse Mina Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Familie J. Geertse Vrouwenpolder, oktober 2007 "Zij is nu bij het licht. Uw medeleven en belangstelling bij het overlijden van onze lieve moeder, oma en oud-omaatje Cornelia Jozina Kole hebben ons zeer gesteund. Uw aanwezigheid bij de begrafenis, alle gesproken en geschreven woorden, een hand, gebaar of een bezoek hebben wij zeer gewaardeerd. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Heieen en Kees Corrie Klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, oktober 2007 Overweldigend en hartverwarmend waren de blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonpa en opa Paul Laurentius Lockefeir - Lou - Het heeft ons getroost en gesteund te weten dat zo velen met ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke tijd. Hartelijk dank hiervoor Ina Lockefeir-Mulder, Heinkenszand Rens, Mandy, Róbin en Lisa, Nisse leroen en Sabine, Goes Heinkenszand, oktober 2007 Zoveel kaarten, brieven, telefoontjes... Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die wij ontvingen na het over lijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma Johanna Janna van Luijk-Schipper Onze dank daarvoor is groot. A.van Luijk Nellie en Jan Jolanda Tf) en Edwin Kloetinge, oktober 2007 Voor de grote belangstelling, kaarten, bloemen en attenties bij ons 65-jarig huwelijk zeggen wij u hartelijk dank. We kregen 370,00 aan giften voor het KWF. Ook daarvoor willen wij u bedanken. Het was een mooie dag voor ons. C. Meliefste F.S. Meliefste-Vader Voor uw blijken van medeleven, na het overlijden van willen wij u hartelijk danken. Uw gebaar, op welke wijze dan ook, was hart verwarmend. Bijzonder woord van dank gaat uit naar het personeel van "De Redoute"afd."De Staak", voor de goede ver zorging. Fernanda Rammeloo-Willaert Familie Mulder Sas van Gent, 6 oktober 2007 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Janna Huige-Geldof daarvoor onze dank. Tevens willen wij de directie, personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Cleijenborch" hartelijk dank zeggen voor alle goede zorgen en aandacht aan haar besteed. Namens de familie Huige Kapelle, september 2007 Ka Kapelle, oktober 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 sd Zoveel belangstelling, Zoveel kaarten, Zoveel troost, Na het overlijden van onze lieve moeder en oma Toos van Maaren-schot Het gemis voor ons zal blijven, maar uw blijken van medeleven heeft ons erg goed gedaan. Op deze wijze willen wij u hiervoor bedanken. De kinderen en kleinkinderen Vlissingen, oktober 2007 In plaats van kaarten De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder P.M. Stokmans-Jacobs zijn ons bijzonder tot steun geweest. Onze dank daarvoor. J.J. Stokmans M.J. Stokmans-de Leeuw Kloetinge, oktober 2007 Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maar de steun die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa heeft ons het gevoel gegeven het verlies van Kees niet alleen te hoeven dragen. Omdat het voor ons onmogelijk is om iedereen per soonlijk te bedanken, spreken wij langs deze weg onze welgemeende dank uit. Lia Stoutjesdijk-Verpoorte Kinderen en kleinkinderen Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn geliefde man en mijn lieve zorgzame vader Pieter Olivier Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen, dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. D. Olivier-Minnaar MJ. Olivier Goes, Oktober 2007 Hiermee betuigen wij u onze welgemeende dank voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve, altijd zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Janna Wolferina van Putten-van den Bos W. van Almenkerk-van Putten E.T. van Putten-den Haan kinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Nieuwerkerk, oktober 2007 Voor uw blijk van medeleven en deelneming na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa de heer Jan Quist betuigen wij u onze oprechte dank. In het bijzonder bedanken we zorgcentrum Ter Weel te Goes voor de jarenlange zorg aan pa/opa gegeven. Marja en Leo van der Weijde Jozien en Kees Zeijler Jaap en Ria Quist Klein- en achterkleinkinderen. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Dien Sandee-Wisse willen wij u hartelijk bedanken. Een speciaal woord van dank aan de teamleden van Allévo Thuiszorg en Zorg centrum Cederhof voor de goede zorgen. Jan Sandee Annemarie en Ad den Dekker Stefan en Marieke Evans en Kevin Zoveel bloemen, kaarten en brieven... Het is onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de vele steunbetuigingen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Johanna Adriana Visscher-van Baaien -Jeanne- Hiervoor onze oprechte dank. M.J. Visscher Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke, oktober 2007 %pdand Uitvaart Zorg Ruim 35 jaar ervaring in persoonlijke uitvaartbegeleiding. Zorg - vuldig Hulp - vaardig Respect - vol Anthony Edenlaan 21, 4463 JD Goes Tel. 0113 - 231 577 of 06-512 774 73 www.roeland-uilvaart.nl Wilsbeschikkingen - Verzekeringen - Deposito's bechweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeioozepad 20,4463 A] Goes (0113) 227525 WmBË Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge Colijnsplaat en 's-Gravenpolder www.ultvaartzorgcentriiiTi.iit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 46