Mogen wij even uw aandacht... Aldi wordt iets duurder maar blijft de goedkoopste. U heeft het misschien al gemerkt, uw boodschappen zijn een paar procent duurder geworden. Hoe komt dat? 1. Grondstofprijzen en energie stijgen fors op wereldmarkten. 2. Om welke producten gaat het hier? 3. Wordt elke prijsverhoging door Aldi geaccepteerd? 4. Verdient Aldi aan deze prijsverhogingen? 5. Hoe lang houden deze prijsverhogingen aan? 6. Blijft de kwaliteit van producten hetzelfde? 7. Blijft Aldi ondanks alles veruit de goedkoopste? Het AJLDI-Principe Hoge kwaliteit - Lage prijs lm 1 ra ii MAKSCT Dat merken onze leveranciers in heel Europa. En dus ook in Nederland. Zij gaan ons hogere prijzen doorberekenen. Dat is niet leuk, maar wel begrijpelijk. Het betreft graan, melk en plantaardige olieproducten. Maar ook koek, chocolade en producten waarin veel graan en/of melk verwerkt is. Neen. Waar mogelijk berekenen we de verhoogde grondstofprijzen NIET door, maar soms kunnen we niet anders. Neen. Alleen de prijsverhogingen van onze leveranciers worden doorberekend. Zo kort mogelijk wat Aldi betreft! Zodra de prijzen van grondstoffen weer dalen, passen we de prijzen van onze producten onmiddellijk naar beneden aan. De hoge kwaliteit van onze producten wordt - hoe dan ook - door ons gehandhaafd. Aldi blijft altijd 20% tot 40% goedkoper dan veie andere supermarkten. Met kwaliteit van A-merk niveau voor de allerlaagste prijs. Dat kunnen we dag en nacht waarmaken. Omdat wij wereldwijd inkopen voor al onze duizenden supermarkten. r- o O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28