(Senior) Software Engineers (.NE Banen ijgl JobTrack.nl Zeeland Seaports Havencoördinator/verkeersleider m/V in onregelmatige dienst Gezocht PHILIPS WERKEN AAN DE CONTINENTAL GATEWAY IT Kijk ook op PZC Zaterdag 6 oktober 2007 I 49 Port Authority De havens van Borsele, Vlissingen en Terneuzen vormen samen de derde haven van Nederland. Met haar bijdrage aan de Zeeuwse werkgelegen heid en economie mag dit gebied met recht het kloppend hart van de Zeeuwse economie ge noemd worden. Zeeland Seaports is verantwoordelijk voorde economische ontwikkeling, het beheer, onderhoud en de exploitatie van de Zeeuwse havens. Op dit moment werken zo'n 65 mensen in een moderne omgeving aan het realiseren van de bedrijfsdoelstellingen. De afdeling Havendienst is de havenautoriteit voor de zeehavens. De Havendienst geeft uitvoering aan een vlot, veilig en milieubewust scheepvaartverkeer en het houden van toezicht op de naleving van de havenverordening en de relevante nationale en internationale wet- en regelgeving. De Havendienst, met aan het hoofd de Havenmeester, telt momenteel 16 medewerkers en is nu ter uitbreiding op zoek naar een: Scheipcwpaö 2 Havftri Tt.èi Postbus *32 4530 AC Torne-jzon T 0115-647400 f <7t 15-647SGC port ssepo^ls.cosTt «WW. seapons.co--; Vacaturenummer H 007 Wat houdt de functie precies in en wat breng je daarvoor mee? Als Havencoördinator/verkeersleider sta je in voor een vlotte en veilige verkeersbegeleiding in het haven gebied van Vlissingen. Op de verkeerspost zullen je werkzaamheden onder andere het aanwijzen van ligplaatsen en het verrichten van administratieve werkzaamheden zijn. Ook zul je regelmatig in het havengebied zelf operationeel zijn. Voor deze functie vinden we dat je naast goede adviesvaardigheden in ieder geval beschikt over ruime praktische en theore tische nautische kennis op MBO-niveau. Wat kunnen wij je bieden? Een professionele werkomgeving, met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor provincie ambtenaren en uitstekende mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. Het salaris valt in functie- schaal 8 (maximaal 2.812,15 bruto per maand) bij een 36-urige werkweek en exclusief een toeslag voor onregelmatige dienst. De standplaats van de functie is Terneuzen. Wil je ook werken aan de ontwikkeling van het economisch hart van Zeeland? Stuur dan je sollicitatie met motivatie en c.v. onder vermelding van het vacaturenummer vóór 14 okto ber 2007 naar Zeeland Seaports, t.a.v. mevrouw Anneloes Kegels, Postbus 132, 4530 AC Terneuzen. Mailen kan ook naar: port@zeeland-seaports.com. De gesprekken vinden naar verwachting plaats op 5 en 6 november. Een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure maken deel uit van de selec tieprocedure. Wil je meer weten? Neem dan contact op met de heer Bert Kars, Hoofd Havendienst/Havenmeester of de heer Bart van Asch, Adjunct-havenmeester. Beiden zijn bereikbaar onder telefoonnummer 0115-647400. Op onze web site www.zeeland-seaports.com vind je meer infor matie over onze organisatie en meer details over functie-inhoud en vereisten. Deze vacature wordt tegelijkertijd intern, bij Zeeland Werkt en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten voorrang. BLOXX IT is op zoek naar hoogvliegers! Daarom willen we graag dat jij als (ervaren) .NET software engineer ons team komt versterken! Solliciteer vandaag nog! Geselecteerde kandidaten nodigen we uit voor een eerste kennismaking én om een unieke ervaring te beleven in het Indoor Skydive Centre te Roosendaal! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.indoorskydive.com MHPHHÊHHHI Heb jij een afgeronde HBO i-opleiding? Heeft Microsoft .NET weinig of geen geheimen meer voor jou? Wil je een uitdagende, goed betaalde baan met perspectief? Wil je jezelf verder ontwikkelen/specialiseren? (Microsoft certificering) Zie je detachering door heel Nederland helemaal NIET zitten? Dan ben jij de persoon die we zoeken, want wij kunnen jou dit bieden! Aarzel niet en waag die sprong! Kijk op www.bloxxit.nl voor meer informatie en stuur je brief en cv per e-mail naar: ton.jaspers@bloxxit.nl of per post: BLOXX IT, Bredaseweg 7, 4881 DC Zundert You'll make their job lighter Bij Philips zijn we ervan overtuigd dat technologie zowel geavanceerd als eenvoudig moet zijn. Of we nu een moeder voor het eerst haar ongeboren kind laten zien of de imposante verlichting in een vol voetbalstadion, wij raken het dagelijks leven van mensen overal ter wereld. Dit is jouw kans om deel uit te maken van die ervaring. Mechanisch Operators (2+3 5 ploegendienst) Je bent verantwoordelijk voor het produceren van een hoogwaardig kwaliteitsproduct met behulp van de nieuwste productiemiddelen. Je zorgt voorgoede resultaten op de productielijn, bewaakt het kwaliteitsproces, voert eerstelijns onderhoudswerkzaamheden uit, lost problemen op en bedenkt verbeteringen. Tevens heb je een aantal organisatorische taken. Je krijgt de ruimte om je kwaliteiten te tonen en je kennis verder te ontwikkelen, Je beschikt over het vakdiploma Vapro A/B of een MTS-diploma en je hebt ervaring in het werken met productietechnieken en processen. Je hebt een flexibele instelling, kunt goed samenwerken binnen een team en wilt blijven leren. Herken je jezelf in de bovenstaande beschrijving? Dan nodigen wij je vriendelijk uit te solliciteren. Dat kan via onze internetsite www.philips.nl/werken, vacaturenummer 46516 of door een e-mail met je persoonlijke gegevens en motivatie te sturen naar: roosendaal.personeelszaken@philips.com Ook schriftelijk reageren is mogelijk: Philips Lighting BV, t.a.v. Afd. Personeelszaken o.v.v. Katja Duurland, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. Bij vragen kunt u contact opnemen met Katja Duurland, tel. (0165) 57 79 32. Voor meer vacatures zoals o.a. Black Belt en Process Engineer verwijs ik u naar onze internetsite: www.philips.nl/werken sense simplicity

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 119