Banen |obTrack.nl deHUinyUl I loodgieter/servicemonteur calculator of assistent calculator vrachtwagenchauffeur Voor volledige kijk op verpleegkundige psychiatrie m/v Ambulante medewerkers bediening Nieuwsquiz uit de krant (junior) Projectontwikkelaar (m/v) accountants Sc adviseurs AANKOMEND ASSISTENT - ACCOUNTANTS m/v ERVAREN ASSISTENT - ACCOUNTANTS m/v 48 I Zaterdag 6 oktober 2007 PZC Kijk ook op Ziekenhuis Walcheren is een dynamische organisatie die ernaar streeft om voortdu rend de kwaliteit van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. Ziekenhuis Walcheren met 1.300 medewerkers en een capaciteit van 354 bedden biedt vrijwel alle medische specialismen. De hoofdlocatie is gevestigd in Vlissingen; in Middelburg beschikt de organisatie over een buiten- polikliniek. Ziekenhuis Walcheren en de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen werken sinds 2006 intensief met elkaar samen. Hierbij hebben we maar één doel voor ogen en dat is waar mogelijk (schaalvoordelen realiseren die direct leiden tot een verbe tering van kwaliteit, verhoging van effi ciëntie en besparing van kosten. Als verpleegkundige bent u verantwoordelijk voor het totale verpleegproces van de aan u toegewezen patiënten en geeft u leiding en begeleiding aan leerling-verpleegkundigen en stagiair(e)s. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heden en bent in bezit van minimaal het diploma verpleegkundige niveau 4 of vergelijk baar. U heeft bij voorkeur ervaring in de psychiatrie. De functie is ingeschaald onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 45 (minimaal 1.601,- en maximaal 2.602,-). Het betreft hier een dienst verband voor onbepaalde tijd en de arbeidsduur bedraagt gemiddeld 28 uur per week. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de heer M. Verseput, afdelingshoofd psychiatrie, telefoonnummer (0118) 42 55 01. Stuur uw sollicitatiebrief vóór 20 oktober a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P&O Service centrum, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING Is per direct op zoek naar enthousiaste: m/v, vanaf 16 jaar, voor de avonden en in het weekend. Voor extra informatie en sollicitaties, graag telefonisch contact opnemen met Wanda Glasius en Martijn de Munck. Hotel brasserie De Huifkar, Markt 19, 4331 LJ Middelburg, Telefoon 0118-612998 www.brasseriedehuifkar.nl De mensen van Bijkerk aannemings- installatie bedrijf B.V. weten van aanpakken. Met uitstekend werk in met name utiliteits bouw, luxe woningbouw en renovaties en een gezonde 'aanpak' groeide het bedrijf in korte tijd tot een onderneming met 35 vaste medewerkers en een reputatie om te koesteren. voor het voortgezet onderwijs Vraag aan via: www.krantindeklas.nl Vluchtelingenwerk Nederland ondersteunt asielzoekers en vluchtelingen op de terreinen toelating en integratie. De regionale afdelingen Midden-Brabant en Zeeland zijn per direct gezamenlijk op zoek naar een Aantal uur: 32 uur per week Standplaats: Middelburg en Tilburg Opleidingsniveau: HBO Inschaling: CAO Welzijn, schaal 8 (min. 2.152,- max. 3.016,- bruto bij een volledig dienstverband Contactgegevens: Stichting Nieuwkomers en Vluchtelingenwerk Tilburg, t.a.v. de sollicitatiecommissie projectontwikkelaar, Postbus 700, 5000 AS Tilburg of e-mail: info@snvtilburg.nl Reactietermijn: 19 oktober a.s. De volledige vacature kunt u bekijken op: www.vluchtelinqenwerkzeeland.nl Voor gemotiveerde en betrokken mensen die van aanpakken, beetpakken, oppakken en doorpakken weten is bij Bijkerk altijd ruimte. Bijvoorbeeld vooreen: iemand met ruime ervaring en zelfstandigheid op het gebied van cv-installaties, santair, riolering en mogelijk zinkwerk. Een functie met veel afwisseling, teamwerk en uitstekende salariëring en secundaire voorwaarden. Ervaren of anders bijzonder gemotiveerd om een gedegen interne opleiding te volgen? Bijkerk rekent graag op (en/of met) je! Rekenkundige aanleg en bouwkundig inzicht (MTS/MBO) zijn cruciaal voor het succesvol vervullen van deze functie. 0p een vrachtwagen met kraan verzorg je hoofdzakelijk het eigen transport, dus de bevoorrading op alle locaties waar je collega's van Bijkerk werken. Die zien graag een enthousiaste collega komen die niet te beroerd is ter plekke te assisteren en andere voorkomende werkzaamheden aan te pakken. Bovenstaande functies zijn allen full-time. Voor meer inhoudelijke informatie over de functies neem je contact op met Dhr. P. van Moort: 0111 651246 Richt je sollicitatie met CV binnen twee weken aan: Bijkerk B.V., t.a.v. de directie, Postbus 62, 4328 ZH Burgh-Haamstede I AANI BIJKERK B.V. AANNEMINGS- EN INSTALLATIEBEDRIJF Meer informatie over Bijkerk vind je op www.bijkerkbouw.nl S P Accountants en Adviseurs met vestigingen in Goes en Halsteren, is een breed georiënteerd accountantskantoor, dat zich met name richt op de dienstverlening t.b.v. het MKB. Ons dienstenpakket bestrijkt een groot aantal werkgebieden, zoals o.a. accountancy, fiscale advisering, administratieve en organisatorische dienstverlening, milieu-accountancy, persoonlijke ondersteuning van het bedrijfsmanagement. Voor ons kantoor te Goes zijn wij op zoek naar een aantal jonge ambitieuze collega's. Het vestigingsteam dient uitgebreid te worden met enthousiaste De werkzaamheden bestaan o.a. uit verwerken van financiële administraties, het uitwerken van jaarrekeningen, voorbereiden prognoses en tussentijdse rapportages en het assisteren bij controle werkzaamheden. Het zelfstandig opstellen van jaarrekeningen en andere financiële verantwoordingen, opstellen van aangiften van diverse belastingen, opstellen van prognoses, bedrijfsstructuurwijzigingen, (mede) uitvoeren van wettelijke controles, zelfstandige advisering van cliënten, behoort tot uw takenpakket. Voor beide functies zijn er binnen onze organisatie ruime doorgroeimogelijkheden om uw ambities optimaal te ontplooien. Wij zoeken: Naast jonge flexibele teamleden met een hoge mate van accuratesse, goede communicatieve en sociale vaardigheden alsmede het goed kunnen samenwerken in teamverband, vragen wij, afhankelijk van de functies studerenden voor MBA/SPD, HEAO en afgestudeerde AA-ers. Beheersing van MS-Officeprogramma's en Account View is een pré. Wij bieden: - Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. - Dynamische fulltime jobs waarbij kwaliteit van de dienstverlening voorop staat. - Een prettige en informele werkomgeving met ruimte voor eigen initiatief en ontplooiings mogelijkheden. Ziet u in S P Accountants en Adviseurs ook die dynamische organisatie zoals wij die dagelijks beleven, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 10 dagen richten aan: S P Accountants en Adviseurs, t.a.v. de heer H.J.M. Boonman AA/MA, Postbus 73, 4460 AB Goes. Kantooradres: Stationspark 37, 4462 DZ Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 118