WESTVOORNS Banen Allround onderhoudsmonteur Werkvoorbereider Voorman Logistieke medewerkers Golden Tulip i^I |obTrack.nl Medewerker Sport en Welzijn m/v STAAL- EN MACHINEBOUW VDS Staal- en Machinebouw B.V. 44 I Zaterdag 6 oktober 2007 PZC Kijk ook op WESTDU1N KOUDEKERKE/VLISSINGEN een 4 sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand met o.a. 114 kamers, 10 vergaderzalen, restaurant, bar en lounge. Wij zijn op zoek naar een vaste NACHTPORTIER voor 3 4 nachten per maand met uitloop naar meerdere nachten per maand i.v.m. opvang van de vakanties van de vaste nachtportier. Hebt u ervaring als Nachtportier? Bent u zeer flexibel inzetbaar? Beschikt u over een groot verantwoordelijkheidsgevoel en kunt u zelfstandig werken? Hebt u een diploma Sociale Hygiëne en een diploma BedrijfsHulpVerlener? Dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met uitgebreide c.v. U kunt uw brief richten aan: de Directie van GoldenTulip Westduin, Westduin 1, 4371 PE Koudekerke. Mail: info@aoldentulipwestduin.nl Acquisities op deze advertentie worden niet op prijs qesteld. Het Zuid-Hollandse Westvoorne ligt aan de kust, ongeveer 30 km ten zuiden van Rotterdam. We kennen drie dorpskernen: Oostvoorne, Rockanje en Tinte. De ruim 14.000 inwoners die hier wonen, genieten van de rust en ruimte die onze gemeente biedt. Ook veel toeristen waarderen Westvoorne. Zij komen voor de lange kust lijn met het ononderbroken strand, het unieke duingebied, de diepe binnenwateren en de lommerrijke tuinen. Wat brengt jou naar Westvoorne? Vind jij de keuze van mensen voor een actieve leefstijl belangrijk? Overweeg dan eens te solliciteren bij de gemeente Westvoorne. Als kleinere gemeente zijn we ambitieus genoeg om onze inwoners het beste te willen bieden. In verband met een tijdelijke piek in de werkzaamheden zijn wij voor de uitvoering van het gemeentelijk beleid op het gebied van onder andere sport en welzijn op zoek naar een 32 uur per week, tijdelijk voor driejaar met initiatief, gevoel voor sport en verenigingen en een dienstverlenende instelling, die in staat is zelfstandig en met een eigen verantwoordelijkheid te functioneren in een klein team. Het werk: Je gaat samen met enkele collega's werken aan de uitvoering van het sport- en welzijnsbeleid van de gemeente. Je belangrijkste taken zijn het accommodatiebeheer en de breedtesport. Naast deze werkzaamheden hoort tot je taak het verzorgen van het secretariaat van de Advies raad Sport en Accommodaties en de organisatie van bij eenkomsten zoals de tweejaarlijkse vrij willige rsavond. Verder ondersteun je de medewerker Ouderenbeleid bij de uitvoering van het project 'Ouderenproof'. Ook de ondersteuning van de werkgroep jeugdtheater wordt door jou verzorgd. Als budgethouder ben je ook verant woordelijk voor de financiële rapportages. Je collega's houden zich onder meer bezig met kunst en cultuur, integraal jeugdbeleid inclusief jeugdgezondheids zorg, algemene gezondheidszorg, kindercentra, ouderen beleid, subsidies, onderwijszaken en maatschappelijke ondersteuning. Jouw profiel- Je bent een persoon met sterke contactuele eigenschappen en een taakgerichte instelling. Je hebt in ieder geval een afgeronde opleiding op hbo-niveau. Je hebt aandacht voor kwaliteit, je bent flexibel en werkt klantgericht. Daarnaast beschik je over financieel inzicht, een ruime kennis van het werkveld en ervaring in een soortgelijke functie. Wat kunnen we bieden? Een salaris dat past bij deze baan (indicatief schaal 8/9, maximaal 3.273,- bruto per maand op basis van een volledige aanstelling van 36 uur; de functie wordt binnen kort gewaardeerd). Er is een uitloop mogelijk en we kennen onder andere een vergoeding voor reiskosten, variabele werktijden en andere aantrekkelijke regelingen. De werksfeer is informeel en gezien de omvang van de organisatie is er ruimte voor een persoonlijke benadering. Reageren: Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie, inclusief cv, vóór 20 oktober a.s. naar het college van burgemeester en wethouders van Westvoorne, Postbus 550, 3235 ZH Rockanje. Mailen kan ook: mvpelt@westvoorne.nl. Wil je eerst meer informatie? Bel dan met Piet de Koning, hoofd van het bureau Welzijn, Onderwijs en Sport, telefoon (0181) 40 80 65. Of kijk op www.westvoorne.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 30 oktober en 1 november 2007. Acquisitie stellen wij niet op prijs. RE CREATIE GEMEENT E VDS is een bedrijf te Vlissingen-Oost, dat zich toelegt op het ontwikkelen en produceren van constructies en machines van zowel staal, RVS en aluminium. Tevens zijn wij actiefin de bruggenbouw, scheepsbouw en scheepsreparatie. Door uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een: Functie-omschrijving: - onderhoud aan bovenloopkranen; - onderhoud aan lasmachines en elektrisch gereedschap; - onderhoud aan hydraulische gereedschappen; - oplossen van storingen op elektro- en mechanisch gebied. Functie-eisen: - afgeronde opleiding MBO. opleiding in elektrotechniek of werktuigbouwkunde, eventueel aangevuld met vakgerichte opleidingen; - in bezit van VCA 1; - minimaal 2 jaar ervaring in een vergelijkbare functie; - geen 8 tot 5 mentaliteit; - grote mate van zelfstandigheid. F unctie-omschrijving: - werkvoorbereiding zoals het maken van tekeningen en werkomschrijvingen; - opnemen van werk op locatie; - projectbegeleiding zoals overleg met de opdrachtgever en het verlenen van ondersteuning aan uitvoerend personeel tijdens productieproces; - materiaalbestellingen; - kostenbewaking en nacalculatie van de uitgevoerde werkzaamheden. Functie-eisen: - afgeronde opleiding MTS werktuigbouwkunde; - bekend met het tekenprogramma's AutoCAD e/o Inventor, Word en Excel; - goede communicatieve en commerciële vaardigheden; - stressbestendigheid en een flinke dosis doorzettingsvermogen; - enige kennis van elektrische- en hydraulische installaties. F unctie-omschrijving: - verantwoordelijk voor productie en toezicht op specifieke projecten; - leiding geven aan betreffende medewerkers in de fabriek; - toezicht houden op productieplanning. Functie-eisen: - afgeronde opleiding MTS werktuigbouwkunde; - in bezit van VCA vol; - goede communicatieve en commerciële vaardigheden; - stressbestendigheid en een flinke dosis doorzettingsvermogen; - bereidheid tot het werken in ploegendienst; - grote mate van zelfstandigheid. Wij bieden: - Goed salaris conform CAO Metaalnijverheid; - Prettige werkomstandigheden; - Een uitdagende functie in een modern bedrijf met veel afwisselde werkzaamheden. Voor ons zusterbedrijf Sealake Terminal b.v. zijn wij tevens op zoek naar twee Functie-omschrijving: - laden lossen van containers en vrachtauto's; - rijden op diverse heftrucks (4-, 8-, 40-tonners en reachtruck); - klaarzetten van orders; - kraanwerkzaamheden op onze havenkraan (slechts voor één logistiek medewerker). Functie-eisen: - één van de medewerkers dient ervaring te hebben als kraanmachinist; - in bezit van heftruck-/ reachtruckcertificaat; - grote mate van zelfstandigheid; - geen 8 tot 5 mentaliteit. Ben je geïnteresseerd? Kijk voor verdere bedrijfsinformatie ook op www.vdsstaalbouw.nl of www.sealaketerminal.com. Sollicitaties met CV schriftelijk binnen 7 dagen richten aan: T.a.v. Dhr. M. van Hee Postbus 8009 4330 EA MIDDELBURG Tel. 0113-670870 e-mail: vds@vdsstaalbouw.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 114