AB Zeeland Banen Accountmanager (m/v) SMAAKMAKEND WERK JobTrack.nl l Stichting Arduin Allround bed rijfsverzorger melkveehouderij CONTROLLER m/v Zorgmedewerkers m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 6 oktober 20071 41 De Van Pelt Vlees Groep BV is een voor aanstaand productiebedrijf in de vlees sector met vestigingen in Hellevoetsluis, Scherpenzeel en Middelburg. Zij levert ambachtelijk en voorverpakt vlees en vleesproducten aan supermarkten, groot handels en industrie. Binnen de Van Pelt Vlees Groep BV zijn circa 400 medewer kers werkzaam. Wij zoeken met onmiddellijke ingang een: De werkzaamheden omvatten ondermeer het initiëren en optimaliseren van een correcte, effectieve en efficiënte uitvoering van de commerciële activiteiten en zich mede presenterend als het boegbeeld voor Van Pelt Vlees Groep BV. De werkzaamheden zullen met name worden verricht in de regio Zuidwest- Nederland en hebben voornamelijk betrekking op technische delen vlees. De taken die tot de functie behoren zijn o.a: Het beheer en onderhoud van de aangewezen key accounts afnemers Het begeleiden van afnemers Het opstellen, onderhouden en uitvoeren van het strategisch plan per account. Vaststellen en ontwikkelen van het assortiment. Ontwikkelen van de promotiestrategie. Het op correcte, tijdige, volledige en verantwoorde wijze opzetten en uitbren gen van offerte trajecten. Het rapporteren aan de directie omtrent voortgang, condities en wijzigingen. Om een correcte invulling te kunnen geven aan deze functie, zoeken wij een kan didaat met tenminste een afgeronde MBO/HBO opleiding, vleeskennis, bij voor keur in het bezit van het SVO diploma, alsmede minimaal twee jaar aantoonba re relevante werkervaring. Daarnaast beschikt u over een product- en proceskennis, probleemoplossend vermogen, pro-actief reagerend vermogen, communicatief en sociale vaardighe den en u beschikt over een commercieel inzicht. Voor deze functie geldt dat wij verwachten dat u inzicht heeft in en belangstel ling toont voor de bestaande bedrijfsprocessen. U beschikt over een analytische, zelfstandige en kritische instelling en bent een open, sociale, collegiale en ener gieke persoonlijkheid. Daarnaast dient u te beschikken over een hands-on men taliteit (passend bij branche en bedrijf). Wij bieden u werkzaamheden in een klein teamverband, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en salariëring in overeenstemming met opleiding en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: Van Pelt Vlees Groep b.v. Tav. Afd.personeelszaken Christiaan Huygensweg 3 3225 LD Hellevoetsluis e-mail: Dersoneelszaken@vanDeltvleesaroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AB Zeeland is een coöperatieve vereniging met 800 aangesloten agrariërs en ondernemers uit andere sectoren. In het werkgebied, de provincie Zeeland, zijn dagelijks zo'n 200 medewerkers werkzaam. De VBAZ zorgt samen met STAP en uitzendorganisatie AB Service voor vervangers en medewerkers ten behoeve van haar leden en andere ondernemers. Voor de regio Walcheren/de Bevelanden zijn wij op zoek naar een U wordt ingezet bij alle voorkomende werkzaamheden op de rundveehouderijbedrijven van onze leden in deze regio. De bedrijfsverzorger is bij arbeidsongeschiktheid van de leden in staat deze volledig te vervangen. Zelfstandig kunnen werken en ervaring in de melkveehouderij is daarom noodzakelijk en u moet beschikken over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden u een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid, een goed salaris volgens CAO Bedrijfsverzorgingsdiensten en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden voor deze functie verzoeken wij binnen 10 dagen te reageren middels een brief of een e-mail naar onderstaande adres. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Leo van Etten. Tel. 06-51613144. AB Zeeland, postbus 46, 4460BA Goes, t.a.v. Telefoon 0113-233666, www.abzeeland.nl L. van Etten. E-mail: lvanetten@abzeeland.nl. 'iliM Lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Met ruim 1100 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snel groeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech (UK). Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten. Wij staan voor innovatie, zelfontwikkelde technologieën, service en kwaliteit. Ter verdere versterking van de financiële afdeling in ons hoofdkantoor zijn wij op zoek naar een: Bijdragen aan een professionele controlling organisatie. Opstellen en analyseren van manage mentrapportages. Coördineren bij het opstellen van jaarbudgetten en investeringsaanvragen beoordelen. Kostprijsberekeningen maken, voor spellen van financiële resultaten en verschillende scenario's doorrekenen HBO/WO Bedrijfseconomie, 3 tot 5 jaar ervaring. Kennis van ERP systemen, bij voorkeur SAP (m.n. FiCo en BW). Wij vragen veel, maar we hebben dan ook veel te bieden, een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden Als je geïnteresseerd bent, verwachten we je sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan Lamb Weston/Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Corporate HR, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningen of per mail aan: hrkruiningen@lambweston-nl.com. Kijk op www.lambwestonmeijer.nl onder "werken bij Iwm" voor meer informatie over deze en andere interessante vacatures Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Ondersteuning verlenen aan mensen met een verstandelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij Stichting Arduin. Stichting Arduin: een dynamische organisatie ten dienste van mensen met een verstandelijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de zorg- en dienstverlening. Kernbegrippen zijn: autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog. Voor meer informatie over onze organisatie en visie: www.arduin.nl. In een aantal woningen op Walcheren en Noord- en Zuid-Beveland zijn vaca tures met uiteenlopende contractgrootte, waardoor wij op zoek zijn naar Er is een toename van cliënten, jongvolwassenen, met een lichte verstandelijke beperking, met een intensieve ondersteuningsvraag op basis van uitdagend gedrag. Arduin wil tegemoet komen aan deze ondersteuningsvragen, waarbij sprake kan zijn van gedragsproblematiek. Vanuit de visie Arduin staat ook voor deze cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal. Er worden op korte termijn weer nieuwe woningen geopend om aan deze vragen te kunnen vol doen. Arduin biedt medewerkers coaching en training om specifieke kennis en vaardigheden op te doen of bij te houden, gerelateerd aan de ondersteunings vragen van deze jongvolwassenen. Je bent inventief en creatief in het zoeken naar ondersteunings- en ontplooiings mogelijkheden van cliënten. Je hebt een afgeronde opleiding SPW4, SPH, verpleegkundige B of vergelijk bare opleiding op niveau 4. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigenschappen die kenmerkend voor je zijn. Je bent in het bezit van rijbewijs B en bereid te werken in onregelmatige diensten, waaronder slaapdiensten. Een dienstverband van 14 tot 28 uur gemiddeld per week op basis van een jaar contract bij Stichting Arduin, met de mogelijkheid tot een vast dienstverband in de toekomst. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Laat dat dan schriftelijk weten voor 21 oktober 2007. Stuur je brief met daarin je motivatie met je CV naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 85, 4330 AB Middelburg, of mail naar P0&0@arduin.nl o.v.v. ZM Arduin. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Isabella Goeree of Maurits van Luijk, personeelsfunctionarissen, 0118-434535, of kijk op www.arduin.nl. Wie ben je en wat kun je? Wij bieden: Spreekt de functie van zorgmedewerker Arduin je aan?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 111