AZZ start 2 nieuwe IPT-teams! bruynzeel (Q) JobTrack.nl Coördinator financiële administratie (m/v) t W^i - 20 Intensief Pedagogische Thuishulpverleners - 3 Werkbegeleiders - Operationeel Manager - Gedragsdeskundige systeemtherapeut - Groepsleiders - Inval-groepsleiders - Gedragsdeskundige medewerker productconfiguratie m/v Wat bieden wij Als medewerker productconfiguratie bij Bruynzeel Keukens ben je de spin in het web die de artikelgegevens in het ERP-systeem zodanig beheert dat onze keukens volgens de wensen van de klant verkocht en geproduceerd kunnen worden. Je bent verantwoor delijk voor de kwaliteit, actualiteit en volledigheid van artikelstamdata in het ERP-systeem. Daarnaast richt je de artikelconfiguratie in en ben je verantwoordelijk voor het beheer hiervan. Vanwege de groeiplannen van Bruynzeel Keukens zal er een kerngebruikersrol voor je weggelegd zijn bij het invoeren van een nieuw ERP-systeem. Ten slotte is er volop ruimte voor jouw inbreng bij het verbeteren van de processen op het gebied van stamdatabeheer. Dat alles maakt ons typisch Bruynzeel! Wat zoeken wij Je bent een analyticus met een HBO werk- en denkniveau in de richting Logistiek,Technische bedrijfskunde of Informatica. Natuurlijk beschik je over meerdere jaren ervaring in het werken met logistieke besturingssystemen en het beheer van stamdata, bij voorkeur in een productieomgeving. Je bent zeer vaardig in het werken met Excel en rapportagetools. Je bent accuraat, resultaatgericht en je bent een echte teamplayer. Verder beschik je over conceptueel denkvermogen en een helikopterview. Onze arbeidsvoorwaarden Naast een prima salaris kom je in aanmerking voor goede secundaire arbeids voorwaarden zoals een eindejaarsuitkering, uitstekende pensioenregeling en diverse collectieve verzekeringen. Onze procedure Indien je geïnteresseerd bent en aan de functie-eisen voldoet, dan kun je tot en met 17 oktober 2007 reageren. Stuur een e-mail met motivatie en CV naarvacatureshoofdkantoor@bruynzeel.com. GEMEENTE recreatief Administratief medewerker m/v Kijk ook op PZC Zaterdag 6 oktober 20071 39 Het Welzijnshuis Schouwen-Duiveland is een brecle welzijnsorganisatie bestaande uit de sec toren kinderopvang, sociaal cultureel werk en welzijn. Bij het Welzijnshuis zijn ±100 perso- nen werkzaam. Het werkgebied van het Welzijnshuis omvat het grondgebied van de gemeen te Schouwen-Duiveland. vcLztrNSHuts Binnen het Bedrijfsbureau bestaat een vacature voor een 14 uur per week Functie-inhoud: Aansturing en coaching van de medewerker boekhouding en de medewerker Financiële administratie; Controles uitvoeren en aansluitingen maken in de financiële administratie; Opstellen van subsidieafrekeningen en Fiscale aangiften; Opstellen van begroting en kwartaalcijfers ten behoeve van bestuur, directie en managementteam; Voorbereiden van de administratie voor het opstellen van de jaarrekening door externe accountant; Ondersteuning directie, managementteam en personeelszaken inzake financiële aangelegenheden; Signaleren, bespreken en invoeren van mogelijkheden voor optimalisatie van de Financiële administratie. Functievereisten: Financiële opleiding op HBO-niveau; Kennis van en ervaring met financiële- en administratieve processen; Affiniteit met de werkzaamheden van de organisatie; Goede communicatieve vaardigheden. Wat wij bieden: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO-welzijn; Salariëring conform de CAO welzijn schaal 9, afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 2286,- en 3016,- bruto per maand bij 36 uur. Wie zoeken wij: Wij zoeken iemand die flexibel is, zelfstandig kan werken en sturing kan geven aan de financiële administratie. Voor meer informatie en/of het opvragen van een functieomschrijving kunt u terecht bij de heer J.W. Coumou, directeur. Telefoon: 0111-453453 of 06-30598373. Graag ontvangen wij uw reactie voor 16 oktober 2007 op onderstaand postadres: Het Welzijnshuis, t.a.v. personeelszaken, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee. U kunt uw sollicitatie ook per e-mail richten aan: m.hendrikse@hetwelzijnshuis.nl Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. I' i Daarvoor zijn we op zoek naar enthousiaste mensen die onze visie op jeugdzorg delen én ons willen helpen om kinderen met problemen een gezonde en veilige plek te bieden om op te groeien. Wanneer opvoeden niet vanzelf gaat, helpt AZZ gezinnen om zo snel mogelijk weer zelfstandig de situatie aan te kunnen. Dat doen we samen met kinderen en ouders, bij voorkeur thuis in het eigen gezin door Intensieve Pedagogische Thuishulp (IPT). Maar als het nodig is, biedt AZZ ook aanvullende dagbehandeling of verblijf en behandeling in een pleeggezin of behandelgroep. Voor de start van 2 nieuwe IPT-teams zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's die ons team komen versterken Voor onze 24-uurs behandelgroepen voor jeugdzorg en jongeren met een licht verstandelijke handicap zoeken we gedreven teamspelers Voor de afdeling Dagbehandeling zoeken wij een ervaren Spreekt dit je aan? Ga dan voor meer informatie naar de vacaturebeschrijvingen op onze website www.stichtingazz.nl. Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland intensieve pedagogische thuishulp (naschoolse) dagbehandeling pleegzorg t 24-uurs verblijf en behandeling crisishulp zelfstandig begeleid wonen Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Hoeveel verantwoordelijkheid wil jij op je bord? Wij zoeken een fulltime: In 1 op de 4 woningen in Nederland staat een Bruynzeel-keuken. Sinds 1897 is Bruynzeel Keukens één van de belangrijkste spelers op de Nederlandse keukenmarkt en inmiddels ook daarbuiten. Onze kwaliteits keukens met een puur Nederlands design worden geproduceerd in Bergen op Zoom. Veel van onze keukens worden verkocht in de projecten markt en daarnaast beschikt Bruynzeel Keukens over 40 filialen in de Benelux. Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw D. Zandee, recruiter, telefoon: 0164-285390, of mevrouw K. Lemans, manager assortimentsbeheer, telefoon: 06-13611577. Kijk voor ons actuele vacatureaanbod op www.bruynzeelkeukens.nl KEUKENS Rucphen, Schijf, Sprundel, St. Willebrord, Zegge De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.000 inwoners in een groene omgeving wonen. De gemeente zoekt voor de sector Gemeentewerken, afdeling Milieu, Verkeer en Administratie: (functie)schaal 6, vacaturenummer: PZ07/000222 Het betreft vooralsnog een tijdelijke invulling van de functie voor 14,4 uur per week, op maandag en woensdag, voor één jaar. Bij gebleken geschiktheid bestaat, afhankelijk van de feitelijke situatie, de mogelijkheid dat het dienstverband wordt omgezet in een vast dienstverband Nadere informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij Ad Schrauwen, hoofd van de afdeling Milieu, Verkeer en Administratie, tijdens kantooruren bereikbaar onder nummer (0165) 34 96 01 Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl. Graag ontvangen wij uw sollicitatie voor 17 oktober 2007. U kunt deze sturen naar- College van burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen of via de website. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 109