Jeannot Wolf hervindt zichzelf GUESS 'Ten Cate volgende week aangesteld' 44 Vrijdag 5 oktober 2007 PZC VAN DER SLOOT Spits van Arnemuiden 2 wil weer een gooi doen naar plek in het eerste. Vooronderzoek naar trainers Michaëlla Krajicek laat breekkansen liggen Onderzoek naar zege Hamilton in Japan Opwaardering voor ABN Amro-toernooi Zaterdag 6 oktober verschijnt deel 9! W SCHOENMODE Lange Delft 48, Middelburg door Ron de Waal ARNEMUIDEN - Als invaller bezorg de hij Arnemuiden afgelopen za terdag, in de slotfase van het duel met Nieuwdorp, met twee doel punten hoogstpersoonlijk een punt. Toch weet ook Jeannot Wolf dat hij niet op basis van één goede wedstrijd een basisplaats afdwingt. Hij voetbalt al voor het vierde sei zoen in het tweede team van Arne muiden en zou ook afgelopen za terdag in die ploeg zijn opwach ting maken. „Om beurten gaan er spelers van die ploeg mee met het eerste. Het zou de beurt zijn van Benjamin Dijke, maar die raakte geblesseerd. Zodoende kreeg ik vrijdagavond van Lein de Vos, de leider van het tweede, een belletje dat ik toch mee moest met het eer ste", vertelt de 26-jarige Jeannot Wolf De spits zou uiteindelijk 25 speel minuten krijgen en boog in die tijd met twee doelpunten een 2-0-achterstand van zijn ploeg om in een puntendeling. „Je kan dus wel stellen dat ik een bewogen weekeinde achter de rug heb. Zo iets maak je niet vaak", geniet hij nog na. De wil om in het eerste team van Arnemuiden te spelen is er bij Wolf wel degelijk, maar tegelijker tijd bestaat er ook begrip voor het feit dat dit nog niet het geval is. „Ik heb de afgelopen vier jaar veel blessureleed gekend en had ook te maken met overgewicht", bekent hij. „Van de zomer ben ik tien kilo kwijtgeraakt, gaan mijn acties weer een stuk beter en is het ver trouwen weer helemaal terug." Dat bleek al in de huidige competi tie. „In het tweede heb ik al drie maal gescoord en ook bij de inval beurt in het eerste tegen Zaamslag 'Ik tien kilo kwijtgeraakt en de acties gaan weer een stuk beter.' had ik met twee assists een lekke re bijdrage in de 3-2-winst", zegt hij niet zonder trots. De beloning begint dan ook langzamerhand te Jeannot Wolf komen voor Wolf Afgelopen dins dag trainde hij voor het eerst sinds lange tijd weer mee met de eerste selectie, maar in welk team hij dit weekeinde zijn opwachting maakt, is nog even onduidelijk. „Vergis je trouwens niet in het niveau van die reserve hoofdklasse waarin we met het tweede spelen. Tweede ploegen van Kozakken Boys, AS- WH en Hoek zijn echt niet de minste tegenstanders. Je kan dat niveau rustig vergelijken met de za terdag derde klasse", vindt Wolf. „De reserve hoofdklasse doet niets onder voor de tweede klasse", durft Lein de Vos, leider van het tweede, zelfs te beweren. „En daar in presteert Jeannot af en toe geen donder", voegt hij er nog even fijn tjes aan toe. Toch probeert Wolf wel een plaatsje in de hoofdmacht van Arnemuiden te bemachtigen. „Natuurlijk wil ik dat graag, maar het is aan de trainer om dat te be slissen. Zo'n optreden als tegen Nieuwdorp smaakt uiteraard naar meer." Ondertussen heeft Wolf zijn ambi ties kenbaar gemaakt bij trainer Henk Ottens en heeft hij ook al het scenario voor ogen voor een geslaagd seizoen. „Handhaving met het tweede in de reserve hoofdklasse en een kampioen schap met de eerste ploeg." ZEIST - De aanklager betaald voet bal van de KNVB is een vooron derzoek begonnen naar de trainers Robert Maaskant (MW) en André Wetzel (VW-Venlo). De aanklager wil van de coaches antwoorden op een aantal vragen naar aanleiding van hun recente uitspraken in de media over de be trokkenheid van de spelers van ADO Den Haag bij het gokken op wedstrijden. LONDEN - Chelsea heeft Henk ten Cate gepolst voor een sleutelrol in de technische staf van de Londen- se voetbalclub. Volgens de Britse krant The Sun heeft de trainer van Ajax het aanbod geaccepteerd en wordt hij volgende week aange steld. Ten Cate (52) moet als veldtrainer de belangrijkste assistent worden van de nieuwe hoofdcoach Avram Grant, zo stond gisteren breed uit gemeten op vrijwel alle sportpagi na's in de Britse media. Ten Cate heeft vorige week gesproken met Frank Arnesen, oud-Ajacied en di recteur scouting bij Chelsea, aldus The Times. Chelsea zou meer gega digden op het oog hebben, maar Ten Cate is de enige met wie is ge sproken. Hij is na dit seizoen con tractueel vrij. Chelsea zou Ten Ca te volgens The Sun een driejarig contract met een jaarsalaris van 2,1 miljoen pond(2,8 miljoen euro) in het vooruitzicht hebben gesteld. Bij Chelsea ontstond een vacuüm nadat coach Jose Mourinho vorige week opstapte. Zijn functie wordt nu overgenomen door directeur voetbalzaken Avram Grant. Volgens The Independent krijgt Ten Cate een vergelijkbare functie aangeboden als hij bij Barcelona met Frank Rijkaard had. Ten Cate zou eerste trainer worden, maar bij de coaching als assistent van Avram Grant in de dug-out zitten. STUTTGART - Michaëlla Krajicek is gisteren uitgeschakeld in de twee de ronde van het tennistoernooi in Stuttgart. De Nederlandse was niet opgewassen tegen de Russin Nadia Petrova. De titelverdedigster versloeg Krajicek in twee sets: met 6-1 en 6-3. Krajicek stond nooit eerder tegen over Petrova. De Nederlandse kreeg zeker kansen tegen de num mer negen van de wereld, maar van haar zes breekpunten benutte ze er maar één. Petrova verzilverde er vijf van de zeven. Door haar vroegtijdige uitschake ling verliest Krajicek punten voor de wereldranglijst, want vorig jaar bereikte ze nog de laatste acht bij het Duitse toernooi. Met haar 31e plaats haalde ze maandag haar hoogste notering ooit. SHANGHAI - De zege van de Britse autocoureur Lewis Hamilton afge lopen zondag in de Grote Prijs van Japan staat ter discussie. De For mule 1 stelt een onderzoek in na klachten over gevaarlijk rijgedrag van de leider in het wereldkampi oenschap. Mark Webber van Red Bull en Se bastian Vettel van Toro Rosso uit ten donderdag ferme kritiek op Ha milton. De Brit zou achter de safe- tycar een onverwachte slinger met zijn McLaren hebben gemaakt, waarvan Vettel zo schrok dat hij achterop de bolide van Webber reed. Beide coureurs vielen uit. Het incident gebeurde op het mo ment dat een zware regenbui het circuit van Fuji teisterde. De safety- car reed de baan op om de cou reurs te waarschuwen. LONDEN - Het ABN Amro-toer- nooi in Rotterdam heeft van de spelersvakbond ATP een mooie op waardering gekregen. Het tennis- evenement in Ahoy maakt vanaf 2009 onderdeel uit van een cyclus van tien toernooien die de zoge naamde '500' status krijgen. „Dit is een mooi compliment voor de organisaties van de laatste 35 jaar", aldus toernooidirecteur Ri chard Krajicek. „Dit biedt ook veel mogelijkheden voor de toekomst, want het wordt voor de echte top pers qua punten op de ranglijst aantrekkelijker om naar Rotter dam te komen." De toernooien met '500' status moeten qua prijzengeld aan be paalde eisen voldoen. Daarnaast krijgt de winnaar 500 punten voor de wereldranglijst. BILJARTEN Pool. Regionale eerste klasse. Pompadour 2 'A-The Roadhouse Blues 0-9. 8-ball: Thomas Kleinjan-Bas Berg 1-5, Thomas Kleinjan-Joris Lodder 1-5. 9-ball: Marco van Rijthoven-Jan Roskam 2-6; Youri Luiken-Jan Roskam 2-6. straight: Paul Spee-Jeroen Damman 43-50; Youri Luiken-Jeroen Damman 26-50. Cue Action 2-Doorgehaald 4-4. 8-ball: Tim de Ruijter-Olivier Staal 4-1; Martine Pol-Olivier Staal 4-0; Tim de Ruijter-Dar- cos Pattinasarany 1-4. 9-ball: Jan Egge- been-Johan Cas 3-5; Jasper Vantricht-Jo- han Cas 2-5; Jaimy Goedegebure-Darcos Pattinasarany 5-3. VOETBAL Uefa Cup, eerste ronde, tweede wed strijd. Ajax (Ned) - Dinamo Zagreb (Kro) 2-3 na verlenging (0-1, 0-1). 35. Modric 0-1 (strafschop), 94. Mandzukic 0-2, 97. Mandzukic 0-3, 101. Huntelaar 1-3, 120. Huntelaar 2-3. Scheidsrechter: Clatten- burg (GBr). Gele kaart: Heitinga, Suarez, Ogararu (Ajax), Tadic, Sammir, Mand zukic, Schildenfeld, Modric (Dinamo Za greb). Aantal toeschouwers: 50.000. Eer ste wedstrijd 1-0, Ajax uitgeschakeld. Ajax: Stekelenburg; Heitinga, Van der Wiel (62. Ogararu), Stam en Colin (34. Delorge); Rommedahl, Gabri, Maduro (105. Urzaiz) en Emanuelson; Suarez en Huntelaar. Helsingborgs IF (Zwe) - Heerenveen (Ned) 5-1 (3-0). 20. Larsson 1-0, 37. Da- hl 2-0, 45. Omotoyossi 3-0, 51. Makonde- le 4-0, 80. Omotoyossi 5-0, 89. Sibon 5-1. Scheidsrechter: Lehner (Oos). Gele kaart: Omotoyossi (Helsingborgs IF), Roorda, Pranjic (Heerenveen). Aantal toe schouwers: 4000. Eerste wedstrijd 3-5, Heerenveen uitgeschakeld. Heerenveen: Vandenbussche; Zuiver- loon, Dingsdag, Bak Nielsen en Breuer; Beerens, Roorda, Bradley (58. Sibon) en Pranjic; Alves (76. Prager) en Sulejmani (69. Matusiak). FC Twente (Ned) - Getafe (Spa) 3-2 na verlenging (1-0, 1-0). 30. Wielaert 1-0, 98. Belenguer 1-1, 103. Granero 1-2, 116. Engelaar 2-2, 118. Zomer 3-2. Scheidsrechter: Bebek (Kro). Rode kaart: 72. N'Kufo (FC Twente). Gele kaart: Wel- lenberg, El Ahmadi, Engelaar (FC Twente), Braulio, Cotelo, Licht, Cata Diaz, Granero (Getafe). Aantal toeschouwers: 13.200. Bijzonderheid: 64. N'Kufo (FC Twente) mist strafschop, 94. Manu (Getafe) mist strafschop. Eerste wedstrijd: 0-1. Getafe naar groepsfase. FC Twente: Boschker; Wellenberg, Wie laert, Zomer en Heubach; Wilkshire, El Ahmadi (105. Brama) en Engelaar; Hersi (110. Arnautovic), N'Kufo en Denneb- oom (105. Elia). AZ (Ned) - FC Pa^os de Ferreira (Por) 0-0. Scheidsrechter: Dan Tudor (Roe). Aantal toeschouwers: 13.418. Eerste wed strijd: 1-0, AZ naar groepsfase. AZ: Waterman; Steinsson, Jaliens, Donk en Opdam; Jenner, Agustien, De Zeeuw en Martens (77. Mendes da Silva); Dem- bélé (57. Cziommer) en Ari. Overige uitslagen: Rapid Boek-Nurnberg 2-2, Anorthosis-Tottenham 1-1, L. Mos- kou-Midtjyllan 2-0, Erciyesspo-At. Madrid 0-5, HSV-Lit.Lovech 3-1, FC Zurich-Empo- li 3-0, BK Hacken-Sp. Moscou 1-3, Elfs- borg -Boekarest 0-1, Odense BK-Sp.Praag 3-4, CSKA Sofia-Toulouse 1-1, Valeren- ga-Aust.Wien 2-2, Aalborg BK-Sampdoria 0-0, Dnipro D.-Aberdeen 1-1, Basel -Sara jevo 6-0, Bate Boris-Villarreal 0-2, Stan dard L-Zenit St. 1-1, Panionios-Sochaux 0-1, FC Kopenha-Lens 2-1, FC Salz- bur-AEK 1-0, Belenenses-Bayern M. 0-2, Brugge -SK Brann 1-2, Galatasar.-FC Sion 5-1, AIK Solna-Hapoel Tel 0-1, Rode Ster-Groclin Gr 1-0, Rennes -Lokomotiv 1-2, Rapid Wien-Anderlecht 0-1, Palermo -Mlada Bole 0-1 MB wns, Metalist K-Ever- ton 2-3, Blackburn-Larisa 2-1, Bordeaux -Tampere Un 1-1, Bolton -FK Rabotni 1-0, Zaragoza -Aris 2-1. voor meer uitslagen zie www.pzc.nl De serie is bijna n compleet! r Knip de bon uit de zaterdagkrant, vul hem in en haal "Het sprekende testament" voor 1 euro in huis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 68