ANCO Reclame Zeeland mensen mét reuma, maar óók zonder CAPPENDIJK TERNEUZEN Driedaags muziekfestival Heikant Geen besluit Saeftingedok 23.995,- Gemeentebodes treffen elkaar in Sluis Fox Fashion afgelast wegens overlijden ,-V Premièredag bioscoop met drie kinderfilms Expositie familie Puype in De Honte Terneuzen visitekaartjes familiedrukwerk >- webdesign reclamebelettering ANCO Reclame Westkade 105 Sas van Gent tel. 0115 -451770 Z PZC Vrijdag 5 oktober 2007 2 7 Wil van Ombergen demonstreert een apparaat om blikjes makkelijker te openen. foto Peter Nicolai SLUIS - De Zeeuwse gemeentebo des komen zaterdag bijeen in het Belfort in Sluis. Het gaat om de jaarlijkse bijeenkomst van de Zeeuwse bodekring. De bodes wor den om 14.00 uur ontvangen en bezichtigen onder leiding van een gids het stadscentrum. Daarna wordt bijgepraat over de verande rende taken van de bodes en de bijeenkomst wordt afgesloten met een buffet in de raadszaal. HULST - Fox Fashion, de jaarlijkse grote mode- en entertainment- show die vanavond in het Reynaertcollege in Hulst zou wor den gehouden, is afgelast wegens het overlijden van een concierge. De school weet nog niet of en wanneer er een nieuwe datum wordt geprikt. De toegangskaartjes blijven wel geldig voor de eventue le nieuwe datum. Gaat Fox Fashi on niet meer door, dan worden de kaartjes vergoed. 5T 0^3 nN\NV' ifoat-t HEIKANT - Muziekvereniging Hei kant houdt komend weekend een muziekfestival in 't Heike. Het fes tival wordt vrijdagavond om 19.30 uur geopend door vier percussie groepen. Zaterdag om 20.00 uur is er een concert van de organise rende vereniging en Vlijt Volhar ding uit Oost-Souburg. Zondag vanaf 14.00 uur treden de fanfare Sint Jan, Weldoen door Vermaak uit Clinge en St. Cecilia uit Kloos- terzande op en om acht uur slui ten De Vliegende Hollander en de Vereenigde Vrienden uit Sas van Gent af door Wout Bareman DOEL - Het actiecomité Doel 2020 heeft verbijsterd gereageerd op de uitspraak van Vlaams premier Kris Peeters dat de Vlaamse regering tij dens deze zittingsperiode geen be slissing meer neemt over de aan leg van het Saeftingedok. Het dok, dat groter en breder zou moeten worden dan het ook al immense Deurganckdok, zou diep de polder insteken richting grensdorpen Kieldrecht/Nieuw-Namen. Het dorp Doel zou erdoor worden op geslokt. Volgens woordvoerder Jan Creve van Doel 2020 schuift de regering de beslissing bewust op de lange baan, terwijl deskundigen het er al over eens zijn dat het Saeftingedok geen haalbare kaart is. Creve ver wijt de regering gebrek aan daad kracht. Als het dok niet wordt aan gelegd, kan Doel gewoon blijven bestaan, oordeelt hij. Het Deurganckdok zorgt nauwelijks voor overlast. TERNEUZEN - Drie kinderfilms gaan woensdag 10 oktober in pre mière in de Terneuzense bioscoop Merral. De film 'Waar is het paard van Sinterklaas?' van Tamara Bos is een vervolg op de bejubelde film 'Het paard van Sinterklaas', die tal van prijzen won op interna tionale festivals. Ook de film 'Plop en de Pinguïn' met Leontien Bor- sato als gemene Louise Appel boom is voor het eerst te zien. Ten slotte gaat ook de animatiefilm 'Meet the Robinsons' in première. TERNEUZEN - In de gangen van zie kenhuis De Honte in Terneuzen is in oktober en november werk te zien van de kunstenaarsfamilie Puype uit IJzendijke. Het gaat om kunst, vervaardigd door moeder Mirjam en de zoons Pol junior en Flores. Mirjam stelt keramiek ten toon, van Pol junior zijn schilde rijen (vooral auto's) en etsen te zien. De verstandelijk gehandicap te Pol volgt een cursus bij Toon beeld. Zijn jongere broer Flores toont sieraden. Flores is edelsmid. Langstraat 2, Arnemuiden. tel. 0118-601273 Geopend van maandagmiddag t/m zaterdag. Koopavond op afspraak. WWW.200SSEINTERIEURS.NL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 35