Familieberichten X 1 Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler ARENSMAN 28 I Vrijdag 5 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl i Oabwaw Lief Klein Groot geluk Onze dochter Karlijn Karlijn Catharina Francisca 30 september 2007 Zusje van Julia Rob de Kerf Judith van Dierendonck Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heen gegaan onze lieve moeder en oma Lena Geertje Dekker-Oom weduwe van Cornelis Jozias Dekker in de leeftijd van 82 jaar. Kapelle: Piet Dekker 's-H.H. Kinderen: Sita de Keijzer-Dekker (in herinnering) Rini de Keijzer Francia Pescador lody Yerseke, 30 september 2007 Correspondentieadres: Bruëlisstraat 92 4421 CT Kapelle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Lenie Dekker-Oom Robbie, Leen, Gré Sietske, Arie, Peter, Nelie Yerseke, oktober 2007 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat is overleden, voor ons gevoel, moeder en tante. Zij was als een moeder voor ons en onze kinderen. Lenie Dekker-Oom Kapelle: Jaap en Mattie Pikaar Ovezande: Karin en Wino van Iersel Kevin, Maik Kapelle: Sandra en Luc Oosthoek uitvaartverzorging Dag en nacht bereikbaar. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Met hoop en in vertrouwen is overleden mijn innig geliefde echtgenoot Marinus Jansen oo Pieternella Verschelling in de leeftijd van 89 jaar. Nelly Jansen-Verschelling 3 oktober 2007 Wilhelminastraat 80 4571 JN Axel De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op maandag 8 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Zaterdag 6 oktober is er om 17.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Wij kregen het droevige bericht dat Oom Marien op 3 oktober is overleden. Wij wensen tante Nelly veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Piet en Nel Penne Verdrietig zijn we om het overlijden van onze betrokken en altijd meelevende oom Marien Jansen We wensen tante Nelly veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Cees en Ella Goossen-de Putter Niels en Cindy Mirte en Jort Christian Frans en Loes Goossen-van Baal Sander en Marijntje Ingeborg Karlijn )an en Marjolein Goossen-Verduijn Annabel Eline Rini en Kalina Goossen-van Gink Daniëlle en Michael Raymond en Scarlett ]ane Terneuzen, 4 oktober 2007 Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is hebben wij afscheid genomen van onze lieve oma en overgrootoma Francis en Cuma Albert en Natasja Romy en Lars Annelies Andre en Kirsten Peter en Marleen Erg verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve nicht en (Scrabble-)vriendin Francina Johanna Joosse-Dorst Rinus en Cathrien Geleijnse en kinderen Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl m ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND telefoon 0111-412877 be Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Matteüs 11 28 Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, behuwdvader en opa Johan Cornelis de Glopper sinds 27 mei 2003 weduwnaar van Janna Johanna de Glopper-de Witte Ellemeet 14 november 1929 t Serooskerke 4 oktober 2007 Haamstede: C, de Glopper N. J. de Glopper-van Damme Linda en Marlon folanda en Arno Laura en David Haamstede: J. B. de Glopper C. van Damme José en Karsten Petra Serooskerke: J. M. de Glopper A. M. J. de Glopper-van der Wekken Jacolien Johan en Daniëlle Miranda Ellemeet: J. H. de Glopper Dorpsweg 8 4327 AA Serooskerke Onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 5 oktober en zaterdag 6 oktober van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 8 oktober om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Seroos kerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet", lngridstraat 32 te Scharendijke. Indien mogelijk is er voor de dienst nog gelegenheid tot afscheid nemen in het dorpshuis te Serooskerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze geliefde broeder, behuwdbroeder en oom Johan Cornelis de Glopper in de leeftijd van 77 jaar. Amersfoort: M.J. de Glopper - in herinnering- E.M. de Glopper-Stoutjesdijk Ellemeet: H.G. de Glopper E.L. de Glopper-van den Houten neven en nichten Serooskerke, 4 oktober 2007 Heden overleed onze tante en oudtante Pie van Maldegem-van Sluijs Adri Geschiere Kees en Tannie Dekker José en Kornelis Betty en Rene Erik Anita Wim Geschiere Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeioozepad 20,4463 Aj GOES (0113) 227525 HK Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheet Midden-Zeeland www.uitvaartzorgc8ntriini.Rl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geideloozepad 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30