Zoek, Vind... fT1enseninq.nl i Buurman overleden? ramilieherichien OVERTOOM-GROEN teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 34 I Donderdag4 oktober 2007 PZC ZV Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie tijd die we samen hebben gehad, geven wij u kennis dat thuis in zijn slaap is overleden mijn man, onze pa en opa Mattheus Meeusen echtgenoot van Anna Buijze in de leeftijd van 83 jaar. A. Meeusen-Buijze Ina Kleiberg-Meeusen Peter Kleiberg Ernst en Maartje Martine Steven Jan Meeusen Jolanda Wolfensberger Jasper Joris 3 oktober 2007 Seringenlaan 7 4542 CH Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 oktober om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Vrijdag 5 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Een woord van dank aan het personeel van Stichting Thuiszorg voor alle zorg en aandacht. Geen bloemen. Verdrietig, maar vol goede herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve dappere vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Pieternella Catharina de Pagter-Jobse 24 augustus 1932 12 oktober 2007 Domburg: J. de Pagter Hellevoetsluis: Marijke en Peter Oppe-de Pagter Eric Thomas Kanonweistraat 20 4357 CB Domburg De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 6 oktober om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Domburg (ingang "Schuttershof"). Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw Nel de Pagter Domburg: Mientje Passenier Bep Provoost Lau en Jannie Maranus Cees en Suus Lievense Domburg, 2 oktober 2007 Als je leven niet meer gaat zoals je had gehoopt Als veel je wordt ontnomen en leven lijden wordt Dan komt de tijd dat je er in berust Dat het einde is gekomen Omringd door de liefde van zijn gezin hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa David Schot Geboren te Zierikzee 17 september 1935 Overleden te Middelburg 2 oktober 2007 leanne Schot-de Klerk Jan en Karin Schot-Paridaen Barend Thieme Harmen Martin en Anne Schot-de Wolf Sanne Tim Veerseweg 48 4332 BH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 6 oktober van 10.45 tot 11.10 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de plechtigheid vooraf gaande aan de crematie plaatsvinden in het crematorium te Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van het Gasthuis in Middelburg, die met hun liefdevolle verzorging het ons mogelijk gemaakt hebben van de laatste maanden die David nog restten goede maanden te maken. Heeft u geen kaart van ons ontvangen wilt u deze adver tentie dan als zodanig beschouwen. Na een langdurige ziekte hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom David Schot E.A. Kleijne-Schot fKleijne in herinnering) A.E. van Urk-Schot J. van Urk (in herinnering) C.J. Goudswaard-Schot C. Goudswaard H.J. van de Hoek-Schot G. van de Hoek J.C. Schot A. Veq'aal (in herinnering) Neven en nichten 2 oktober 2007, Zierikzee Uit het oog, maar zeker niet uit het hart Verslagen en bedroefd zijn wij door het onverwacht en veel te vroeg overlijden van Ingmar Schout Wij wensen Evelyne, Laurie, Roos en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Joop en Ankie Britt, Tim en Elin Nathalie en Quinten Op zondag 30 september is een einde gekomen aan het leven en lijden van onze moeder en oma Maatje Dellebeke weduwe van Simon van Waarde Ze werd 78 jaar. Nel en Adri Elenbaas-van Waarde Peter Marion en Joost Arjan Middelburg, 30 september 2007 Zorgcentrum Buitenrust, afdeling de Kreukel Correspondentieadres Boomdijk 2 4339 PN Nieuw- en St. Joosland Allen die gedurende vele jaren haar lijden hebben weten te verzachten zijn we dank verschuldigd. Een speciaal woord van dank voor dr. P. de Laet en het team van de Kreukel voor de respectvolle begeleiding. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 82