familieberichten 36 I Donderdag 4 oktober 2007 PZC Liefde is, eikaars maatje zijn Liefde is, lief en leed delen Liefde is, elkaar niet kunnen, maar moeten missen Liefde is, elkaar niet willen loslaten "Jij zult altijd mijn grote liefde blijven" Intens verdrietig en nog niet beseffend wat mij is over komen deel ik u mede dat ik plotseling afscheid heb moeten nemen van mijn allerliefste maatje René Wirtz Cora Wirtz-Strengholt We laten je handen los, je slaatje ogen neer. Ineens is het voorbij, er is geen later meer. Verslagen en vol van verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze dierbare zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom René Wirtz 13 september 1959 f 2 oktober2007 Goes: Cora Wirtz-Strengholt Hoedekenskerke: Pa Wirtz (in herinnering) Ma Wirtz-Kruijs Voorberge Goes: Pa Strengholt (in herinnering) MaStrengholt-Kole Hoedekenskerke: Trudi en Jan Walraven-Wirtz Julian en Maud Anneli en Jaap Heinkenszand: Jürgen Wirtz en Lianne Boot Oostwal 95 4461 JV Goes René is thuis We zullen René begraven op zaterdag 6 oktober om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Na de begrafenis is er in 'De Buffer' te Hoedekenskerke gelegenheid tot condoleren. Voor de begrafenis zal er in beslotenkring een herdenkings dienst worden gehouden. René hield van witte bloemen. Een week na ons buurtfeest is René onze buurman plotseling overleden. Wij zullen hem vreselijk missen. Eef en Suzanne Kees en Carla Carool en Inge Martin en Wilma Co en Betty Jeroen en Janette Kees enJeena Nolly Ella en onze kinderen die hij zo'n warm hart toedroeg. Lieve René, zo plotseling We zullen je missen Voor Cora zullen we er altijd zijn. Gijs en Margit Pim en Mieke Harm en Jenny en kinderen René is na jarenlang op de voorgrond te hebben gestaan, plotseling van het podium verdwenen. Wij zijn onze stem kwijt en we zijn er stil van. René, bedankt voor je grenzeloze inzet. We gaan je missen. Huub Izaak Jürgen Sander Sjoek Punt-UIT sd Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van René Wirtz Wij wensen Cora en de familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. alle collega's van Siebel Juweliers Dankbetuiging Voor uw getoonde belangstelling voor en na het overlijdf mijn geliefde zus, schoonzus en onze tante t Sara J.C. Loof zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: J.A. Loof Terneuzen, oktober 2007 De troms zijn stil, de muziek is uit, maar de herinnering blijft. De lichtpuntjes die, Wies de Maat-Kas bij u heeft achtergelaten zijn hartverwarmend. Wij danken u dat u deze, met ons heeft willen delen. Uw herinneringen, uw bloemen, uw aanwezigheid, uw brieven en uw gedachten, waren overweldigend, en zijn nog steeds een enorme steun bij het accepteren van dit verlies. Tonny de Maat, kinderen en kleinkinderen Met grote verslagenheid en totaal onverwacht namen wij kennis van het overlijden van René Wirtz Wij wensen Cora en de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies Nolly Gelok-Baarends Theo Gelok (in herinnering) Peter en Leny Gelok Jeroen en Janette Gelok en kinderen Verbijsterd zijn wij door het plotselinge overlijden van René Wirtz We herinneren hem als bevlogen, humoristisch en recht door zee, maar vooral als vriend. We zullen zijn vriend schap en tomeloze inzet voor Woningkeur heel erg missen. We wensen Cora en de familie veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies. Robert-Jan, Nadja, Timo en Isa Bom Geschokt zijn wij door het overlijden van René Wirtz broer en zwager van onze lieve vrienden Jurgen en Lianne Natascha, Hans-Peteren Dion Rob en Marjo Franc, Anne-Marie, Irvin en Jody Richard en Isabell Johan en Ingrid Hans, Jolieen Janne Erik Wij wensen hen, Cora, ma Wirtz, Trudy, Jan en de kinderen sterkte toe met dit zware verlies. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van René Wirtz Wij wensen Cora en familie veel sterkte toe. John en Marscha Mientje Met ontroering ontvingen wij het bericht van het overlijden van René Wirtz echtgenoot van onze collega Cora Wij wensen Cora en familie veel sterkte toe. Collega's Siebel Goes Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze neef René Wirtz We wensen Cora en de naaste familie heel veel sterkte toe. A.W. de Bart f J. de Bart-Kruijs Voorberge t Saar Harthoorn-de Bart Piet Harthoorn t Rinus de Bart Jacqueline en Louis Joanne en Siem Andre Marco en Jerina Hoedekenskerke, 2 oktober 2007 Onbegrijpelijk Getroffen zijn wij door het plotselinge overlijden van René Wirtz "We meet again klinkt nooit meer als voorheen. Onze gedachten gaan uit naar Cora en verdere familie. De deelnemers van "Taste the Fashion" Ineke, Rob, Marc, Harm, Els, Patrick, Ellen, Claudia, Tony, Addy, Natascha, Jean-Paul, Els en Wim Goes, 2 oktober 2007 Verdrietig en ontdaan zijn wij door het plotseling niet meer bij ons zijn van René Wirtz altijd meedenkend en uiterst actief. Herry, Inge, Theo, Ronald, Sari, Rino, Carla en Annelies Vereniging Rondom de Stenen Brug" Leendert Adriaan van de Velde Aangezien het onmogelijk is jullie allemaal persoonlijk te bedanken voor de welgemeende belangstelling die wij mochten ontvangen in deze moeilijke periode, willen wij middels deze advertentie bedanken voor de liefde, steun, brieven, gedichten, kaarten en persoonlijke gesprekken. Als wij hieraan terugdenken voelen wij ons warm worden en geeft dit steun bij het verwerken van het verlies van mijn lieve man, onze geweldige vader en lieve opa Leen. Marieke van de Velde-de Mol, kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76