Familieberichten 32 Donderdag 4 oktober 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl I ■iawÉr' a mÈÊ mmm P Een nieuw wonder geboren ,01-10-2007 haar naam is Sayenne Dochter van Pascal en Diana Zusje van Bryan De trotse Grootouders Henk en Dinie Met leedwezen vernamen wij het overlijden van onze oud-collega Jan Barend de Block Wij wensen zijn vrouw, zoon en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Namens oud-collega's MTS Las- Boilershop, Dow Benelux B.V. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Piet Braam erelid van onze vereniging Hij was als vrijwilliger zeer vele jaren actief binnen onze vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen Bestuur en leden voetbalvereniging Kapelle In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zul je altijd blijven Dankbaar dat hij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u met droefheid mede dat na een moedig gedragen ziekte van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve zorgzame pa en schoonbroer Johannes Bernardus Cauwels echtgenoot van Maria Hendrika Risseeuw in de leeftijd van 83 jaar. Oostburg: M.H. Cauwels-Risseeuw Bergen op Zoom: Jeannette en Johan Roosendaal: Ingrid Oostburg: I.A. Risseeuw 1 oktober 2007 Ledelplein 13 4501 BM Oostburg De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op zaterdag 6 oktober om 11.15 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Oostburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaats vinden. Gaarne schriftelijk condoleance Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Op 1 oktober 2007 is na een ernstige ziekte, na een werkzaam leven, overleden, mijn goede en altijd hulpzame zwager Johannes Bernardus Cauwels echtgenoot van mijn zuster Maria Hendrika Risseeuw Dit meld u: Izaak A. Risseeuw Mr. Hennequinstraat 16 4501 AT Oostburg Ik zal hem erg missen. Op dinsdag 2 oktober 2007 is toch nog onverwacht, temidden van ons, in zijn eigen vertrouwde omgeving overleden mijn man, onze pa en opa Izaak Luteijn echtgenoot van Jaantje Luteijn-Karelse in de leeftijd van 82 jaar. Jaantje Luteijn-Karelse Jan Luteijn t Ko en Elly Bos-Luteijn Robin en Kasia Sebastiaan Dries 11 4891 NN Rijsbergen Izaak is thuis. De rouwdienst, die zal worden voorgegaan door Ds. Mevr. J.H. Veldhuizen, vindt plaats op zaterdag 6 oktober om 10.30 uur in de Protestantse kerk, St. Elisabethlaan 14881 DA Zundert. Samenkomst bij de kerk. Aansluitend begeleiden we Izaak naar het crematorium, Tuin- zigtlaan 11 te Breda, waar om 12.30 uur de crematiedienst begint. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. We weten dat Izaak in plaats van bloemen liever een donatie zou willen voor het KWF. Hiervoor zijn collectebussen aanwezig. Mochten wij door deze droevige omstandigheden vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van Dirk Jan Hubregtse Wij wensen Betsie en kinderen veel sterkte toe. Namens alle vrienden van Jachtschiet Vereniging Zeeland Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maatje van Waarde-Dellebeke in de leeftijd van 78 jaar. P. Dellebeke (in herinnering) F.P. Dellebeke-Janse J. Dellebeke G. Dellebeke C. Dellebeke J. Dellebeke-Schipper M. Dellebeke P. Dellebeke-de Mulmeester Neven en nichten Nieuw en St. Joosland, 30 september 2007 Het bericht van het plotseling overlijden van onze penning meester Piet K. Cevaal heeft ons ten diepste geraakt. Wij zullen hem missen als een zeer gewaardeerd medelid. Onze lijfspreuk "tolerantia et amicitia" droeg hij met verve uit. Wij wensen zijn echtgenote Els en de overige familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Afdeling Midden-Zeeland van de Orde van den Prince Het plotselinge overlijden van onze oud-directeur, de heer P. K. Cevaal stemt ons droevig. Gedurende vele jaren heeft Piet een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons bedrijf en de sociale werkvoorziening in Zeeland. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Medewerkers, directie en Raad van Commissarissen ADZ B.V. Veel indewindse rakken nu voorde wind Vaarwel Piet Met veel verbijstering en ongeloof hebben wij kennis genomen van het zeer onverwachte overlijden van onze fijne vriend Piet Cevaal Wij wensen Els, kinderen en kleinkind heel veel sterkte met dit grote verlies. Marian en Carel Peterson Veere, 3 oktober 2007 sd De Heer is mijn Herder Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet meer met je praten. Die blik, die stilte wat deed dat zeer. We zagen je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Nu je dan echt bent heengegaan zeggen we; "dank je wel voor alles wat je hebt gedaan Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Francina Johanna Joosse-Dorst Bruinisse t Goes 19 juni 1919 3 oktober 2007 Adriaan Joosse Wim en Annie Joosse Francis en Cuma Albert en Natasja Romy, Lars Annelies Rinus en Rosa Joosse André en Kirsten e, Peter en Marleen Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van kamer 4.09 van verzorgingshuis "Ter Valcke A. Joosse, Kievitlaan 20,4461 RB Goes Francien is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes, waar u afscheid van haar kunt nemen op vrijdag 5 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed, welke geleid wordt door ds. G.R.P. van de Wetering, zal gehouden worden zaterdag 6 oktober om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Tulpstraat 2 te Goes. De begraving zal plaatsvinden om ongeveer 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd kerkgebouw. Liever geen bloemen En God zal alle tranen van hun ogen afwissen; en de dood zal niet meer zijn; noch rouw, noch gekrijt, noch moeite zaI meer zijn; want de eerste dingen zijn weggegaan. Openbaringen 21:4 Bedroefd om zijn heengaan maken wij bekend dat rustig en vredig is ingeslapen, mijn innig geliefde man, onze lieve pa, mijn fantastische opa en mijn lieve schoonzoon, Willy Camilius Fidelia van Maele in de leeftijd van 68 jaar. De wetenschap dat hij nu bij zijn Heer en Zaligmaker is, is ons tot grote troost. Tevens willen wij een speciaal woord van dank uitspreken aan Dr. J. v/d Bergh, Dr. Jaspar, en de thuiszorg. Terneuzen: Riet van Maele-Dieleman Terneuzen: Robin Axel: Michel en Marina Jeremy Terneuzen: Mevr. M. Dieleman-Romeijnsen 2 oktober 2007 Correspondentieadres: Wagnerhof 62,4536 BS Terneuzen De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 8 oktober a.s. om 09.30 uur in het kerkgebouw van het Leger des Heils, Dijkstraat 90 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condo leren in voornoemd kerkgebouw. Degenen die vrijdag a.s nog geen rouwcirculaire hebben ontvangen worden verzocht om deze kennisgeving als zodanig te zien. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons ere-Iid en voormalig voorzitter Willy van Maele We hebben jarenlang genoten van je tomeloze inzet, passie en enthousiasme voor onze hobby. Onze gedachten zijn bij Riet en de kinderen. Bestuur en leden Aquariumvereniging "De Albino Zwaarddrager"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72