0?° O?9 iwo« Onze kleinste prijsjes vindt u nergens kleiner. Defensie geeft beelden vrij van missie in Uruzgan PZC Donderdag 4 oktober 2007 5 DEN HAAG - Defensie heeft filmbeelden vrijgegeven van het Af ghaanse leger met Nederlandse militairen in gevecht tegen vij andelijke strijders in de Zuid-Afghaanse provincie Uruzgan. De fensie wil met het tonen van de beelden aangeven dat de mis sie draait om wederopbouw en gevechten. Nederlandse militai ren in Uruzgan waren gisteren het doelwit van een zelfmoord aanslag. Tijdens een patrouille ten noorden van Tarin Kowt op weg naar de basis Poentjak werden ze benaderd door een au to. De Nederlanders vertrouwden het niet en zochten dekking in hun gepantserde voertuigen. In de auto zat een zelfmoorde naar die zijn lading liet exploderen. De dader kwam om. foto's Gerben van Es Defensie/ANP Deze pasta capre nog minder dan deze krant." igy AH Blokjes tomaat Blik 400 gram Euro Shopper Spaghetti Zak 1 kilo Euro Shopper Mozzarella Zak 125 gram PASTA ALLA CAPRESE - 4 personen - 20 min. bereiden, prijs p.p. 0.72. Benodigdheden: 350 g spaghetti (zak 1 kg. Euro Shopper), 2 el olijfolie extra vierge (Euro Shopper), 1 blik blokjes tomaat (400 g AH), 2 bolletjes mozzarella (Euro Shopper), in blokjes, 1 zakje basilicum (15 g), in grove stukken. Recept: kook de spaghetti beetgaar volgens de aanwijzingen op de verpakking Bewaar 1 eetlepel van het kookvocht en giet de spaghetti af. Schep de spaghetti om met het bewaarde kookvocht, de olie, de tomatenblokjes, de mozzarellablokjes en de basilicum. Breng op smaak met zout en peper. Serveer direct Kijk voor meer kleinsteprijsjesrecepten op www.ah.nl/kleinsteprijs. Genoemde prijs per persoon is gebaseerd op alle ingrediënten in deze portie en berekend op basis van bereiding v.a. 4 personen. Prijs- en zetfouten voorbehouden. Bij de samenstelling van dit recept is uitgegaan van de laagst geprijsde producten uit ons assortiment

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 5