FLORIS KOMT NAAR DE SPLENTER Andalusië Jk Op reis met uw krant uniek Moorse cultuur onder de spaanse zon samengesteld 1 programma A Reisprogramma: at t>6 Donderdag 4 oktober 2007 PZC OP 6 OKTOBER VANAF 11:00 UUR K P? Speciaal voor onze lezers heeft de PZC voor 2007 een prachtige reis naar Andalusië samengesteld. Deze reis kenmerkt zich door uitzonderlijke kwaliteit van vervoer, hotels, maaltijden en Nederlandssprekende reisleiding. De reis biedt een goede combinatie van gezamenlijke excursies en tijd voor uzelf. Daarnaast komt het reisgezelschap uitsluitend uit uw eigen regio. Kortom; wilt u er eens lekker vertrouwd tussenuit, ga dan op reis met uw krant! Andalusië - Dat klinkt naar Flamenco, zon en zee. Clichés die hier dagelijks werkelijkheid zijn. Maar Andalusië heeft nog veel meer te bieden. Nergens in Europa is de Arabische invloed zo duidelijk zichtbaar als in de vele prachtige gebouwen in deze streek, waarvan het Alhambra van Granada en de Mesquita van Cordoba het bekendst zijn. Maar ook de christelijke 'Reconquista', de herovering die het land in de vijftiende eeuw onderging, heeft grandioze bouwwerken opgeleverd, zoals de indrukwekkende kathedraal van Sevilla. U kunt van deze verschillende cultuuruitingen én van de zon, de zee en de Flamencodans genieten op een 8-daagse reis waaraan u nog lang met plezier zult terugdenken. Dag 1: Dag 2: Dag 3: Dag 4: Dag 5 Dag 6 Dag 7 Dag 8 Heenreis. Transfer naar de luchthaven en vlucht naar Malaga Nerja - Granada Alhambra/Generalife (inclusief), Flamencoshow (facultatief) Baeza - Ubeda - Cordoba Cordoba Sevilla Italica (facultatief), boottocht Expogebied (facultatief) Terugreis Inbegrepen in de reissom; Transfer naar luchthaven v.v. Vluchten Luchthaven belasting en veiligheidstoeslagen Transfers 1 Overnachting met ontbijt omgeving Malaga, 2 overnachtingen met ontbijt en diner in de omgeving van Granada, 2 overnachtingen met ontbijt en diner in de omgeving van Cordoba, 2 overnachtingen met ontbijt in de omgeving van Sevilla Overnachtingen zijn in tweepersoonskamer met bad/douche en toilet in goede 3-4 sterrenhotels Alle inbegrepen excursies en bezichtigingen volgens programma, inclusief entreegelden Paellamaaltijd eerste avond Professionele Nederlandstalige reisleiding gedurende de hele rondreis Organisatie; De PZC organiseert deze reizen in samenwerking met Mondial Tours Zwitserland/vestiging Enschede Nederland. U ontvangt de complete reisvoorwaardèn bij uw boeking. Kleine wijzigingen in het programma voorbehouden. Voor deze reis heeft u een geldig identiteitsbewijs of paspoort nodig. Wij adviseren u een reis- en annuleringsverzekering af te sluiten. Via Mondial Tours kost een compleet verzekeringspakket u 39,50 p.p. Meer informatie: Telefoon (053) 484 25 26 maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur Website www.opreismetuwkrant.nl E-mail opreismetuwkrant@wegenerdagbladen.nl Ja, ik ben geïnteresseerd in de reis naar Andalusië. Stuur mij geheel vrijblijvend uitgebreide informatie en een boekingsformulier. Naam: O m O v Straat; Huisnr.: Postcode: Woonplaats: Telefoon: E-mail: Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Op reis met uw krant, Postbus 500, 7500 AM Enschede. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. In het colofon van de krant treft u meer informatie aan Zie ook het privacy statement op www.pzc.nl www.opreismetuwkrant.nl PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58