Credion Zeeland zet HDV Steigerbouw BV financieel in de steigers '(0 Contacta Schipper f OAZ infotorial 8 CREDION I Onder het motto instroom - Doorstroom - Uitstroom presenteren wij van 16 tot en met 18 oktober onze dienstverlening. Centraal staat het vinden, binden en boeien van medewerkers. Een actueel thema waarmee u als ondernemer/leidinggevende elke dag te maken heeft. Wilt u weten wat SchipperOAZ op dit gebied voor u kan betekenen? Kom dan naar de Contacta 2007, standnummer 161. Wij zullen u zeker boeien!!! Kijk voor meer informatie ook op onze website www.ondernemendoejesamen.nl Werving Selectie Arbeidsvoorwaarden Functioneren Beoordelen Ontwikkeling Coaching Outplacement HDV Steigerbouw BV in Middelburg is een toonaangevende specialist op het gebied van steigerbouw, overbrugging en afscherming in de provincie Zeeland. In de branches nieuwbouw, renovatie, restauratie, jac- ketbouw en scheepsbouw heeft HDV een positie opgebouwd waar het be drijf trots op is. Het bedrijf is VCA-gecertificeerd. Langdurige en hechte klantrelaties Desta Huisman, directeur/eigenaar van HDV, schrijft de voorspoedige ontwikke ling van zijn bedrijf toe aan diverse facto ren. "Het succes van HDV is te danken aan waar wij voor staan: deskundigheid, ervaring, kwaliteit, veiligheid, afspraak is afspraak, betrokkenheid, directheid, no nonsens en transparantie. Tevens investeren wij in langdurige klant relaties. Die combinatie werkt!" Zijn eer ste klanten van twaalf jaar geleden zijn er nog en nieuwe klanten komen door mond-tot-mondreclame. Huisman on derhoudt zelf de relaties met alle klanten, zowel de grote als de kleine. Hij weet wat zijn klanten van hem verwachten en kan snel op hun specifieke wensen inspelen. De loyaliteit over en weer is groot, ook in tijden dat het wat minder gaat. Wij zien HDV als een betrouwbare part ner voor de bouwindustrie. Partnerschap betekent niet alleen de verplichtingen die een zakenrelatie met zich meebrengt seri eus opnemen, maar ook constant werken aan optimalisatie van onze diensten. Part nerschap betekent ook wederzijds ver trouwen, eerlijkheid en een open com municatie. Hiertoe verbinden wij ons! Solide financiering van de groei De financieringsstructuur van het gestaag groeiende HDV bleek de afgelopen jaren niet op alle punten te voldoen. Zo was het soms moeilijk een passende fi nanciering bij de huisbank te verkrijgen voor de investeringen voor verdere groei. Voornamelijk bij investeringen in steiger materiaal wilde de bank veelal geen con cessies doen. "Via mijn relatiekring kwam ik in contact met Credion Zeeland. Door inschakeling van de Credionadviseurs Bram Bril en Piet de Koster is het me uiteindelijk ge lukt een passende bedrijfsfinanciering te verkrijgen onder marktconforme condi ties en voorwaarden." Huisman heeft gekozen voor een nieuwe huisbankier. "Die had niet alleen de beste offerte, maar de mensen van deze bank hebben zich ook grondig ingeleefd in ons bedrijf en kwamen met de juiste antwoor den op mijn persoonlijke vragen. Dat gaf mij het vertrouwen dat ik ook met deze bank een langdurige relatie kan opbou wen. Dat vertrouwen in mijn vorige bank was verdwenen door de steeds wisselende accountmanagers. Credion werkt voor de ondernemer De kracht van Credion is dat deze advies groep in opdracht van en voor rekening van de ondernemer werkt, met als uit gangspunt "no cure no pay". Als landelijk werkende organisatie is er meer inzicht in welk risicokapitaal de betreffende bank een groter aandeel zou willen nemen. Be langrijk voordeel is verder dat in conflict situaties de directe relatie tussen de onder nemer en de betreffende huisbankier niet direct op scherp gezet wordt. Vanuit on afhankelijkheid, deskundigheid en jaren lange ervaring helpen de adviseurs de on dernemer aan een optimale financierings constructie met scherpe tarieven en bete re voorwaarden. Professioneel Huisman is buitengewoon te spreken over de professionele werkwijze van de adviseurs en het geboden maatwerk. "Ik kan elke ondernemer in het MKB Cre dion Zeeland aanraden. Door het resultaat dat Credion voor mij bereikt heeft, kan ik mij nu vooral richten op wat voor mijn bedrijf de hoofdzaken zijn: contact met klanten onderhouden en steigers bouwen." Er ligt nu een financieel fundament onder zijn bedrijf dat Huis mans persoonlijke investering in langduri ge relaties stevig ondersteunt. Door het vertrouwen en de loyaliteit van onze klanten, van onze leveranciers, van de mensen op de werkvloer bij onze op drachtgevers én van onze eigen medewer kers staat HDV als een huis. Credion Piet Heinstrmt 2 B 4461 GL Goes Tel (0113)25 33 11 e-mail zeeland@credion.nl Internet www.credion.nl HDV Steigerbouw BV Voltaweg 31 4338 PS Middelburg Tel (0118) 46 65 50 E-mail info@hdvsteigerbouw.nl Internet www.hdvsteigerbouw.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90